prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Vreme
#115213
@ Inot ja kar se tiče karte pa boš moral povprašati druge lastnike Garminov, kar pa se tiče razdalje pa očitno kar drži Geopedia tudi tam sem izmeril 10 km. Sicer pa potek cele proge na Geopediji izgleda takole:

http://www.geopedia.si/#L728_F4196_T105 ... 171195_s12

Očitno je res nekaj več kot 50 km :)

@ Vencelj ja poskusite se dogovoriti za celotno traso nekje spomladi, sam sem vam se pripravljen pridružit na kolesu kot spremljevalec
Uporabniški avatar
 Vreme
#116154
Danes sen opravi z drugim delom od predvidenih treh delov teka po Šentiljski poti. od Šentilja do Sladkega Vrha.Pot je glede na vremenske razmere bila na nekaterih delih zelo blatna, pri spustih je bilo za to bilo potrebno precej pozornosti, kar nekaj krat sem bil na meji da se povaljam po blatu, tako kot se valjajo po blatu divje svinje v ograjenem prostoru, ki jih je moč videti na poti v tako imenovani Dolini miru. Vzponov je bilo tudi kar nekaj, še imitacija šteng obstaja, nekaj malega je za spremembo je tudi ravnin. Dolžina etape je po moji oceni bila cca. 10 km, za pot sem potreboval 44 s več kot dve uri.


Tako mi še ostaja še samo tretja etapa v dolžini nekaj več kot 20 km ali celo več (moram še preveriti) katera bo vsaj po moji oceni najtežja od Vranjega Vrha do Šentilja.
Nazadnje spremenil Vreme, dne 26 Jan 2008, 21:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#116172
@Vreme, javi, ko boš na voljo za vodiča. Se nas bo kar nekaj nabralo (menda)
Uporabniški avatar
 Vreme
#116176
ZdravkoC napisal/-a:@Vreme, javi, ko boš na voljo za vodiča. Se nas bo kar nekaj nabralo (menda)


Kar se tiče za vodiča ni problema. Je pa stvar kar komlicirana. Če tečem jaz v vašem tempu vas bom prej kot slej izgubil, če tečemo v mojem temu bo vam definitivno prepočasi, pa še celotna razdalja je zame kar vprašljiva. Torej ostane samo da vas spremljam s kolesom, pa še tukaj se bodo na določenih odsekih pojavljale težave, ker boste enostavno vi hitrejši kot jaz s kolesom.
Torej je zame realna spremljava na kolesu, za to pa mora biti vsaj kolikor toliko suh teren.

Če pa sem spregledal kakšno možnost pa povejte :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#116219
V začetku februarja odtečem celotno traso. Interesenti? Dajte predloge glede datuma!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#116268
INOT napisal/-a:V začetku februarja odtečem celotno traso. Interesenti? Dajte predloge glede datuma!

Ja, če v začetku, potem predlagam, da v soboto, 2.2.2002 ... opa ... 2008 :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#116281
V soboto 2.2.2008 bi seveda šlo. Žal je tako, da se vsem ne da ugoditi. Sicer bomo pa pot še večkrat ponovili (vsaj jaz kot daljši trening), tako, da nihče, ki bi kdaj hotel zraven ne bo prikrajšan. Vremenske napovedi so zaenkrat ugodne. Glavno, da se pot vsaj malo osuši ker v blatu res ni prijetno tečt 50 km. Predlagam skupno zbirališče v Mariboru ali Šentilju pri gostišču Belna. ( to je gornja gostilna pri pokopališču!). Start pa recimo ob 8. uri?
Uporabniški avatar
 Vreme
#116295
Čakajte, čakajte jaz vam pokažem prst vi pa bi kar celo roko. Tako to ne gre ne morete vi kar tako preteči celotno traso pred menoj. :twisted:

:-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-((

Glede na to, da sem sam nameraval opraviti z zadnjim delom poti od Vranjega Vrha do Šentilja na kulturni praznik in glede na to, da v teh razmerah spremljava na kolesu ni možna ter kolikor razumem se boste znašli sami se vam pridružim. Ampak ne na celotni trasi. Sam bi štartal na Vranjem Vrhu in upal, da me pred koncem ne prehitite. :--

Če še je kdo za zen varianto zadnjega dela poti v dolžini cca 21 km se mi lahko seveda pridruži. Za to pot pa predvidevam, da bomo potrebovali nekje med 3 do 4 ure hoje in teka!
:lauf:
Nazadnje spremenil Vreme, dne 26 Jan 2008, 22:17, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 INOT
#116303
Vreme napisal/-a:Čakajte, čakajte jaz vam pokažem prst vi pa bi kar celo roko. Tako to ne gre ne morete vi kar tako preteči celotno traso pred menoj. :twisted:

:-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-((

Glede na to, da sem sam nameraval opraviti z zadnjim delom poti od Vranjega Vrha do Šentilja na kulturni praznik in glede na to, da v teh razmerah spremljava na kolesu ni možna ter kolikor razumem se boste znašli sami se vam pridružim. Ampak ne na celotni trasi. Sam bi štartal na Vranjem Vrhu in upal, da me pred koncem ne prehitite. :--

Če še je kdo za zen varianto zadnjega dela poti v dolžini cca 21 km se mi lahko seveda pridruži. Za to pot pa predvidevam, da bomo potrebovali nekje med 3 do 4 ure hoje in teka!
:lauf:


Moj predlog zate: mi te med potjo obvestimo kje smo ( na neki dolpčeni točki) tako, da boš lahko približno izračunal kdaj moraš startati. Tako bi lahko recimo zadnjih 10-15 km odtekli skupaj. Glede tempa se pa ne rabiš bati ker bomo tako že zelo utrujeni tako, da bi nas zlahka spremljal. Sicer pa ni cilj, da progo pretečemo v čim krajšem času, ampak tako lepo čist na izi. Vedeti je treba, da je trasa ( vsaj za moj pojme) zelo zahtevna- verjetno se nebere čez 1000 višinskih metrov, teko, da nima smisla pretiravati.
Uporabniški avatar
 Vreme
#116304
Predvidevam, da bi s tekom pričel ko pritečete v Sladki Vrh torej bom imel nekako 21 km prednosti, kar bi po mojem zadostovalo, da zadnje km pretečemo skupaj :lol:
Uporabniški avatar
 Z*
#116306
Kateri del poti je najlepši, oz. ima najmanj asfalta? :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 97

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA