Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#202729
Ehm, ne drži. Lani je bilo na štartu 13.410 tekačev in tekačic vključno z vsemi šolskimi teki. Letos jih je prijavljenih 13.268 in to brez šolskih tekov. Torej, rekord bo definitivno presežen :wink:
#202733
Pozdravljeni dragi sotrpini!

Ker letos ne bom nastopil na Lj maratonu (enostavno mi ni izziv :lol: :mrgreen: ) sem se odločil, da glede na funkcijo, ki jo zadnji mesec aktivno opravljam, izkoristimo priložnost in vas vse skupaj pofotkam, da boste imeli spominsko sliko. Seveda bom aktiven še med samim tekom in vas bom probal kar se da največ ujet v objektiv.

Predlagam da se ob 9:00 dobimo pred SNG naredimo eno gasilsko nato pa še imate slabo uro in pol do začetka tekov.

Upam da ste za, če vas moti ura se lahko dogovorimo za katero drugo, kraj pa mislim da je najbolj primeren!

Lp


Uroš
#202738
zigzag napisal/-a:Ehm, ne drži. Lani je bilo na štartu 13.410 tekačev in tekačic vključno z vsemi šolskimi teki. Letos jih je prijavljenih 13.268 in to brez šolskih tekov. Torej, rekord bo definitivno presežen :wink:


Rekord bo presežen... ker bo vseh udeležencev 17.523 (lani 13.410).
Pod pogojem da se enako število šolarčkov,"cicibanov" in pdb. udeleži tudi letos.
#202743
Vreme napisal/-a:
*Številko in čip lahko prevzamete izključno s potrdilom (voucherjem)*, ki
ste ga dobili po mailu ob prijavi. Osebni dokument ni potreben.


Nič dobil, kaj pa vi???

Za skupinsko prijavo to ne velja :) Lani smo dvigovali z osebno (ali pa še to ne)
#202753
Oj

Jaz imam ze gudibeg. A koga zanima kaj je not al se boste pustili presenetit? :-)

G.
#202774
Urška Sonček napisal/-a:@ Uroš: Vsi so te "skenslali". :shock:
Hvala, ker boš slikal. :mrgreen:


ma nihče ga ni skenskal, očitno smo se vsi strinjali, sam bi rekel,da bi bilo bolje ob 9:30 povejte še drugi. A kraj fotografiranja je ostal enak kot lani???
#202786
Urška Sonček napisal/-a:@ Uroš: Vsi so te "skenslali". :shock:
Hvala, ker boš slikal. :mrgreen:

Mah saj veš vsi sam laufanje vidijo :twisted: :lol:
Malenkost :wink:

Dobrodošli VSI ki boste to prebrali :mrgreen: za URO pravim se je treba zmenit, ja Rajko mislim da je lani bil isti plac.

:TF)
#202787
Uroš, glede na veliko število tem okoli ljubljanskega maratona, ti predlagam, da odpreš novo temo (TF SLIKANJE NA 14. LJUBLJANSKEM MARATONU). Problem je namreč v tem, da vsi ne berejo vsega. Marsikdo le naslov. Jaz te seveda podpiram, ti le zorganiziraj in pridemo kamor boš rekel in kadar boš rekel. Prejšnja leta je imel to čez MatjazV. Drugače je pa zanimivo, da se tam slikajo itak vse tekaške ekipe.
#202788
Meni se pa zdi ura kar prava, ker bomo ob 9.30 že čakali tiste, ki tečejo 10 km. Ker je letos nekaj krajša proga, bo treba biti na cilju še malo prej :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA