polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

 spela*
#239438
Pa poleg novega časa Loni (torej 51:12, če sem prav izračunala :D ) se spomnim, da je tudi mateja.hribar na TF 10ki precej izboljšala svoj rezultat: http://www.ak-domzale.si/koledar_files/3tf-10ka_rez.pdf (51:25).

Tae je tole novo lestvico očitno popravil tako "ekspresno hitro" :lol:, da se niso imeli vsi časa vpisati.
Ja, Loni, včasih na kakšnih velikih tekmah odločajo tudi manj kot tri sekunde. :D
Uporabniški avatar
 Loni
#239439
Še dobro, da hodim(o) samo na take male provincialne zadevščine. :wink: In še to, vsaj kar se mene tiče, še dobro, da najraje tekmujem sama s sabo.
Uporabniški avatar
 tae
#239511
Evo, "soborki" sem popravil.

Loni, še vedno mi ni jasno ali je sedaj pravilno 51:18 ali Špelina varinta 51:12.
 spela*
#244512
Tudi tole bo treba posodobiti ...
Hm, ne vem, kako naj štejem današnji rezultat ... Na polmaratonski temi pri tabli 10 km čas 49:35.
Imam namreč rahlo dilemo, kako pravilno je bila postavljena tabla - čeprav glede na povprečni tempo celotne tekme tudi če je bila narobe, gre le za nekaj metrov.

Še odgovor na tole:

tae napisal/-a:Loni, še vedno mi ni jasno ali je sedaj pravilno 51:18 ali Špelina varinta 51:12.


51:12 (51:18 je bil bruto čas).
Uporabniški avatar
 Loni
#244609
Tae, bo pa res treba kar speli* verjeti, pa glede na moje letošnje spiske želja, ki niso prav nič povezane z ravnino, se bo ta cajt kar obdržal za nekaj časa.
 spela*
#247968
Da bo sprememba tudi na lestvici na 5 km (ko pač bo, nekoč, čez leta, tae to spet posodabljal ... :roll: ):

23:56 - solo trening na stadionu (v planu tempo tek v tempu od 4'55 do 5'00/km, a je šlo malo prehitro :oops: :D )
Uporabniški avatar
 tae
#248005
Tetka ne biti neučakana :D Bo, ko se nabere malo več sprememb.

Če pa želiš, ti lahko zadevo tudi prepustim in od sedaj dalje ti osvežuješ te podatke.
 spela*
#248006
A potem bom še dolgo čakala? :--(

Mal te hecam, ti si kar vzemi čas. :wink:
Bomo pač malo dlje čakali na uradno priznanje rezultatov in na čestitke, pohvale, priznanja, diplome, pokale, nagrade in na vse drugo, kar je pač povezano s tem. :lol:

(Mogoče bomo pa spotoma celo še kakšen čas izboljšali ... Mogoče ...)
Nazadnje spremenil spela*, dne 09 Mar 2011, 16:44, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 35

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA