Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 samostojni
#230517
tae napisal/-a:Lonely Željko, eden izmed legend Tekaškega foruma, legend slovenskega teka in legend teka nasploh. Ponavadi človek postane legenda po svoji smrti. Ti si to dosegel že prej.

Zate so vsekakor premalo le klasične besede ob tvojem prazniku. Dejstvo je, da si v teku našel smisel življenja in verjamem, da si tudi med nami našel svoje prijatelje.

Verjamem, da smo vsi tu ponosni, da te poznamo. Si ekstrem, to moraš priznati. In kot takšnega smo te tudi sprejeli.

Jaz ti bom pa zaželel nekaj drugega od večine forumašic in forumašev. Želim ti, da nebi bil več Mr. Lonely. (ti že veš, kaj imam v mislih)

Zaslužiš si še eno pesmico, kako te jaz vidim:

Leta tečejo in ti z njimi, a vedno si med znanimi.

Od Kopra do Ljubljane, vse ceste so ti znane.

Nič te ne ustavi, ker zaupaš svoji "napravi."

Edinstven tekaški fenomen si, maratone zbiraš, ker so ti "fensi."

Lepo se imej, še naprej. :D

Yes si reci vsak dan, naj nikoli ne bo zaspan.


:hello: :hello: :hello: :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: :hello: :hello: :hello:

Bravi Tae fajn spisano :rol:

Ko smo se zagledal tamle u nedeljo v ravnici pred Koprom z Zajcom in Mirotom smo malo podebatirala, pa še pol u TRANS cilju tudi, mi je veselo bilo te srečati kar tako :D saj vsaka legenda , ki Ti nasproti pride oziroma samo s tem namenom, da pozdravi svoje :TF) prijatelje, je vreden lepe besede in nasmeška na licu, pa da se zaustavi in kakšno reče, saj to so trenutki sreče. :piti:

Naj ti tale pesem
    http://www.youtube.com/watch?v=GkaxtJYpPys
sprehodi po življenski poti, ki se stalno spreminja, tebi seveda tudi na 112tem, še nekaj se jih bo nabralo letos MARATONOV :clap: :laola :clap: res je to lepa številka tekov, kot kilometrine pa seveda kakšen eur tut u te namene se pač porabi.
Predvsem pa ti želim da se še naprej videvamo kar tako al pa k ga skup kje gonmo.. :lauf:

Vse najtabolš seveda in da te sreča na poteh življenja vedno sreča, da se teki nadaljujejo v fajn stilu brez poškodb. :rol:

Še veliko lepih 42desetk pa z nasmeškom se srečamo. :lol:
Nazadnje spremenil samostojni, dne 12 Avg 2010, 23:25, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 BonoS
#230643
Lonely, še jaz ti želim vse naj, naj za rojstni dan!!!!!! Bodi še naprej taka faca :cast1:
bodi zdrav in vesel, naj se ti uresničijo vse sanje.... :laola
Upam da se srečava v Klagenfurtu pa :toast:
Uporabniški avatar
 lonely
#230653
Hvala vam za čestitke...(RD imel 12.08.)

No,ja LEGENDA....je relativen pojem...za ene so to partizani....za druge Robin Hood...

Za mene je -legenda- vsak tisti ki "udari po mizi" in se odloči da bo nekaj naredil iz svojega življenja ...na planu kakovosti in zdravja...odločitev je težka...imenuje se TEK.

Seveda spoštujem tudi tiste ki premikajo meje nemogočega...ultramaratonce,Spartatlonce,Ironmane.TransSLO-vence....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA