Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Wega
#103430
Ali sedaj, ko smo odkljukani lahko kadarkoli dvignemo številke, ali pa je določen kakšen dan?
Uporabniški avatar
 shash
#103433
Wega napisal/-a:Ali sedaj, ko smo odkljukani lahko kadarkoli dvignemo številke, ali pa je določen kakšen dan?


Ponavadi četrtek in petek pred vikendom, ko je tekma na Kongresnem trgu.

LP
Uporabniški avatar
 Snezinka
#103453
Timing ponavadi objavi (na spletni strani LM, v Poletu, v drugih časopisih...), kdaj se lahko dvigne številke. Dvigi se ponavadi začnejo ob četrtkih in trajajo do sobote...glede nedelje nisem več prepričana. Ampak kot pravim, objavijo dneve in ure možnega dviga!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#103480
Snezinka napisal/-a:Snezinka

Za dobrim delom, mistično slikico avatarja, skrivnostnim nickom in vsakodnevnim premišljevanjem "ja kašna pa je ta snežinka, ki vzdrži skozi vse leto" se mi je zgodilo naslednje: V brunarici na analizi Fotrovega teka reče nekdo, da prihaja Snežinka. Takoj sem opazi, da bi še kdo drug rad spoznal skrivnostno bitje. Vratovi so otrpnili in glave so bile usmerjene k vratom. Prikaže se snežinka. Vsa bela in nežna. Elegantno si poišče mesto, kjer se bo počutila najbolj varno. To je bilo ravno na drugem kraku omizja. Ni trajalo dolgo in že je raziskovalec odpeljal snežinko izpred oči vročih pogledov, ki so kar grozili, da planejo nanjo v zahvalo za ves trud.
Hvala tudi iz moje strani :wink:
 luzr
#103508
ZdravkoC napisal/-a:
Snezinka napisal/-a:Snezinka

Za dobrim delom, mistično slikico avatarja, skrivnostnim nickom in vsakodnevnim premišljevanjem "ja kašna pa je ta snežinka, ki vzdrži skozi vse leto" se mi je zgodilo naslednje: V brunarici na analizi Fotrovega teka reče nekdo, da prihaja Snežinka. Takoj sem opazi, da bi še kdo drug rad spoznal skrivnostno bitje. Vratovi so otrpnili in glave so bile usmerjene k vratom. Prikaže se snežinka. Vsa bela in nežna. Elegantno si poišče mesto, kjer se bo počutila najbolj varno. To je bilo ravno na drugem kraku omizja. Ni trajalo dolgo in že je raziskovalec odpeljal snežinko izpred oči vročih pogledov, ki so kar grozili, da planejo nanjo v zahvalo za ves trud.
Hvala tudi iz moje strani :wink:


Zelo poetično in doživeto simpatično napisano.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#103716
ZdravkoC napisal/-a:
Snezinka napisal/-a:Snezinka

Za dobrim delom, mistično slikico avatarja, skrivnostnim nickom in vsakodnevnim premišljevanjem "ja kašna pa je ta snežinka, ki vzdrži skozi vse leto" se mi je zgodilo naslednje: V brunarici na analizi Fotrovega teka reče nekdo, da prihaja Snežinka. Takoj sem opazi, da bi še kdo drug rad spoznal skrivnostno bitje. Vratovi so otrpnili in glave so bile usmerjene k vratom. Prikaže se snežinka. Vsa bela in nežna. Elegantno si poišče mesto, kjer se bo počutila najbolj varno. To je bilo ravno na drugem kraku omizja. Ni trajalo dolgo in že je raziskovalec odpeljal snežinko izpred oči vročih pogledov, ki so kar grozili, da planejo nanjo v zahvalo za ves trud.
Hvala tudi iz moje strani :wink:



:oops: :oops: :oops: :roll:

Ta zapis mi je pa definitivno polepšal dan!
Edino en popravek je potreben...Razy me ni odpeljal, v bistvu sem izkoristila njegov (&company) odhod, da sem še sama ušla...
Moram vam povedati, da sem bila vesela, ko sem vas videla vse tako na kupu, ampak hkrati pa me je grabila tudi tesnoba, ker vi ste že vedeli, da sem to jaz...Snezinka...ampak meni se je zdelo, da bi tudi jaz morala vedeti, kdo je kdo, ko sem dva tedna bila v dialogih z vami...pa se mi je bolj malo sanjalo.
Tako da ste bili definitivno v prednosti 8), zaradi katere sem se sama počutila rahlo nerodno. Res moram povezati več nikov z obrazi in pravimi imeni...pa saj bodo še prilike, a ne?!
Že na analizi po LM, če ne prej....


Pa še nekaj: včeraj sem bila na MASAŽI 8) 8) 8)
:cast1: :clap: :cmok: :heart :heart :heart
AAAAAAhhhhh.
Hvala Laufer, čudovita ideja :!:


Lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 miro
#103738
Zdravko, če bi ti vedel, kakšne slaščice je pripravila za Fotrov tek lansko leto, potem bi jo šele častil.

Snezinka
Drugače se bomo pa ze še spoznali,vsi se pa tako , ali tako ne bomo osebno spoznali, pa nič zato, glavno , da se beremo in pomagamo en drugim.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#103749
Snezinka napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:Snezinka
Takoj sem opazi, da bi še kdo drug rad spoznal skrivnostno bitje. Vratovi so otrpnili in glave so bile usmerjene k vratom.
..... Prikaže se snežinka. Vsa bela in nežna. Elegantno si poišče mesto, kjer se bo počutila najbolj varno. To je bilo ravno na drugem kraku omizja. Ni trajalo dolgo in že je raziskovalec odpeljal snežinko izpred oči vročih pogledov, ki so kar grozili, da planejo nanjo v zahvalo za ves trud...

....
:oops: :oops: :oops: :roll:
Ta zapis mi je pa definitivno polepšal dan!
Edino en popravek je potreben...Razy me ni odpeljal, v bistvu sem izkoristila njegov (&company) odhod, da sem še sama ušla...


ZdravkoC, tudi mene si nasmejal in mi polepšal dan. Da ne bom užival preveč nezaslužene slave in nevoščlivosti, naj povem, da očitno Golada dela svoje, Goledarke se počutijo najbolj varne pri Goladarjih. Ker smo tako fejst zabavna družba (in ker nas poznajo). . Pa kar nekaj minut ste vsi imeli možnost, da jo povabite k sebi, ko se je ozirila po varnem sedežu. Pa tudi kakšne dve uri je trajalo, preden sem jo "odpeljal"/"je ušla". Kaj pa zraven prit, pa punci kakšno rečt v zahvalo al pa kar tako. Halooo fantje, od kdaj smo pa tako sramežljivi ?
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 03 Okt 2007, 13:24, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Laufer
#103769
Snezinka napisal/-a:Pa še nekaj: včeraj sem bila na MASAŽI 8) 8) 8)
:cast1: :clap: :cmok: :heart :heart :heart
AAAAAAhhhhh.
Hvala Laufer, čudovita ideja :!:

Lp
Snezinka


:lol: Saj si si zaslužila razvajanje. Me veseli, da si uživala. :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#103928
Jao meni, pri vsem temu času sem tako raztresena, da sem spregledala, da je že oktober in da so bile prijave... Še več, imam 6 strani neprebranih tem :?

No ja... kljub vsemu... da se javim... grem pa na 10. Z nekoliko poškodovano nogo (posneta koža na peti zaradi štoraste mene) in zabasanih sinusov ter nebišlavpodrobnosti ostalih stranskih nadlog, ni prilike za tekanja. Morda pa se pridružimo HR&PR z vozičkom?
Uporabniški avatar
 Snezinka
#103954
Ojla, Staša!
Tebe sem pa zadnjič pogrešala na analizi Fotrovega teka!
Skupinsk prijavo za LM si žal zamudila, ampak to seveda ni ovira, da ne bi tekla na LM :roll: ... se vidimo!
lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 tae
#106955
Se opravičujem, če je bilo to že kje omenjeno in nisem opazil. Zanima me, če tisti, ki smo se prijavili skupinsko preko foruma, številke in čipe prevzamemo na kongresnem trgu ali v Timingu? Hvala za odgovor. Ali rabimo kakšno potrdilo ?
Uporabniški avatar
 muc
#106957
tae napisal/-a:Se opravičujem, če je bilo to že kje omenjeno in nisem opazil. Zanima me, če tisti, ki smo se prijavili skupinsko preko foruma, številke in čipe prevzamemo na kongresnem trgu ali v Timingu? Hvala za odgovor. Ali rabimo kakšno potrdilo ?



Ne rabiš nobenega potrdila ampak samo osebni dokument.
Številko pa lahko dvigneš na Trgu republike(Cankarjev dom) in ne na kongresnem.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA