prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
 HanaMB
#101723
Tudi mene so obveznosti odnesle pred analizo. Na vrhu šteng pa mi lečna juha, ki sem jo pojedla tik pred "štengami" vzela dah in mi ni dala, da bi kaj pokramljala :roll: .
Se vam z veseljem pridružim še kdaj, na štengah ali na kakem teku ali na Pohorju ali na "analizi".
Lp
J.
Uporabniški avatar
 Mija
#103865
Dragi mariborski forumovci
Ker sem brala, da si zelo želite izpeljati mariborski maraton, sem se o možnosti organiziranja maratona v sklopu Festivala Lent pozanimala pri Gogotu Rokavini, ki je glavni organizator Lenta.

Gogo je rekel, da je načeloma za stvar - če se bo dalo vse dogovorit in če boste tisti, ki ste govorili, da ste zadevo pripravljeni organizirati, tudi dejansko pomagali pri organizaciji. Dal mi je tudi kontaktni E-naslov, na katerega se lahko oglasite.

Zdaj pa prosim, da se oglasite tisti, ki ste pripravljeni pomagati pri maratonu, da vam posredujem naslov kontaktne osebe.

Lp, Mija
Uporabniški avatar
 Mija
#105865
Vreme, daje me radovednost, če se kaj dogaja v zvezi z mariborskim maratonom - če si napeljal stike oziroma če je kdo izmed "vez" pokazal interes za organizacijo.

lp, Mija
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#118759
Mariborski maraton se odmika še za eno leto
Verjetno je bolje tako, kot da bi bil v času mariborskega športnega vikenda
Treba je navijat za npr. april :D
:arrow: Kaj dogaja :?:
Uporabniški avatar
 50cent
#118763
Imam občutek, da boš čez eno leto lahko naredil copy/paste za ta tvoj zgornji post :( :( .
Lahko le upamo, da temu ne bo tako :wink:


Lp :)
 MarkoH
#119885
Mene tudi zanima kak daleč s "organizacijo" oz. idejno zasnovo za Mariborski maraton?

lp,
Marko
Uporabniški avatar
 Vreme
#119891
MarkoH napisal/-a:Mene tudi zanima kak daleč s "organizacijo" oz. idejno zasnovo za Mariborski maraton?

lp,
Marko


Težko reči, nimamo še natančnih odgovorov. Vsekakor pa maraton BO!
 nana
#119892
Nedelja, 1.6.?
Uporabniški avatar
 aljosa
#131119
Nedelja 1.6.2008 je odpovedano. :cry: :cry:
Upajmo na najboljše v prihodnje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA