Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#86593
Čestitke pošilja Lani, njeni mamici in očku tudi Razy.
 matej-jethro
#86615
Ha, to morata bit Tukalici zadovoljni, ko tole prebirata :D Eeeee, me, myself & aj pa strahotno srečen stric! Vse je blo jasno, ko sem jo videl....gorska tekačica :shock: Ja kaj.....48cm in 2,8kg! A ni to idealno za v hrib?? :wink:

Se pa povsem strinjam forumovci, da mormo v soboto, po teku na Primoža, v kšno domačo kamnško oštarijo na per :toast: Če se ata Miha strinja sevede.....stric je ZA!! Dodatne info. okol afterja sporočimo v petek....


Se vidmo v soboto, tm nek k se zagledamo :wink: držte se!
Uporabniški avatar
 žine
#86633
matej-jethro napisal/-a: mormo v soboto, po teku na Primoža, v kšno domačo kamnško oštarijo na per :toast:


....Planinski orel se kar sam ponuja.... :D
Uporabniški avatar
 mazi
#86634
Lana,

Čestitke ob rojstvu in verjamem, da ti bosta oči in mami dala veliko pozitivne energije v življenju :cast1:
Uporabniški avatar
 NatašaB
#86669
Oooo, še ena tekačica...

Čestitke! :heart

Nataša
 Tku
#86674
Čestitam :D
Uporabniški avatar
 Stane
#86676
Čestitke tudi iz Trbovelj :-)
 matej-jethro
#86681
žine napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a: mormo v soboto, po teku na Primoža, v kšno domačo kamnško oštarijo na per :toast:


....Planinski orel se kar sam ponuja.... :D


Men je okej, pa ostalim? Ker bo gužva, bi rad šefetu namignu, da nej mal rezervira.....A JE PR ORLU DOST NOBEL?? :lol:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#86695
Hojla,
eno pridno in zadovoljno dojenčico vama želim, Lani pa seveda pridne in zadovoljne starše :D
Uporabniški avatar
 lunca
#86697
Draga Lana, Nataša in Miha!

Iskrene čestitke in čimprejšnji povratek v vaš domek, kjer se boste lahko do onemoglosti naužili eden drugega!

P.S.
Danes sem šla prav s tem namenom pogledat TF, da vidim, če Nta in Miha še pišeta al sta že na bojnem položaju :D - pa vidim, da zaostajam za en cel dan in pol!
Uporabniški avatar
 tamy
#86706
Jst pa nic ne zaostajam,samo dostop do racunalnika je bil omejen zarad drugih stvari.
---
Torej...Kr Lana zeee??? :wink: sej se hecam, v bistvu bi lohk rekla "sele???", ker jo cakam ze vec kot pol leta [kolikor dolgo pac vem,da je Nataša nosečka] :heart

Lana, komi čakam, da te vidim; napovej se, ko boš kaj po Logatcu skakala, okej? :driver:

Nataša- a nisi mogla mal počakat, da bi bla jst babca pr porodu,nooo? :( Ja nc... zdej pa druzga delat, da pridem na vrsto za prakso.
---
Čestitke vsem trem, veliko srece in smeha vam zelim! :hehe: :hehe: :hehe:
Uporabniški avatar
 pegaz
#86714
Drage moje Tukalice,

res sem vesel za vas in vaš novi, zdaj polni gnezdek.

Sonček, Pegaz :heart
Uporabniški avatar
 tini
#86720
matej-jethro napisal/-a:Men je okej, pa ostalim? Ker bo gužva, bi rad šefetu namignu, da nej mal rezervira.....A JE PR ORLU DOST NOBEL?? :lol:

Orl je Ok :) .
Ponudba je seveda zanimiva, tako, da se mogoce res vidimo. :)
(sanse 50:50, druga opcija seveda eden zadnjih letosnjih Krvavcev).

Tukalicam pa se enkrat cestitke. :wink:

lptini
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#86725
Zdrave noge in srečno glavo, ostalo bo že :heart :toast: :heart

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA