prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 50cent
#79711
areh napisal/-a:
Tatjana napisal/-a:Zakaj pa ne gre žena zraven?

Sej ji govorim, samo se zgovarja, ker je v 34. tednu nosečnosti :wink: .
lpA


Lahko pa ji plačaš sok v LaCantini in rečeš "tukajčičipačaki" 8) , mi pa medtem hop gor in nazaj.... :)

Sicer pa imajo tudi vse vrste testenin, solat.....tako, da ji nebi bilo hudega.

PS....Ne nisem lastnik lokala :rol:
Uporabniški avatar
 areh
#79821
Za nedeljo me bolj skrbi vreme kot pa žena :wink: .Ste vidli napoved? :?
LpA
Uporabniški avatar
 50cent
#79841
V nedeljo bo oblačno. Padavine bodo čez dan postopno zajele vso državo. Meja sneženja bo sprva na okoli 1500 metrih nad morjem, popoldne pa se bo že spuščala in v noči na ponedeljek se bo ponekod spustila do nižin.

Kaj pa je to za nas "specialce" 8)

Sicer pa koliko poznam te naše napovedovalce vremena, bo v nedeljo zvečer komaj oblačno ratalo, potem pa pozno popoldne v ponedeljek bo začelo rahlo snežiti :?

Sedaj pa grem na kratko turo, zunaj je sonce, mrzlo ni nevemkaj... tako, da tekaški copati kar kličejo :D

Lep dan še naprej :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#79856
Pubeci
V nedeljo grem(o) pa če bojo sekire padale.
Z MiroR-jem prilaufama iz Radizela, kot pred 14 dnevi.
Se vidimo tik pred 10.00
Uporabniški avatar
 areh
#79913
Lepo se imejte, jaz peljem malo na dedka Mraza v Fram, tako da me ne bo. Ki se je te najdo v nedeljo dopoldan :? ?
Ko pridete domov pa hitr raport napište, da vidim kaj sem zamudo!
Jz se bom pa pred kosilom potolažu z daljšim tekom-bolje išta nego ništa :wink:
lpA
Uporabniški avatar
 50cent
#79933
No, pa smo preživeli :)
Moram priznati, da sem se danes res namatral, saj sem spoznal "lojtro" :oops: , res je hudičevo strm breg, vsaj zame, ki sem še bolj začetnik :oops: .
Drugače pa vreme odlično, na začetku bolj mrzlo ko pa smo hiteli vedno višje je postajalo občutno topleje(ali pa je samo meni kuhalo na sredi lojtre :rol: ).
Malo je bilo sicer blatno ampak super....bili pa smo v bolj skromni zasedbi, pa vendarle.....
Prisotni: ZdravkoC, MiroR in gost iz bicikel.com DJ ZIZI, ter moja malenkost. 8)

PS....neznam slikice naložiti :oops: :oops: ...čudo tehnike :P :roll:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#79948
areh napisal/-a: ... raport napište, da vidim kaj sem zamudo ...

Lahko ti napišemo karkoli, pa neboš videl, kaj si zamudil. Saj veš, da se teh lepot ne da opisat.

50Cent napisal/-a: ... sem se danes res namatral, saj sem spoznal "lojtro" ...
ha ha ha - ti si ja najbližje lojtri doma, skoraj na lojtri, bi nam ja moral bit vodič.

Kolesarji so pa fajn dečki, ni kaj, dobra družba.
Uporabniški avatar
 50cent
#79950
Res da sem najbližje "lojtri" doma, ampak sem jaz en zelo "komot" tip, grem rajši po tekočih stopnicah, kot po lojtri...(mimolukejaPRESS) :rol:
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#79960
50cent napisal/-a:...Moram priznati, da sem se danes res namatral, saj sem spoznal "lojtro"...


lojtra? kje je to, kaj je to?
Uporabniški avatar
 areh
#79963
Po mojem so ga pelal po stari fiski gor :wink:
lpA
Uporabniški avatar
 50cent
#79991
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: res je.....ji "ljubkovalno" pravijo lojtra 8)
Uporabniški avatar
 areh
#80348
Jutri gremo gor?
lpA
Uporabniški avatar
 50cent
#80352
Jaz ne, ker deljam :( , pa čeprav je nedelja jaz vseeno deljam :?

Lepo se imejte....
Uporabniški avatar
 areh
#80492
Tudi jaz nisem šel. Zaj med prazniki je blo tako lepo vreme, da sem jih izkoristo za kolesarjene :wink:
Pa tudi za novoletne slabo kaže....mislim za Pohorje :wink: , za kolo pa dobro :lol:
lpA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA