prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 zvone
#112134
Damijan napisal/-a:Zdravo, Zvone!

Hvala za krasen opis. Pametno si se odločil, da ne greš do konca, take odločitve so spošotovanja vredne. Tudi sam sem preživel vikend na Pohorju, a z otrokoma, tako da ni bilo variante, da se ti pridružim. Mi smo se potikali okoli Črnega jezera, tj. na okoli 1150 m n.v., in okoli poldneva je bilo res prijetno toplo, božal nas je južni veter, snega pa le za vzorec.

Kako pa je na Raduhi, npr? Veliko snega?

LP
Damijan


Pozdravljen Damjan!

Hvala za javljanje in podporo. Kar se tiče snega na Raduhi: mehak in do gležnjev na jugovzhodni strani. Nekoliko več na severozahodni strani. Tam je pod pršičem tudi zbit in poledenel sneg, tako da je spust na Grohat kar zahteven če nimaš ustrezno pametne opreme. Isto je na Olšavi. Na Peci ga je nekoliko več, predvsem proti vrhu s smeri Kumra.

Torej, sneg ni nobena večja ovira za obisk k-24.

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#112135
Jožko napisal/-a:Pozdravljeni!
Ja Zvone čestitke tebi in Matjažu za opravljeno ponovitev K24. Res pa je, da si se ti še bolj izkazal s svojim pametnim odstopom in sprehajalnim zaključkom v Črno. Ja to zmorejo samo stari mački, vajeni vsega hudega in najhuje je to, da ne moreš nikamor. Za to Zvone čestitke še enkrat.
Tudi midva z Dorico sva imela srečanje večkrat v mislih pa mi nekako ni zneslo jo primahati v vaše kraje. Da pa je bilo lepo nam ni treba praviti, ker v družbi takih ljudi ne more biti dolgčas. Pozitivna energije je več kot dovolj. Uživajte še naprej.


Pozdravljen Jožko!

Hvala za čestitke. Žal, prejšnji teden se mi ni izšlo, da bi se vam pridružil na GM4O. Dolg ostaja za leto 2008 - ali pa ? Enako velja tudi za tebe z Dorico za leto 2008. Torej že zdaj vabljeni na K-24 v mojo družbo.

Lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 semjul
#112136
vse čestitke,
sedaj me še bolj vleče na opisano pot, a kot sem dejal, prvič jo poskusim
v optimalnih razmerah z izkušenim spremstvom, upam da me ob ponovnem odhodu povabite medse.

___________________________________________

vse je privid, sanje so resničnost, resničnost je upanje, upanje je privid
Uporabniški avatar
 poldy666
#112146
:cast1: Zvone in Matjaž
ČESTITKE :clap:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#112201
Eni še kar čakamo, prebiramo in občudujemo junake.
Čestitke in upam na skorajšnje srečanje pa kjerkoli že to bo ...
Uporabniški avatar
 zvone
#112212
semjul napisal/-a:vse čestitke,
sedaj me še bolj vleče na opisano pot, a kot sem dejal, prvič jo poskusim
v optimalnih razmerah z izkušenim spremstvom, upam da me ob ponovnem odhodu povabite medse.

___________________________________________

vse je privid, sanje so resničnost, resničnost je upanje, upanje je privid


Pozdravljen SemjuL!

Hvala za čestitke ! Seveda si prisrčno vabljen! Priporočam, da s pripravami začneš že zdaj. Trening v zimskem času je najpomembnejši za dobro pripravljenost. Pomlad in K-24 bo hitro pred nami.

Lep pozdrav in lep dan še naprej! Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#112214
ZdravkoC napisal/-a:Eni še kar čakamo, prebiramo in občudujemo junake.
Čestitke in upam na skorajšnje srečanje pa kjerkoli že to bo ...


Pozdravljen Zdravko!

Hvala za čestitke! Zdaj je res čas , da "malo pritegneš zavoro" pri udeležbi na teh tekmovalnih tekih in drugo leto narediš tudi kakšen netekmovalni tek ( npr. K-24 ali kaj podobnega) - za dušo in srce.

Še prej pa nas čaka zimska ponovitev Pohorja in še kaj.

Upam, da se vidimo na srečanju čalnov TF MB in rečemo kakšno na to temo, ali pa že v nedeljo na Pohorju ...

Lep dan še naprej in lp. Zvone
Uporabniški avatar
 zvone
#112219
vencelj napisal/-a:Čestitke Matjažu in Zvonetu za opravljen podvig v zimskih razmerah :!: :cast1:
LP, vencelj


Pozdravljen Vencelj!

Hvala za čestitke.

Zdaj si ti na vrsti: vabim te na K-24 v naslednjem letu.

Lep dan še neprej! Zvone

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA