prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Vreme
#134989
Pred seboj držim diplomo Olimpijskega teka in ne vem kaj naj si mislim. Enaka diploma kot lani (kar me ne moti), čeprav sem v letu ko so olimpijske igre pričakoval kakšno posebno izdajo, nepodpisano niti izpolnjeno komu je namenjeno (kar me moti) , da o datumu in kraju niti ne govorim.

Prireditev sovpada v festival Lent, za katero je značilna množičnost obiskovalcev. Pa je Olimpijski tek daleč od tega. O kakšni množičnosti sploh ni govoriti, peščica nas je bila in to samo govori o tem, kako smo v Mariboru nesposobni narediti tekaško prireditev kot treba. Saj ne morem verjeti, da nas v Mariboru z okolico tako malo teče.

Če samo pogledamo dve prireditvi ki jih organizira TF (Štenge in Sladkih6) se vidi, da se z malo volje da kaj narediti in to na čisto amaterski ravni. Torej je vprašanje zakaj se vsaj Olimpijski tek ne more organizirati na malo višji ravni. Ali ni pravi datum, ali ni prave volje po množičnem obveščanju (v bistvu sploh nikjer nisem zasledil vabila na tek- odvzet je seveda forum), ali pa smo Mariborčani tako nešporten narod. Tri atletske klube imamo v Mariboru in to je vse kar lahko naredimo???? Da sploh ne govorimo o kakšnih 10 km, 21km ali celo maratonu, ki je očitno neslavno propadel predno se je sploh začel. Mogoče pa se bo le našel kdo, pa je to čisto druga zgodba!

Se oproščam če sem koga zamoril, ni bil to moj namen. Moj namen je bil samo opozoriti, če bo seveda sploh kdo od pristojnih to bral.

Drugače je bilo v družbi TF-jevcev kot ponavadi super, čeprav ni nihče od prisotnih zdržal mojega tempa, tako da sem na na cilj prišel kot prvi (seveda od zadaj naprej) Proga je z odprtjem Studenškega mosta odlična primerna za vse starostne skupine, da o družinah sploh ne govorimo. Tukaj je vsekakor treba pohvaliti Jasno z družino, še pri žrebanju nagrad so bili glavni!! Celo jagodna torta je bila na Samotov račun. Mnjam!

Pa drugo leto spet!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#134990
ZdravkoC napisal/-a: Spet se govori o 3,5 km in se bojim, da mi bo garmin spet nameril 4 km/krog.

Res je, en krog je celo malo čez 4,1 km
Celotno pot mi je namerilo 8.287 m

@Vreme tvoja razmišljanja pa niso nič novega, saj se zgodba ponavlja vsako leto. Le kaj bi bilo, če še nas par TFjevcev ne bi bilo?
Uporabniški avatar
 Vreme
#135000
ZdravkoC napisal/-a:Le kaj bi bilo, če še nas par TFjevcev ne bi bilo?


Ja pol bi jih bilo pol majn! :shock:
Uporabniški avatar
 Damijan
#135001
Vreme napisal/-a:P
Drugače je bilo v družbi TF-jevcev kot ponavadi super, čeprav ni nihče od prisotnih zdržal mojega tempa, tako da sem na na cilj prišel kot prvi (seveda od zadaj naprej)

Pa drugo leto spet!


Žal ti letos nisem mogel odvzeti slasti zmage... od zadaj naprej.
Škoda, bi spet kakšno rekla... :lol:
 HanaMB
#135043
Hvala Vreme za pohvalo :) . Mlada tekača sta super tekla. Mali z motivacijo tortice :lol: . Kdo ve, če bi se meni kaj finega obljubljalo med tekom, kakšne rezultate bi dosegala (ha ha).
Od žrebanja imamo zdaj pravo lumpijado doma...
Uporabniški avatar
 50cent
#135052
Ja lušno je bilo :). Meni je itak vseeno, koliko ljudi pride na takšne teke, ker sem se sprijaznil, da je v MB tako kot pač je in podpiram tvoje razmišljanje Vreme.
Drugače pa stari dobri TF obrazi :) , lepo je bilo spet poklepetati v družbi klateža in Vremena :) . Damijan, tebe pa smo pogrešali :wink: . Samotu smo zrihtali torto za njegov RD(vbistvu je vse tehnične podrobnosti zrihtala Li :wink: ) in ga malo presenetili(upam, da prijetno :D ) Jaz pa sem od naše Sebi, malo z zamudo za RD dobil Rafaelo in :cmok: . Tudi INOT se je prisvetil v tej ogromni nepopisni množici :rol: , vendar ga je takoj mahnil domov saj je imel obveznosti.
Po teku je še bila analiza, ki je zahtevala kar nekaj ponovitev(se mi zdi, da jih je bilo 7 :ignore: ).
Kaj čmo....čeprav je vse skupaj bolj za zjokati kot pa se smejati smo lahko srečni, da imamo sploh kakšno prireditev v tem našem zaspanem mestu :wink: .
Pa še par slikic iz analize :wink: :

ZdravkoC: Pubec ko boš začel ultramaratone laufat, si boš lahko privoščil veliko pivo, prej ne.
MarkoR: Razumem Ata.... :P
Slika

Štirje najjači 8)
Slika
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#135083
Ne razumem več teh fotografij ...
Oziroma razumem, zakaj ljudje v MB nočejo na tek, mislijo, da je to na fotkah tek :roll:

Vresnici je zgledalo tako
Slika

Ostale fotke pa na linku
:arrow: http://community.webshots.com/album/563947039keKQNt
Uporabniški avatar
 markor
#135093
Oj!
:arrow: bilo je ok.. :P
:arrow: @Vreme: se strinjam z vsem, kar si napisal - he, lahko bi kvečemu še kaj "nakurblali" :wink: .. ampak.. Maribor, pač.. :oops:
:arrow: fotke so odlične, na enih sem se še jaz našel.. 8)
:arrow: hvala vsem za pogostitev - torta je zakon! :wink:
:arrow: TF tradicija tudi tokrat ni bila kršena - beri - dolžina "potekovskega" dela je v obratnem sorazmerju s trajanjem teka.. :lol:
lp
m
Uporabniški avatar
 Sebi
#135095
Ajajaj pubeci! Pazite, da vam ne zrastejo rogovi :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#135173
Po vsem tem se samo še sprašujem, a bom moral začeti pri pit??? :hello:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#135229
Sebi napisal/-a:Ajajaj pubeci! Pazite, da vam ne zrastejo rogovi :wink:

Ej, kaj tak' hitro se to zgodi? :shock:
Se bojim, da bomo zgledali kot ježi :roll:


Vreme napisal/-a:Po vsem tem se samo še sprašujem, a bom moral začeti pri pit???

Ne, mi tam končamo :toast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA