Moderatorji: Staša, Barb

 SPRINTER400
#40462
VSE NAJBOLJŠE!
Uporabniški avatar
 alan
#40465
Zdravja polno, lahke noge in obilico tekaskih dozivetij zelim...
Uporabniški avatar
 Manika
#40467
Dragi lanski sotekač,

veliko zdravja in dobre volje,
veliko lepih tekov po gorenjskih cestah in gozdovih,
pa seveda uspešen tek v Radencih.

Jaz verjamem vate!

:laola
 Nataša
#40502
Fotr, zaslužiš si vse spoštovanje za vse, kar si v življenju naredil, izkusil in dosegel

Želim ti, da bi doživel še veliko takih presenečenj v življenju, kot je bilo odkritje teka, foruma in povsem novih doživetij v času, ko si, kot si sam rekel, že počasi "zaključeval" bero.

Naš duhovni, jezikovni in rock'n'roll ata, VSE NAJBOLJŠE!!!
Uporabniški avatar
 marathon95
#40512
FOTR, SVE NAJBOLJŠE :laola
 Ninocka
#40514
Fotr, se bomo kaj barvali za Radence? :wink: :P

VSE NAJBOLJŠE! Pa še kar naprej tako! :P
Uporabniški avatar
 lojzeP
#40521
Še veliko prijetnih zgodbic in z užitkom pretečenih poti, pa, da se ti uresniči, kar si sam najbolj želiš .... :D 8)
 Lučko
#40528
Je tisoč poti v tisoč mest.
Je zgodba, ki se z mano konča.
In to, česar ti ne morem dati,
je vse, kar ti lahko dam.
In to, česar ne moreš dobiti,
je vse, kar imaš.


FOTR, vse najboljše :wink:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#40532
Vse najboljše, Fotr! Želim ti veliko uresničenih ciljev in prijetnih presenečenj. :D

Vesela sem, da te poznam!:cast:
Uporabniški avatar
 primus
#40549
počaščeni smo, da si del foruma....

lepo praznuj !

primus
Uporabniški avatar
 Fotr
#40571
Še dobro, da rabim veliko ogljikovih hidratov pred tekom v Radencih, kajti včeraj sem pri vsaki prebrani čestitki na forumu ali v zasebnem sporočilu požrl cmok, ki se mi je nabral v grlu.
:D :shock: :D
Po vsakem pogoltnjenem knedlju sem odšel v drugo sobo, v kopalnico, na balkon, v klet, na podstrešje, v garažo in se na vso moč drl, da je kot posledica glasovnih vibracij odpadal omet, da so ugašale žarnice, da je zmanjkalo plina, da so se garažna vrata sama zapirala in odpirala, da so se usuvali strešniki s strehe, da sta v kopalnici odpadli dve ploščici (pazil sem na dvojino), da so na balkonu ovenele rože in sta se razbila dva lončka z rožami. Le tako sem lahko ukrotil svojo ganjenost ob vseh dobrih željah in pohvalah, ki sem jih bil deležen za rojstni dan.
:D :shock: :D
Saj vem, da zadnje čase ni nobenega doživetja, to pa je zato, ker treniram za Radence in pri takih tekih se ne da sanjati, če moraš paziti, kdaj je pogovorni tek, kdaj je tempo tek, kdaj je srčni utrip pravšnji in kdaj previsok, kdaj tečem pravilno in kdaj narobe, obenem pa vseskozi pogledovati na uro, paziti na razdaljo in šteti minute. Upam da se bo kaj obrestovalo.
:shock: :D
Če pa se ne bo, pa še vedno ostanejo doživetja. Namesto pogovorni tek, bo to sanjski, sanjaški, sanjani...doživetijski tek, doživetni, doživ...nič pri zavarovalnici se bom zavaroval za doživetje, da bom dobil povrnjeno, če ne bo nobenega doživetja. Mogoče sem zavarovanje narobe razumel, pa saj je vseeno, glavno, da bosta vsaj dve doživetji na mesec. Za življenje je pa že dovolj eno doživetje.
:D :shock: :D
Hvala, da mi je uspelo doživeti včerajšnji dan, ampak ne zaradi let ali rojstva, temveč zaradi vaše pozornosti, spoštovanja in zaupanja, ki ste mi jih izkazali.
:D :shock: :D
Vsem se najlepše zahvaljujem, delal bom na tem, da se ne bom spremenil, če pa se slučajno bom, se bom pa na boljše.
:D :shock: :D
Uporabniški avatar
 Tjaša
#40580
Fotr napisal/-a:Saj vem, da zadnje čase ni nobenega doživetja, to pa je zato, ker treniram za Radence in pri takih tekih se ne da sanjati, če moraš paziti, kdaj je pogovorni tek, kdaj je tempo tek, kdaj je srčni utrip pravšnji in kdaj previsok, kdaj tečem pravilno in kdaj narobe, obenem pa vseskozi pogledovati na uro, paziti na razdaljo in šteti minute. Upam da se bo kaj obrestovalo.


Fotr, prepričana sem, da treniraš pravilno, ampak v Radencih pa prosim, teci za DOŽIVETJE, pa bo tudi rezultat dober. Takrat pozabi na uro, čas..., čakali te bomo ob poti in te spodbujali :!: :!: :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#40593
Tjaša napisal/-a:Fotr, prepričana sem, da treniraš pravilno, ampak v Radencih pa prosim, teci za DOŽIVETJE, pa bo tudi rezultat dober. Takrat pozabi na uro, čas..., čakali te bomo ob poti in te spodbujali :!: :!: :!: :wink:


Ja, saj imaš prav, Tjaša, ampak enkrat moram preskusit, koliko še mašina funkcionira, da vidim svoje sposobnosti, če ne bo šlo, bom pa hodil, pa sanjal, skratka, vse skupaj bo eno doživetje.
Za spodbujanje se pa zelo priporočam. To bo tudi enkratno doživetje! :shock: :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#40601
Ninocka napisal/-a:Fotr, se bomo kaj barvali za Radence? :wink: :P


Barvo imam že kupljeno, če bo čas dopuščal, bom kakšne pramene raztegnil po temenu, ali pa naredil frizuro a la Mario Cipollini, ali pa mogoče a la Johnny Weismuller, vulgo Tarzan. :shock: :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA