prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 lojzeP
#94668
glede na letošne dobre izkušnje s klanci, bi pa tudi mene ( morda ) :roll: zanimalo, če ime hribčka še ustreza stanju duha po koncu šprinta na vrhu :D

sem sicer enkrat za ziher rekel, da me uni lepi razgled nea bo več videl, samo ...... mal pa vseeno vleče ( trening incognito PRESS ) :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#94715
A v petek je torej tak neformalni miting za organizacijo laufa "Štenge '07" v jeseni, ne? Če bo vse OK, priem. Pa tui pomagat sem pripravljen.

Kaj to bi bilo tak zares, kot organizirana in prijavljena prireditev, ali se pogovarjamo "TF-interno"?
Uporabniški avatar
 INOT
#94732
Damijan napisal/-a:A v petek je torej tak neformalni miting za organizacijo laufa "Štenge '07" v jeseni, ne? Če bo vse OK, priem. Pa tui pomagat sem pripravljen.

Kaj to bi bilo tak zares, kot organizirana in prijavljena prireditev, ali se pogovarjamo "TF-interno"?



Interno v okviru TF.
Uporabniški avatar
 50cent
#94798
Ko dobro "natreniramo" naše štenge, pa gremo na te
:arrow: http://www.niesenlauf.ch/ :shock:

Start na 693 n.m.v., Cilj na 2362 n.m.v.
Najdaljše "Štenge" na svetu z 11674 stopnicami :shock:

Joj, joj kolko šteng :roll: ....a je že kdo probal od naših :Fslo , mogoče kdo ve?

Lp :)
Uporabniški avatar
 mirko1
#94799
vsekakor odštekano, zato je vredno poskusit.
lp ,mirko
Uporabniški avatar
 Vreme
#94838
Vauuu noro. mariborčani imate vsekakor prednost, ker jih lahko dobro natrenirate,no zmajka jih še "samo neka malega" :wink:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#94881
Ob kateri uri bo to v petek?


Velja namrec biti dovolj pozen ker se pod stopnicami na prostoru bivse agronomske vrsijo gradbena dela rusenja starega objekta in kopanja luknje za temelje na Vrbanskem platoju pa predpostavljam da bagri dvigujejo tudi kaj praha.
Uporabniški avatar
 Damijan
#94893
he he, prah, praški, ma isto je to... To bo nekaj za Inota :lol:
Uporabniški avatar
 INOT
#95126
Upam, da se danes ob 19h pojavi kdo pri Račjem dvoru, pa, da malo pogledamo, če stopnice še stojijo. Obljubljenih palačink žal ne bo ker se mi je pokvaril avto, tako, da pridem peš!
Uporabniški avatar
 tadejk
#95131
Avto- palačinke- servis.

Nekaj mi manjka :roll: , kaj ti pečeš palačinke v avtu :lol:

Morda se narišem tudi jaz. Posmatrač.

tadej
Uporabniški avatar
 50cent
#95132
Jaz vas pridem samo pogledat, laufat nebom mogel, ker grem v nočno. INOT, lahko pridem jaz po tebe, da neboš nosil palačink po rokah :rol: .
Ti pošljem gsm po zs.
Upam, da se vidimo.

Lp :)
Uporabniški avatar
 Sebi
#95146
Avto je samo izgovor :twisted: ... Ker lahko dobi tudi mojega, če ga rabi (za palačinke pečt).
Uporabniški avatar
 Damijan
#95147
Ijeee, kak si ga zdaj grdo zašpecala...

Še en izgovor: jaz pa spljoh nimam avta danes, me je family naredila pešaka, tako da me tui ne bo. In tako grem popoldne na 3K skozi Bistriški Vintgar. Se kdo pridruži?
Uporabniški avatar
 Sebi
#95153
Nisem ga zašpecala... Je pa res, da mu avto povzroča sive lase in da je po nočni. Tako, da mu oprostimo, da ne bo prinesel lapačink, a ne? Očitno tako ali tako ni kaj dosti zanimanja za stopnice in posledično tudi za palačinke ne :twisted: .
 klopotec
#95154
Damijan napisal/-a:Ijeee, kak si ga zdaj grdo zašpecala...

Še en izgovor: jaz pa spljoh nimam avta danes, me je family naredila pešaka, tako da me tui ne bo. In tako grem popoldne na 3K skozi Bistriški Vintgar. Se kdo pridruži?

U, Bistriški vintgar. Krasno, tam sva bila z ženo pred dvemi leti, ko še nisva tekla. Ti kar zavidam, ampak sem malo predaleč, pa prepočasen za tebe. Uživaj.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA