Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 še1PR
#238567
Draga moja PR...! :heart :heart
Še tu vse vse najboljše! :cmok:

Pa daj kaj več tuki piš, no! Pogrešam tiste tvoje poste :hack: , ko sem se valjala po tleh od smeha :rol: :rol: !!! Ja, ja, sej vem, staraš se :-- ... Ampak EMŠO pa ostaja enak! :wink: :D
#238610
Nataša napisal/-a:Dragi moji, hvala vsem, tudi tistim, ki mislite, da praznuje Nataša Robnik :wink:


E, motiš se :!: Vemo mi, kdo si ti :clap: Želim ti prijetno tekanje z vozičkom in hepi brzdej, zdej grem pa pogledat na gsm, ker se mi zdi, da si mi poslala "la message" :wink: :idea:
 Nataša
#238611
matej-jethro napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Dragi moji, hvala vsem, tudi tistim, ki mislite, da praznuje Nataša Robnik :wink:


E, motiš se :!: Vemo mi, kdo si ti :clap: Želim ti prijetno tekanje z vozičkom in hepi brzdej, zdej grem pa pogledat na gsm, ker se mi zdi, da si mi poslala "la message" :wink: :idea:


no, če ti ne bi vedu, kdo sem, bi me pa že resno zaskrbel :roll: :--
#238613
Nataša napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Dragi moji, hvala vsem, tudi tistim, ki mislite, da praznuje Nataša Robnik :wink:


E, motiš se :!: Vemo mi, kdo si ti :clap: Želim ti prijetno tekanje z vozičkom in hepi brzdej, zdej grem pa pogledat na gsm, ker se mi zdi, da si mi poslala "la message" :wink: :idea:


no, če ti ne bi vedu, kdo sem, bi me pa že resno zaskrbel :roll: :--


Hja, če tvojga fotra pogledam je včasih skrb povsem na mestu :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA