Moderatorji: Staša, Barb

 dpop
#39935
Kaj naj rečem... 13.maj je pa res en posebene dan...
ker praznujejo vse najlepše rožice :wink: :lol: 8)

1517 Darko

P.S. Slika
Uporabniški avatar
 Dule
#39937
Pravijo smeh je pol zdravja, druga polovica je pa tek kajne :D

Vsenajboljše Manika in hvala za dobro voljo, ki jo deliš med nas.. :laola
Uporabniški avatar
 Manika
#39938
Kolk lepo je tole videt in brat :D :D :D

Moram reči, da je tek postal bolj zanimiv s tekaškim forumom in vsemi nami, ki ga ustvarjamo. Tako fajn je, ko prideš na tekmo ali pa na trening, pa jih ful poznaš :juhuhu:

Res hvala vsem za dobre želje! Sem pa dobila fino darilo. Mi je moj Miha rekel, da zdaj nimam več izgovorov. Ja, ja, 301-ka je moja :D!

Barb napisal/-a:Aha, pa včerajšnji party se nadaljuje danes v Trti (Grudnovo nabrežje 21) od 16 ure dalje.


Mogoče se pa celo vidimo :) .

Staša napisal/-a:PS: Tu ni bilo (še) TORTE!

Torta bo kdaj drugič, na kakšnem pikniku, sicer ne na poletnem, ker grem drugam žurat.

Tomaž napisal/-a:Naslednjič pa se slišimo čez sto let, ko boš praznovala recimo 125let častitljive starosti.

Hvala, ker si me pomladil :wink: .
Fotr napisal/-a:Želim ti čimprejšnjo vrnitev na tekaške terene in upam, da bova skupaj premagala še marsikakšen kilometer...

Komaj čakam :) .

Bor napisal/-a:
klaudi napisal/-a:... Veliko športa in ljubezni.

....pustmo šport....


:D :D
 Nataša
#39942
Staša napisal/-a:Tu ni bilo (še) TORTE!


jaaa, drgač pa obstajajo v življenju še prijateljstvo, ljubezen, mir na svetu, ozonska luknja, sončni zahodi, drevesa v maju, ...ne sam TORTE, draga Muti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sem prepričana, da bo tole gladko spregledala in v naslednjem voščilu spet povedala, če so torte ble al niso ble.

hm, dobila sem asociacijo na Tinija...piške :lol:
Uporabniški avatar
 marathon95
#39955
Manika, sve najboljše za tvoj dan :laola
 SPRINTER400
#39978
Vse najboljše in veliko uspehov v naši družbi!
 žuža
#39982
Manika tudi ti teči naprej z nasmehom na obrazu. Vse tanartabol :D
Uporabniški avatar
 primus
#39984
VSE NAJBOLJŠE !!!

če bi vedla, kolk se mi narežimo ob tvojih vicih...
:D :D :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#40001
Draga Manika,

Boje pozno, kot nikoli. Počakal sem, da bi čim več tega petka že minilo, pa ti šele potem čestitam, ko bom lahko skoraj čisto siguren, da ne more iti nič narobe.
(potem, ko so mene in moj avto pravkar prišlepali iz Vipave v Ljubljano, gre že težko kaj še bolj narobe :) )

V znak spoštovanja in lepih spominov na tole tvoje leto ti pošiljam en spominček.

Z najlepšimi željami,
Pegaz :)
[img]http://www.sportosplet.net/galerija/albums/userpics/10348/TF.Manika.Žabe.9.04.0003m.jpg[/img]
Uporabniški avatar
 Manika
#40011
pegaz napisal/-a:Draga Manika,
Boje pozno, kot nikoli. Počakal sem, da bi čim več tega petka že minilo, pa ti šele potem čestitam, ko bom lahko skoraj čisto siguren, da ne more iti nič narobe.
(potem, ko so mene in moj avto pravkar prišlepali iz Vipave v Ljubljano, gre že težko kaj še bolj narobe :) )


Zgleda, da je bil za tebe res petek, 13. No, saj je bil za vse, ampak za nekatere čisto en lep dan :wink: .

Hvala za slikco, ampak tale je pa že zastarela. Najini roki krasita zdaj drugi urci :wink: .

Drugače je bil pa super dan. Ful sem se lubčkala cel dan :wink: :oops: , tudi z nekaterimi forumovci smo se videli v živo. Komaj čakam, da bo leto naokrog :D !
 Nataša
#65640
Včasih si pa celo zapomnim kak rojstni dan... :oops:

Manika, vse najboljše in da bi se nam čimprej spet kaj pridružila na tekih!
Lepo praznuj :laola

Po tortah naj pa Staša vpraša :wink:

p.s. čestitka velja za jutri, ko ne bom na netu.
Nazadnje spremenil Nataša, dne 12 Maj 2006, 10:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#65644
Manika, tud od mene, in od srca.
Pridi kmalu nazaj, mogoče bova spet kako žabo (?) ujela!
Lepo praznuj,
Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA