Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Staša
#40830
Forum spet praznuje! In to nekaj novega, ne gre le za rojstni dan... :)

Naša TF (Notranjska) zaljubljenca Žure in njegova navijačica in sotekačica, nekoliko manj zgovorna Urša, sta si obljubila večno zvestobo in si dahnila "da" in nato :cmok:

Čestitke in na veliko lepih skupnih trenutkov!!!

Upam, da so tudi potni listi prispeli do časa, da je Uršina obleka bila vsa sveža ;), vreme pa JE služilo (hehe, žure je bil vmes malce zaskrbljen...).

Čakamo na kakšno poročno fotografijo! In opis okusa torte ;).


Srečno in uživajta na medenih tednih! Ne pozabit spakirat tekaške opreme! ;)
Uporabniški avatar
 Kunec
#40894
Bravo, čestitam Žure :cmok: Urša in vama želim veliko srečnih trenutkov na skupni poti :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu: .
Uporabniški avatar
 runner
#40920
Veliko srece na skupni poti!

@};---
@};---
@};---
 MajaM
#40949
Urša in Žure!

Iskrene čestitke! Veliko skupno pretečenih KM v isto smer
:lol:

P.S. sej ne vem ali naj napišem ali ne ... ampak moram napisat... da je tekaški forum posredno "kriv" da sem spoznala enega fajn, simpatičenga tekača :oops: :oops: in zdej tečeva skupaj v isto smer :P :P pol na pa še kdo reče da internet ni ZAKON!!!

lp majam 8)
 Nataša
#40970
MajaM napisal/-a:P.S. sej ne vem ali naj napišem ali ne ... ampak moram napisat... da je tekaški forum posredno "kriv" da sem spoznala enega fajn, simpatičenga tekača


Kerga? Kerga? Povej nam, ferbcem!!! :wink:
Sem vesela zate. Sej... tale TF... res no ... :oops:

Urša in Žure, vama pa iskreno sožalje. Postala sta poročena na špagci. Naj traja!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa brez zamere in čestitam!!!! :wink:
 MajaM
#41001
Hoj Nataša!

Nataša napisal/-a:Kerga? Kerga? Povej nam, ferbcem!!! :wink:
Sem vesela zate.


Nataša HVALA!!! ampak mislim, da ga ne poznate, ker ni na forumu... forum je posredno "kriv" da sem sploh šla na 5. mali kraški maraton v Sežano in potem se je začela debata in prvi zmenk... seveda ne tekaški...

OK bodi dovolj :oops:

bodite fajn, majam 8)
Uporabniški avatar
 Dule
#41009
MajaM napisal/-a:...forum je posredno "kriv"




Tudi moje čestitke :clap: :clap: in verjamem da bo TF "kriv" še za kakšno vezavo na špagco, kajne N.. :D :D
 Nataša
#41049
Dule, ne izzivej!! :lol: Da ne boš spet joku... :twisted:
Uporabniški avatar
 žure
#41054
Holla vsem skup!
Hvala za lepe čestitke, res.
Kaj naj rečem, bilo je lepo. Saj veste: "Prve ne pozabiš nikoli" (Poroke) :twisted:
Ja Staša vreme je bilo res res, ampak res perfektno, mogoče tistim, ki so tekli v Radencih ni bilo tako všeč :wink: .
Slikce od fotografa pridejo šele čez kake tri tedne (ma gnečo z obhajili ipd), lahko pa mi nekdo pomaga in objavi link, kam naj se obrnem, oz. kje je razloženo, kako se da slikce na forum. Vem, da je nekje, pa se mi ne da brskat, šibam na turistično agencijo, jutri letiva (pasaporti pa so prišli v soboto :D )
LEp pozdrav vsem
Žure in Urša

tomaz.zupancic napisal/-a:Živjo ohcet pod kovtrom pa naga r

Tudi pri nas rečemo:"Živela ohcet pa naga rit!"

Aja Staša, torta je bila res dobra. Da naredim malce reklame od Pekarne Jure iz Postojne. LAhko ti naredijo kakršenkoli okus. Midva sva imela tri štuke in sicer:
2. štuk : sadna (njam, njam)
1. štuk : čokoladna (njam, njam, njam)
pritličje: mešana (sadna in lešnik)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA