Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Barb
#86476
No pa smo končno dočakali še eno članico.
Lana dobrodošla :P

Mamici Nti in očku mihi pa vse čestitke :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#86477
Se pridružujem čestitkam in želim predvse zdravje, ker potem bo tudi vse ostalo prišlo!
Uporabniški avatar
 Snezinka
#86478
OOOooo!

Dobrodošla, Lana!
Čestitatam draga Nataša in Miha!


lp
Snezinka

p.s.: Nta, očitno je tisto kar sem ti včeraj pisala na ZS bilo čisto na mestu 8) ... je Lana vzela resno in prikukala na svet 8)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#86479
Lana, dobrodošla med nami. Zrasti v prekrasno punco. :D
Presrečnima mamici Nataši ter očku Mihi pa za en velikanski vlak čestitk ter dobrih želja. :heart
Uporabniški avatar
 MatjazV
#86483
Iskrene čestitke srečni mamici Nataši in očku Mihatu, ki sta danes zjutraj povila hčerkico Lano.

Mladi družinici želim veliko zdravja in sreče.

Slika

MatjazV
Uporabniški avatar
 zz topka
#86485
Lepe želje mladi družinici dodaja tudi družina Čufer.
Na zdravje! :toast:
Uporabniški avatar
 Staša
#86487
Danes zjutraj ni bilo težko vstati iz tople postelje - že zvečer smo telefon naštimali na glasen pisk, če bi prišel sms. In res je prišla krasna novička o novem drobižku, naši novi soprebivalki sveta Lani. Nazdravili smo s sadnim koktailom na zdravje male Lane, pogumne mamice Nte in super očija Mihca!

Vse čestitke pa tudi ostalim, ki jih poznamo in ki so dobili nove funkcije: najlepši babi Majdi, prijaznemu dedijo Mirku in vedno smejočima tetkama Alji in Mojci ter seveda zabavnemu stricu Mateju!!!

Lani bo med tako tekaško družino gotovo lepo in zabavno!


SLIKCEEEEEE!!!!
Uporabniški avatar
 Anuša Š.
#86490
(čeprav se prebujam ponavadi uro kasneje, sta moja starša le dobre pol minute po pisku, da je prišlo sporočilo, iz sosednje sobice zaslišala moje zadovoljno čebljanje - res, prvič prav tako):

IIIIIIIIIIIIIIIIIII, AAAAAAAAAAAI, UUUUUUUUUUUUUU, GRRRRRRRR, IIIIIIIIIII, UUUUUUUIIIIIII, AAAAAAAAAAAAIAAAAAAA...


(in ko sta se približala posteljici, se jima je zazdelo, da se je zaslišalo še): AIIII, GRRRR, LAAAAAAAAAAA, NAAAAAAAA, KO, NNNNN, ČNOOOOO!



PS: SEEEEEEEEEEEE, MMMMMMMMMM, TEEEEEEEEEE VEEES, EEEEEEEE, LLLLAAAAAAAAA
Uporabniški avatar
 Dule
#86491
Res lepo je dan začeti s tako lepimi novicami :wink: . Srečni družinici čestitke, mali Lani (ime mi je zelo znano :) ) pa želim veliko lepih trenutkov pri radovednem odkrivanju sveta.


:toast:
Uporabniški avatar
 vanja
#86495
Čestitke!!!

In veliko veselja, zdravja, sreče,... vsem trem!!!
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#86496
Čestitke mamici Nataši in očku Mihu! :laola

LP, Mojca
Uporabniški avatar
 Matej
#86498
Bravo!

Čestitke tudi v našem imenu!
Uporabniški avatar
 EčO
#86502
Čestitke !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA