Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Barb
#49381
Ja,ja
:arrow: to je tisti forumovec, ki me je pred dobrim letom spravil na žerjavico in takoj naslednji dan na prvi tek v dežju :wink: .
:arrow: to je tisti forumovec, ki spravlja večino v smeh,kjer koli se pojavi
:arrow: to je tisti forumovec, ki zna še tako resno sliko spremeniti v strip
:arrow: to je tisti forumovec, ki zna s svojo življenjsko zgodbo nuditi marsikakšen pameten nasvet

Matjaz
želim ti še obilo dobre volje in dobrih idej
pa da se kaj večkrat pojaviš na tekih

VSE NAJBOLJŠE :P
Uporabniški avatar
 Bor
#49382
VN

ps: hm, jutri, hm kje že?
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#49389
Matjaz!
Vse naj ti zelim za RD :!: In srecno krmari svojo 'barko'. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Fotr
#49398
Matjaž, stara sablja, daj oglasi se kaj, da spet po moško kaj podebatirava, da pregledava nazaj in naprej, kaj se je in kaj se obeta dogajati, da prerešetava probleme in uganke, da pretečeva kakšno miljo skupaj.
:evil:
Obenem pa bova trčila zdravico v počast tvojega rojstnega dne, trčila bova s kruglama, da nama bosta samo ročaja ostala v rokah, pa čeprav bo kruglah samo kokta, radenska ali malinovec. Potem pa bova čvekala, da nama bodo sline tekle po bradi, se smejala, da bova izpahnila čeljusti in tekla, da bodo superge ječale na najinih nogah, da bo air nadev v petah vzdihoval kot meh pri kovaškem ognjišču. Vzbudila bova toliko spominov, da bo računalnika sram zaradi njegovega skromnega RAM-a proti najinemu spominjanju doživetij, čeprav so v njih tudi črne luknje, pa tudi teh se bova spominjala s ponosom in gnevom, z žalostjo in zadoščenjem.
:shock:
Ja rojstni dan pa je že en vzrok in mejnik za takole obujanje spominov.
:D :D
Matjaž, pridruži se spet kdaj pri kakšnem teku, nikoli ne pozabim tvojega vzpodbujanja in besednega zaklada, ki se ne izrabi preko celega polmaratona, ampak se z vsakim korakom, z vsakim srečanjem in prehitevanjem tekačev in posebno tekačic, še bolj oplemeniti.

A zakaj tole pišem? Ja zato, da ti tudi jaz voščim vse najboljše, še mnogo kilometrov in izpolnitev vsega, kar imaš rad.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#49399
Vse najboljše ti želim tudi jaz, in naj se ti izpolnijo vse skrite želje, ki jih nosiš v srcu!
Leta niso važna, važna je dobra volja!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Staša
#49402
Če bi Matjaž pisal na forum vse njegove pogruntavščine, bi tema "the best of" kmalu izgubila smisel! ;)

Ja, kmaj čakam, da se spet vidimo! Do takrat pa virtualni vse najboljše!! ;)
Uporabniški avatar
 kustus
#49418
LP
Tudi jest se pridružujem čestitkam za rojstni dan. VSE NAJ NAJ.

:P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 Nadj@
#49420
CIAO

Vse najboljše za tvoj praznik.

:P :P :? :? :lol: :lol: :P :P
Uporabniški avatar
 pegaz
#49437
Matjaz,

vse najboljše tudi od mene!

Lepo praznuj, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tekačica
#49475
Vse najboljše Matjaž!!!
 marjan
#49520
Vse najboljše še z moje strani. Še veliko ur prebitih na zraku ti želim.

Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA