Moderatorji: Staša, Barb

#217911
tae napisal/-a:A vas je danes OBIVANKENOBI na morju kaj častil ?

Lahko bi ti zapel tisto pesem:"Bolj star, bolj nor, bungy, rafting, judo in skiro, bolj star, bolj nor."

Hočem povedati, starejši si, boljši tekač postajaš. Človek si pa že itak "kul" odkar te poznam.

Happy birthsday my friend. :toast:


Tae, najprej tebi Hvala :cast: :cast: za lepo čestitko, še posebej mi je všeč začetek pesmice "bolj star, bolj nor", ker se mi zdi, da se vsako leto bolj obremenjujem, kako bom treniral in kako bom izboljšal rezultat na tekmi... :shock: :oops:, namesto, da bi začel uživati na "stara leta" v samem teku, ampak ne morem si pomagati...Drugače me pa veseli, da te poznam, ker si tudi ti "kul" in tudi vsako leto boljši tekač... :clap:

Drugače pa vsi ostali tekaški prijatelji ter prijateljice, tudi vam hvala za čestitke :cast:, upam, da se bomo še dolgo družili na tekaških pireditvah oz. srečanjih ter se brali na :TF)

p.s.: ja, včeraj na obali se nisem želel ravno hvaliti pred vsemi, da se eno leto starejši, bomo pa v Sežani :toast:
#217912
mrzli napisal/-a:Vse najboljše in veliko zdravja. Vidim da imaš isti dan rojstni dan kot jaz.


Ja, potem pa ti tudi jaz želim vse naj naj :laola in še veliko pretečenih km. Upam, da se še dobiva na kakšni :toast:

Lp! :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA