polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 Reeko
#155710
Mene zanima kakšne športne hlače nosite v prostem času. Če jih seveda, ali samo nosite jeans hlače?? Za mene je prosti čas tudi v šolo/službo. Doma pa nosim samo trenirke. To pa nebi noso v šolo :oops:
Pa me zanima v katere trgovine v mariboru naj gre pogledat??

Bil sem že v interšportu, gigi, hervisu, nes trgovini,... pa še jih je. Pa nisem nikjer nič našel. Problem imam da nena najdem nobene številke za mene. Vse so mi prevelike. Grem pa še pogledat v maya maya trgovino, mammut trgovino in v europark. Upam da bom našel kaj.
Kaj mi priporočate???
Rad bi pa imel nekaj udobnega in toplega za zimo. V šolo se vozim s kolesom in zato mi jeans ni vseč. Se hitro uničijo. Vsaj jaz imam takšne izkušnje.

Hvala za pomoč.
 luzr
#155741
Reeko, poglej še v kako resno alpinistično trgovino ali na spletne strani.
Dobre in drage hribovske opreme je sicer škoda za vsak dan.

Pohodne hlače ali kaj podobnega lahko dobiš zelo ugodno tudi v "športnih supermarketih".
En par imam že približno deset let. Seveda niso tako dobre kot tiste s kevlarjem, Schoeler in podobni mi materiali...

V jeansu je možno biciklirati in hribolaziti. Tudi daleč... Dober denim zdrži vsaj eno leto resne uporabe, lahko tudi mnogo več. Še posebej, če imaš več parov.

Čez lahko potegneš še pelerinske ali vetrne hlače. Tiste iz polivinila so poceni. Nekatere imajo pri strani zadrge in se ni treba sezuvati.

Zakaj so ti hlače prevelike na daleč ne morem vedeti, ker nisi navedel konfekcijske številke. ;)

:) Kaj jaz uporabljam v prostem času ni pomembno, ker si v kratkih hlačah ali pajkicah ne boš upal v šolo. Stavim.
Uporabniški avatar
 bobr
#155756
Za prosti čas Adidas all the way :wink: Tudi z avstrijskega outleta.
 Reeko
#155817
luzr napisal/-a: :) Kaj jaz uporabljam v prostem času ni pomembno, ker si v kratkih hlačah ali pajkicah ne boš upal v šolo. Stavim.


Imaš prav. Čeprav v pajkicah bi šel, da malo punce vidijo :D

No danes grem v trgovine. Upam da majo mojo konfekcijsko številko. In sicer idealna je 29/32 ali xs. Mogoče bom pa moral it na otroškega gledat, to mi je ena prodajalka že vsetovala :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA