prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 klatez
#82473
Malo sem pogledal zemljevid. Mislim, da bi bila lahko trasa takšna (zapisal sem samo možne koče zaradi logistike):
(Dravograd) Slov. Gradec – Koča pod Kremžarjevim vrhom (ZAPRTA do preklica zaradi prenove) – Partizanski dom (ODPRT) – Grmovškov dom (ODPRT)– Ribniška koča (ODPRTA) – Koča na Pesku (ODPRTA) – Koča pri Šumiku (?) – Areh – Radizel (Maribor)

Če informacija na straneh PZS drži, potem je naša prva možna postojanka - Koča pod Kremžarjevim vrhom - zaprta! Od navedenih se da spustiti še Partizanski dom, na Roglo in Osankarico pa po moje nima smisla iti. Kdo ve, kako je s Kočo pri Šumiku?

Če sem prav preštel, nas je trenutno sedem + še eden potencialni, ki se je javil preko maila.

Fajn bi bilo, če se danes malo bolj natačno dogovorimo in pa dorečimo, kje bi štartali.
Uporabniški avatar
 Damijan
#82485
klatez napisal/-a:Če sem prav preštel, nas je trenutno sedem + še eden potencialni, ki se je javil preko maila.


Ta potencialni ni več potencialni, pač pa potrjeni in pravkar pridruženi Rok E, ki se bo kmalu sam javil...

Glede štarta torej:
Dravograd:
1. Zvone

Slovenj Gradec:
1. Damijan
2. Rok E
Uporabniški avatar
 zvone
#82486
klatez napisal/-a:Malo sem pogledal zemljevid. Mislim, da bi bila lahko trasa takšna (zapisal sem samo možne koče zaradi logistike):
(Dravograd) Slov. Gradec – Koča pod Kremžarjevim vrhom (ZAPRTA do preklica zaradi prenove) – Partizanski dom (ODPRT) – Grmovškov dom (ODPRT)– Ribniška koča (ODPRTA) – Koča na Pesku (ODPRTA) – Koča pri Šumiku (?) – Areh – Radizel (Maribor)
Fajn bi bilo, če se danes malo bolj natačno dogovorimo in pa dorečimo, kje bi štartali.


Pozdravljeni!

V glavnem se strinjam s predlogom ki ga je dal "klatež":

(Dravograd) Slov. Gradec – Koča pod Kremžarjevim vrhom (ZAPRTA do preklica zaradi prenove) – Partizanski dom (ODPRT) – Grmovškov dom (ODPRT)– Ribniška koča (ODPRTA) – Koča na Pesku (ODPRTA) – Koča pri Šumiku (ZAPRTA) – Areh (Ruška koča(ODPRTA))– Radizel (ali Belevue - Arena-Maribor).

Termin je definitivno sobota 3.2.2007.

Izjasnite se glede možne lokacije starta ( Dravograd ali Sl. Gradec).

Če štaratmo v Dravogradu, računajte na 12-14 ur (svetiljke...).

Vsekakor časovno najpozneje ob 7 h (zaželeno ob 6 h) toda moramo upoštevati, da nekateri (Simona) pridejo iz Gorenjske smeri (vožnja).

lp. Zvone
 Rok_E
#82489
Ta potencialni ni več potencialni, pač pa potrjeni in pravkar pridruženi Rok E, ki se bo kmalu sam javil...


Pridružujem se bataljonu čez Pohorje,....

Če se nemotim pod št. 7.
 marjan
#82494
Simono bom pripeljal v Slovenj Gradec (Dravograd) ob uri, kot se boste zmenili. :D
S sabo bom vzel otroke, tako da če ne rabite nujno okrepčevalnice, se bomo mi po svoje kretali, zvečer pa se srečamo v Radizelu.

Če pa rabite okrepčevalnico, pa se tudi lahko kaj zmenimo...Samo povejte kje :?:

lp
Marjan (šofer :wink: )
Uporabniški avatar
 Damijan
#82499
Marjan,
hvala za tale info.

Torej smo za prevoz iz Radizela:
1. ZdravkoC
2. MiroR
3. Zvone
4. Mirko 1

5. Damijan
6. Klatež
7. Rok_E
Zadnji trije sicer vstopimo v Bistrici... in se odpeljemo naprej proti Sl. Konjicam-Vitanju-Slov.Gradec

8. Simona pride v Slovenj Gradec (oz. Dravograd)

Hm, to pomeni, da potrebujemo 2 avta, ker 7 nas pa ZdravkoC ne more
peljat?
Uporabniški avatar
 mirko1
#82502
zvone je napisal: " Številka 7 je srečna številka " (iz kontesta)
ker nas je na seznamu 8 , se jaz izpisujem. 8) .
se hecam. pred eno uro se mi je pač zgodilo nekaj podobnega kot marjanu, in v takšnem stanju pohorja ne pretečem-prehodim.škoda, sem se zelo veselil vaše družbe. pač prihodnjič .
uživajte in srečno pot. lp ,mirko
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#82540
Ravnokar sem priletel iz službe ... pa da vim, kaj se dogaja ... :shock:
mirko1 napisal/-a:...pred eno uro se mi je pač zgodilo nekaj podobnega kot marjanu, in v takšnem stanju pohorja ne pretečem-prehodim. Škoda, sem se zelo veselil vaše družbe. Pač prihodnjič. Uživajte in srečno pot. lp ,mirko
Res škoda, tudi jaz sem se veselil tvoje družbe. Kot praviš ... :arrow: pa drugič.
Uporabniški avatar
 klatez
#82541
Aha, še glede štarta torej:

Dravograd:
1. Zvone

Slovenj Gradec:
1. Damijan
2. Rok E
3. Klatež

Sicer mi je izziv Zvonetova varianta ampak po "treznem" premisleku sem za Slov. Gradec.
Tudi zame je to prva takšna dolga tura, pa še kakšen izziv za prihodnjič je treba pustiti, a ne?
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#82545
Prevoz iz Radizela via Sl. Bistrica (trenutno):

0. AnkaC (dostava Hira pošta)
1. ZdravkoC
2. MiroR
3. Damijan
4. Klatež
5. Rok_E

Na kraju starta v Slovenj Gradcu še:

6. Zvone (mogoče lasten prevoz?)
7. Simona T (marjanšped)
8. xy

Vozni red iz Radizela
:arrow: :arrow: 5.00 Radizel
:arrow: :arrow: 5.08 Sl. Bistrica AP pri Sabini
:arrow: :arrow: 6.00 Sl. Gradec AP (Avtobusna postaja)

Iz zbornega mesta AP Sl. Gradec še ca 1 km z avtom do startnega mesta in ... bataljon krene na "že prvi tradicionalni zimski tekaški pohod" :D

marjan napisal/-a:S sabo bom vzel otroke, tako da če ne rabite nujno okrepčevalnice, se bomo mi po svoje kretali, zvečer pa se srečamo v Radizelu. Če pa rabite okrepčevalnico, pa se tudi lahko kaj zmenimo...Samo povejte kje

Hvala Marjan, dobrosrčna ponudba, vendar menim, da lahko v imenu vseh rečem, da se raje z otroci čez dan nekje na Štajerskem fajn imej, kot da bi si delal skrbi in bi preveč časa porabil za "okrepčevalnice".

Za okrepčevalnice po poti bo kakšen € prav prišel. Verjetno si pa še mali rukzak nabavim za zraven. Na cilju v Radizelu bo pa menda domača okrepčevalnica kar v redu. Najverjetneje se bo našlo kaj toplega in kaj hladnega :toast:
:heart :heart :heart :TF) :heart :heart :heart
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#82546
Pje, karto Pohorja sem našel v kupu zemljevidov. Merilo 1 : 50.000 nabavljena je bila pa za tolarje. Upam, da je še konvertibilna :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#82567
To je to!

Ni več kaj za dodat! Aja, ne zbolet!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#82570
ZdravkoC napisal/-a:... karto Pohorja sem našel v kupu zemljevidov. Merilo 1 : 50.000 nabavljena je bila pa za tolarje. Upam, da je še konvertibilna ...

Čisto v redu bo, edino ... ne jo pozabit vzeti s seboj. :idea:

Aja, pa ... držim pesti za vas ter vam želim čim lepše doživetje. :D :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#82584
Vlajko napisal/-a:Čisto v redu bo, edino ... ne jo pozabit vzeti s seboj. :idea:
Aja, pa ... držim pesti za vas ter vam želim čim lepše doživetje. :D :wink:
Vlajko saj poznaš ono ...
Beži Jankec, cug ti bo pobegel
Nek pobegne, karta mi je v žepi

Bi rekel, pa kaj če jo pozabim,
glavno, da sem jo našel :rol:

:arrow: Pa hvala za dobre želje. :)
Uporabniški avatar
 klatez
#82585
ZdravkoC napisal/-a:...
Na kraju starta v Slovenj Gradcu še:
8. xy
...

No zdaj pa me firbec matra - kdo pa je ta skrivnostni xy?

ZdravkoC napisal/-a:...
Vozni red iz Radizela
:arrow: :arrow: 5.00 Radizel
:arrow: :arrow: 5.08 Sl. Bistrica AP pri Sabini
:arrow: :arrow: 6.00 Sl. Gradec AP (Avtobusna postaja)
...

Ej Bistričani, kdaj pa se Sabina odpre? Se dobimo ob 5.00 na kavici? :--
Aja, bodimo raje solidarni - glede na vozni red bo tudi Zdravko spustil kavico...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA