prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 klatez
#106979
Hojla Marko!

Z Damijanom sva se že nekaj off line usklajevala in tako predlagam sledeče:
Zaradi zajčjih obveznosti bi zjutraj šli okoli 6.30h iz Slov. Bistrice (saj bo to itak 7.30h) in pičili direkt v LJ (brez postanka za kavo).
Tam bi potem prevzeli robo, potem pa lepo v miru na kak kafe in ostalo.
Fotografiranje TF ob 9.30h in nato maraton...

Po maratonu pa nama je zaenkrat vseeno in se lahko prilagodiva.
Kako se bo tebi mudilo?
Analiza?
Uporabniški avatar
 markor
#106986
Oj,
kar se mene tiče - se strinjam!
Za "mikronastavitve" - kje se koga pobere ipd. - me prosim na tel. 031 886 810 - ker sem jutri v Ce - in (bolj kot ne) izven TF.
Analiza? Se prilagodim, kak se bomo zmenli! Preostanek familije mi gre pop na nek roj.dan - tak da... :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#106987
Fino, potem smo trije takorekoč fiksni, ne?

Ma, bova kar midva zjutraj za ogrevanje do tebe pritekla, da se ne iščemo po Bistrici... :lol:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#106990
markor napisal/-a:Analiza? Se prilagodim, kak se bomo zmenli! ...


Nič se ment....kr pridit :idea: :roll: (Analiza is waiting Press)
Uporabniški avatar
 markor
#106991
.. no, vela.. :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#107040
Tako tudi moji navijači so odpovedali... bolezen.

Če je komu prehitro z "zajci" lahko gre tudi z menoj. Po teku sicer predvidevam analizo, a kaj (pre)dolgo ne!
Nazadnje spremenil Vreme, dne 25 Okt 2007, 19:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#107056
Zdravo dečki
Saj bi se že prej javil, pa nimam nič pametnega za povedat.
:arrow: v nedeljo v zgodnjih jutranjih urah pridem iz Nemčije, utrujen, zaspan, izmozgan, izcuzan ...
:arrow: z mano pride in gre za Ljubljano še MiroR, za Snežnega nisem siguren, ker se še ni izjasnil - vsi bomo namreč na zaključku Evropskega pokala dolgih tekov
:arrow: v Ljubljani moram bit ob 7.45, torej najkasneje ob 6.45 gremo iz Radizela
:arrow: sopotnica je še žena Anka, ki vozi nazaj po analizi :D in hčerka :shock: atekov :heart
:arrow: glede na vse okoliščine, bi bilo verjetno najbolj pametno, da se mi prilepi Klatež dolgoušček, ostali lahko greste malo kasneje
:arrow: kontakt na GSM, vsi ga imate, v Sloveniji sem nocoj in v nedeljo zjutraj
:arrow: forum preberem še čez kakšni dve urci pol pa drva žagat, ob dveh se že vstanem.
:arrow: problem bo, če se iz Nemčije vrnemo bolj pozno (zgodaj zjutraj - pozno zjutraj), avto bom imel v Celju, spakiran za Ljubljano, tako da v tem primeru sploh ne grem domov ampak kar iz CE za LJ
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#107080
Evo, celi dan klepečete, zaj pa se te nena noben oglasi
Te grem pa spat :wink:
V nedeljo po 6.30 me lahko kličete kolko čete :arrow: pa ne več preveč trenirat :shock:
Uporabniški avatar
 Damijan
#107092
Hojla, Zdravko! Ravnokar sva s Klatežem opravila z zadnjim triurnim treningom pred ljubljancem :toast: .

Se vidimo v LJ, pa srečno pot :driver: v Nemčijo in nazaj!
Uporabniški avatar
 areh
#107407
Jao, samo analitiki :toast: , he he. No, zdrav sem, tako, da jutri pridem! Iz Frama grem ob 7;00, v Celje še po sodelavca, nato pa v LJ. Parkiral bom najbrž pred Tivolijem. Upam, da bom našel kraj foografiranja ob 9:30, da se pozdravimo in zaželimo srečo...drugače pa vsem SREČNO!
:TF)

lpA
Uporabniški avatar
 areh
#107412
U, hvala! Zdej pa nimam izgovora. Prepoznali me boste po tem,da nimam na sebi nič iz kolekcije TF :oops:
:lol: lpA
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#107461
Sem že doma, lahko krenemo :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA