povezave na uradne koledarje rekreativnih prireditev, osebni koledarji, ...

Moderator: ero

Velenjski polmaraton se mi zdi

super ideja
29
85%
v Sloveniji sta 2 prava maratona dovolj
4
12%
brez veze
1
3%
Uporabniški avatar
 pajo
#144009
Načeloma za - odvisno od datuma. Itak potem še na obisk do res dobrih prijateljov pa je vse lepo združeno v enem dnevu. Razdalja sploh ni pomembna mogoče bolj proga vsaj za nas polže a ne Lenči? :D
Uporabniški avatar
 lenči
#144025
pajo napisal/-a:Načeloma za - odvisno od datuma. Itak potem še na obisk do res dobrih prijateljov pa je vse lepo združeno v enem dnevu. Razdalja sploh ni pomembna mogoče bolj proga vsaj za nas polže a ne Lenči? :D


Tko en klanček al dva bi še prelezla :wink: .
Uporabniški avatar
 lonely
#144034
Tudi jaz podpiram idejo o Velenjski 21-ki.
Pomembna je izbira datuma,tako da dan prej oz.dan kasneje ni nobene
tekaške prireditve.O datumu se lahko pogovarjamo na TF.
Organizacija je kar kompleksna:registracija,dovoljenja,sponzorji,reklama,
prostovoljci.No,vse to se da urediti če imaš podporo na različnih nivojih.
Udeležba ni vprašljiva (nekaj100)
Predlagam ime:TF 21-ka

Lp
 DARKO no.1
#144053
Komaj čakam na 21-ko v Velenju,termin bi bil 11.oktober,ni veliko prireditev,jesensko vreme,vedno lepo in priprava na Ljubljanski maraton !Kaj mislite o tem terminu,ostalo vem,da bo odlično,proga okoli jezera je čudovita,organizator odličen in tekači najboljši,ne po času,ampak po srcu!Upam,da sem zadel termin !!<Kaj menite ostali TF!!
Uporabniški avatar
 pajo
#144092
Probajmo :D pa bomo videli.
Uporabniški avatar
 Savinjčan
#144093
Podpiram idejo, vsekakor...

Osebno mi oddaljenost kraja tekmovanja od mojega doma ne predstavlja prevelike ovire, bolj pomembna se zdi izbira datuma, da se podobne prireditve ne pokrivajo med sabo...
Približno poznam terene okrog jezera in verjamem, da bi lahko bila trasa ena najlepših pri nas.
Bodočim organizatorjem predlagam, da določijo predvideno traso nato pa enkrat v zimskih mesecih (zdajšnje zime pač niso več zime) določimo datum in zadevo za probo odlaufamo, zgolj za trening, potem pa se usedemo, strnemo vtise in morda pade še kakšna pametna ideja v zvezi s tem.

To je moj predlog, povejte še ostali...

Lp, P.
Uporabniški avatar
 Loni
#144101
Sem za in za, tako za to, da pridem kot tudi terminsko.
Uporabniški avatar
 IRA
#144125
Hojla ...

Sem sicer novinka pa me to ne odvrne od čvekanja in komentiranja :lol:

Ideja se zdi super in tudi meni oddaljenost ne predstavlja nekega problema, če se tek časovno in datumsko izide.

Za enkrat še nisem toliko "in" da bi se podala na 21-ko, če pa bo dodana kakšna 10-ka, pridem z veseljem!

Drugače pa drugo leto :P

Stiskam pesti, da vam uspe speljat tale tek ...
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#144243
Zelo sem vesela, da se strinjate z idejo o polmaratonu. :lol: 8) Celo počaščena sem. Zdej pa kr v akcijo in podvizat naše organizatorje. Ne vem, če je to mišljeno že za letos, saj je večin datumov že rezerviranih.

Seveda bi bilo tudi fajn, če bi bile tudi kakšne krajše ture, npr. 10tka ali 7km (to je samo moj predlog).

Je pa res, da so mi že v štartu napovedali črno prihodnost kar se teka tiče, saj menijo, da je Barbarin tek dovolj za Velenje in da mesto ne potrebuje več tekov. :cry: Tako, da sem bila kar malo užaljena. Ampak se ne bom predala. :wink: Poskusila bom vse mogoče in uporabila "veze".

Do takrat pa kr na dan z vašimi predlogi, kako vidite maraton, kdaj, kje naj bi se teklo. Z veseljem bom prebirala in beležila vaše predloge.

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 natasa
#144287
SIGURNO PRIDEM IN ODTEČEM.

:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA