Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#200584
Zdi se mi da LJUBLJANSKI MARATON močno krepi polemično in pošteno debato. Namen mojega referata je dokazati, da zavedni tekač vedno pomeni solucijo, ki nas bo rešila nakopičeneih problemov. Res je sicer, da pomanjkanje kave in bencina nikoli ne predvideva nesmiselnost teze o civilni družbi. Zdi se mi da dežurni krivec implicira velike pridobitve tekaškega ljudstva. Današnja razprava že v kali zatira, da ljudska oblast stabilizira dogmatični pristop k temu vprašanju. Medsebojni odnosi v združenem teku obstajajo - tukaj in sedaj. Kdo bi si mislil da demokracija na pladnju prinaša polemično in pošteno debato.

Čeprav nekateri mislijo, da temeljne smernice CK TiTS niso vedno konstruktivne, to ni na liniji - in tudi nikoli ne bo! Dovolite, da preidem k bistvu: Avtentičen predstavnik netekaškega razreda nas ne bo nikoli rešil! Ni treba posebej poudarjati, da družbeno dogovarjanje vedno znova potrjuje teoretične podlage velikega vodje. Bilo bi neskromno zanikati, LJUBLJANSKI MARATON vedno znova potrjuje naš utemeljeni optimizem. Čeprav nekateri mislijo, da razne sumljive diskusije ne pomenijo reakcije, politično to ni modro. In kam to vodi ? Politični interes subjektivnih sil je čuteč instrument oficialne politike... Ne bomo dovolili, da pravna narava družbenih sredstev daje nove dimenzije minulemu delu. Kakor je res, da formalne kvalifikacije ne zanemarjajo družbene realnosti, takšnih odstopanj ne moremo dovoliti. Naš tekaški sistem je izraz določene družbene krize.

In kdo ima zato glavno zaslugo? Zbor tekačev ni vedno sklepèen.Tovariš Netekač je groba politična napaka! Namesto da bi ukrepali kot tovariš Netekač, je družbeno koristneje, da upoštevamo dialektični materializem.Krepi se bratstvo in enotnost TiTS-a - to mi lahko verjamete... Reakcionarni napredek utrjuje notranjo konsolidacijo!


Naj bom direkten in še enkrat poudarim, LJUBLJANSKI MARATON bogati našega delovnega tekača. Moti se, kdor misli, da čistopis obravnavanega dokumenta orientira tujo netekaško propagando. Nagrajevanje po delu narekuje uspešnost. Jasno je torej, da naša družbena praksa bogati našega tekača. Ne da bi razmišljali kot tovariš Netekač, je politično bolj oportuno, da gremo v drugo skrajnost. Krepi se bratstvo in enotnost naših tekačic in tekačev - in to je treba vedno poudarjati! Skratka - jasno je, da pravkar obravnavano dokazuje premoč naših argumentov.

Kdor se je prebil čez tole, temu se na LM ne more hudega zgoditi!

P.S... še moja napoved...2:19:59 neto za polovičko...in z nasmehom na Ano in Lizo!

LP
Matjaž
#200617
Fragmentalna in vrlo kratka analiza referata tovariša Klasiksa (mi ne maramo besed zahodnih imperijalistov).

S prej omenjenim izlaganjem se ne strinjam.

Classix napisal/-a:pomanjkanje kave in bencina
Tovariš se moti, v naši ožji domovini je obilo enega in drugega energenta, da ne omenjam kakavovskih in ostalih naftarskih tekočejših derivatov.
Classix napisal/-a:temeljne smernice CK TiTS niso vedno konstruktivne
Nisem čisto prepričan, če sem spoštovanega kolega pravilno razumel. Jako nekonstruktivne in neenakopravne, zlasti z "afežejevskega stališča", so aluzije na "chicks" and "tits", dekline in joške po domače.
Kajpak in kakopak je povsem jasno da na eno tekajočo delovno ženo, mladinko ali pionirko pride v povprečju en par.
Classix napisal/-a:Krepi se bratstvo in enotnost TiTS-a - to mi lahko verjamete...
Hrkhm, pa ove skračenice... Neka objasni drug šta mu to znači!
Classix napisal/-a:Reakcionarni napredek utrjuje notranjo konsolidacijo!
S politično ekonom,skega vidika bi temu pritrdil tudi prvi vizionar znanstvenega socializma Edo Sperans, dvomim pa da bi se s tem strinjali delavci, ki so ostali na suhem. Tovariši in tovarišice, vprašajte svoje sodrugarice knigovodkinje, oziroma po domače: babe iz računovodstva.
Classix napisal/-a:bogati našega delovnega tekača
Izvrsno, u potpunosti se slažem sa štovanim kolegom.
Classix napisal/-a:bratstvo in enotnost naših tekačic in tekačev
Vrag si ga vedi, kaj bo rekla na to tista izzivalka, ki raje sama skrivoma trenira.
Classix napisal/-a:Kdor se je prebil čez tole, temu se na LM ne more hudega zgoditi!
Mogoče se bo, nogomigajoča hitropremikajoče se spela* tolažila s tako parolo.

Otroci rojeni po 1980, vprašajte vaše starše za prevod.
#201403
tae napisal/-a:Danes sem naredil test kje sem, zato si tudi časovni cilj lahko postavim:

1:25


Še malo bolj natančna napoved mojega časa:

Glede na zadnji čas na 10k 38:45 po internetnih kalkulatorjih:
1. 2. 3. 4. 5. Povprečje (ne znam narediti tu razpredelnice :oops: )
Half marathon 01:24:26 01:25:45 01:25:31 01:25:15 01:26:26 01:25:14
Še moja formula (čas na 10k pretvorjen v sekunde = 2325 sek.) x 2,222 = 5166 sekund, kar je 1:26:06

Na podlagi teh številk bom potem zadevo analiziral. Očitno pa bo že 1:25 težka.

Morda bo še komu koristilo:
http://www.runningforfitness.org/calc/r ... =Calculate
#201452
moram narediti korekcijo napovedi in bo uspeh, če bom šel pod 1.50, ker sem bil 14 dni out ravno v najbolj občutljivem obdobju priprav.
skratka je treba kaj prišparati tudi za naslednje, leto, ker ni dobro, da vsako leto izboljšaš čas za deset minut.......
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA