Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Barb
#32537
Staša a še enkrat :wink:
vse naj,naj
Uporabniški avatar
 H2O
#32540
STAŠA, VSE NAJLEPŠE!!!! :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#32547
Nič ni lepšega in hrabrejšega v življenju kot podirati okamnele in za lase privlečene resnice, ki so zakoreninjene med ljudmi in jih večina misli, da mora tako biti in nič drugače. Vedno sem spoštoval ljudi, ki so bili tako pogumni, da so si upali prebiti mejo predsodkov, da jim ni bilo nerodno se družiti z ljudmi, s katerimi po nekih preživetih pravilih se ne bi smeli družiti ali pa se vsaj ne spodobi, da bi se z njimi družili.

Staša, bila si ena prvih, ki sva skupaj tekla in sva se oba dobro počutila, imela sva si vedno veliko povedati, čeprav sem imel jaz predsodke, da ti je mogoče nerodno, ker se družiš in tečeš in filozofiraš s Fotrom, ki je bitje iz neke nemirne, preživete generacije. Povem ti, da sem bil zelo ganjen, ko ti ni bilo nerodno, še več, ko si rekla, da ti je prijetno v moji družbi. Rečem ti, da si s tem svojim dejanjem pri meni prelomila bariero raznih stereotipov.

Mogoče se sliši neverjetno, ampak mladostna modrost, dobrodušnost in preprostost Staše je dala nauk zakrnelim Fotrovim vrednotam in preživetim miselnim vzorcem. Bila si ena prvih forumk, ki ste meni odpirale nove svetove, kakršnih nisem doživljal niti v mladosti, v obdobju radovednosti in iskanja, v obdobju, ko sem bil pripravljen spreminjati svet. Ti pa si spremenila svet in to tistega, ki ga je bilo treba spremeniti, ker je bil preživet, zakrnel in nezmožen živeti v današnjem času.

In tega Staša, ti ne bom nikoli pozabil. Nikoli ne bom pozabil, ker sem mislil, da so mi ostali samo še spomini na preteklo življenje, pa si mi ga tudi ti spremenila tako korenito, da se mi je povrnilo celo upanje, kar pomeni vero v prihodnost. Pravijo, da mladost živi od upanja, starost od spominov. To je držalo prej. Sedaj velja, da ima tudi starost upanje in tudi mladost spomine.

Staša, zato ti želim ob tvojem rojstnem dnevu, da ohraniš vse lepe spomine in naj se ti izpolnijo vsa upanja in hrepenenja.
Uporabniški avatar
 Staša
#32551
Joj :oops: :oops: :oops: Hvala!!!

Tole me je pa sedaj zadelo. Današnji dan sem nameravala preživet malce v ilegali, pa saj ne gre ob tako prijetni družbi! 27 je ena taka čudna cifra, da mi ni prišla do živega. Ampak ko sem pa tole pravkar odkrila... mal mravljinčkov, pa mal solznih učk. :oops: HVALA, RES!!!

Spet komaj čakam, da se vidimo!!!

Fotr, jest sem itak najbolj ponosna, da imam 2 fotra!!! :)
Uporabniški avatar
 miro
#32561
Staša tudi moje najlepše želje. Tudi pri meni si bila ena prvih forumovk , ki sem jih spoznal in prva s katero smo skupaj zavili v Piramido.
Lepo praznuj in pozabi na vse tegobe tega sveta!
Miro
Uporabniški avatar
 Staša
#32563
miro napisal/-a:Tudi pri meni si bila ena prvih forumovk , ki sem jih spoznal in prva s katero smo skupaj zavili v Piramido.

Miro


Jutri REPLAY, a ne?
Pol pa še kam plesat - prepoteni dvojno:))))

tamy napisal/-a:evo tetka vse najboljse...pa ne pozabi na kaksno kremsnito zame :wink:
zdej moram pa spet mozgancke vklopit,pa po trgovinah za darila skakat :?


tamy, ti sam geografijo popravi, bo najlepše darilo ;) :D :D :D
 Nataša
#32565
Staša napisal/-a:Pol pa še kam plesat - prepoteni dvojno:))))


bomo mel vsaj dost placa za elektrobugi a la Fredy, ker bomo vsem tko smrdel... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 dusan
#32566
Vedno ko preberem zanimivo besedilo na forumu, si ga shranim v svoj arhiv.
V njem se je nabralo že kar precejšnje število raznih člankov (nasveti, razmišljanja..),
katere prebiram v prostem času ali pa takrat, ko rabim novo spodbudo.

Staša, zadnje čase velikokrat preberem tvoj nočni zapis http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?p=13854&highlight=rada+vas+imam#13854
in moram priznati, da mi je v pomoč. Hvala.

Za tvoj praznik pa: vse NAJ.

Dušan
Uporabniški avatar
 Bor
#32579
he he.....

vse najboljše
Uporabniški avatar
 pegaz
#32617
Staša, tole je zate in za tvojh 27.

Na svetu si, da gledaš sonce.
Na svetu si, da greš za soncem.
Na svetu si, da sam si sonce,
in da s sveta odganjaš sence.
- Tone Pavček

Dobro ti gre. Sveti nam še naprej.

Hvala ti,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#32618
miro napisal/-a:Tudi pri meni si bila ena prvih forumovk , ki sem jih spoznal in prva s katero smo skupaj zavili v Piramido .....



če se pa s Stašo hvalimo pol pa takole ...

Staša - je bilo orenk, da dol padeš :roll: , ker si bila prva s katero sem šel skupaj na tekmo :wink: - sam, pa ti si bila tudi sama, ke ne de - pol je pa Ero vprašal, če mam rezervno ženo s sabo .... :oops:

čestitke tudi v mojem imenu, pa čimvečkrat pomnoži tole lestnico, vsaj kar se tekaške dobe tiče :D

vse kar si sama najbolj želiš, ti dvojno želim jaz 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA