Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#199037
Končala sem z ažuriranjem včerajšnjih prijav. V izogib odgovarjanju na ena in ista vprašanja, vas še enkrat opozarjam, da velja le plačana prijava. V kolikor ste se prijavili, niste pa izvršini nakazila, vas ni niti na prvi strani te teme, niti na spletni strani LM. Kljukic še nimate, ker bom nakazilo izvršila 29.9. Ker prijave pobiram do 28.9., plačil prejetih po tem datumu ne bom več upoštevala. V izogib jezi vas torej napročam, da se teh navodil držite.
Prijave bom ponovno ažurirala zvečer, ko se zapre e-banka, naslednjilč pa v ponedeljek, 28.9. V torek zjutraj prosim preverite, če ste vnešeni na spletni strani LM.

AVI, hvala, sem popravila zadevo. Počitnice bodo kmalu spet (zdaj, ko sem popravila datume) :D
Nazadnje spremenil nana, dne 25 Sep 2009, 17:42, skupaj popravljeno 1 krat.
#199038
nana napisal/-a:Končala sem z ažuriranjem včerajšnjih prijav. V izogib odgovarjanju na ena in ista vprašanja, vas še enkrat opozarjam, da velja le plačana prijava. V kolikor ste se prijavili, niste pa izvršini nakazila, vas ni niti na prvi strani te teme, niti na spletni strani LM. Kljukic še nimate, ker bom nakazilo izvršila 29.8. Ker prijave pobiram do 28.8., plačil prejetih po tem datumu ne bom več upoštevala. V izogib jezi vas torej napročam, da se teh navodil držite.
Prijave bom ponovno ažurirala zvečer, ko se zapre e-banka, naslednjilč pa v ponedeljek, 28.8. V torek zjutraj prosim preverite, če ste vnešeni na spletni strani LM.



nana...sej vem kako imaš rada počitnice....ampak teh je na žalost že konec....tako, da boš mogla koledar za en mesec naprej premaknit.... :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. hvala za ves trud...si zaslužiš :toast: - ob priliki.... :D :D :D
#199044
AVI napisal/-a:
nana napisal/-a:Kljukic še nimate, ker bom nakazilo izvršila 29.8. Ker prijave pobiram do 28.8., plačil prejetih po tem datumu ne bom več upoštevala. V izogib jezi vas torej napročam, da se teh navodil držite.
Prijave bom ponovno ažurirala zvečer, ko se zapre e-banka, naslednjilč pa v ponedeljek, 28.8. V torek zjutraj prosim preverite, če ste vnešeni na spletni strani LM.



nana...sej vem kako imaš rada počitnice....ampak teh je na žalost že konec....tako, da boš mogla koledar za en mesec naprej premaknit.... :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. hvala za ves trud...si zaslužiš :toast: - ob priliki.... :D :D :D


Avi, a misliš, da si nana želi, da bi bili še avgusta. Bi MORALA iti še enkrat maraton laufat :wink:
#199100
luzr napisal/-a:No, se bo še kdo prijavil? :wink: Ker je časa za ugodno skupinsko prijavo samo še nekaj dni.
Menda se ne bo usulo zadnji večer petdeset prijav, kot se je to pripetilo bobru...

NE BO, ker plačila NE BODO PRISPELA.

Končala sem z vnašanjem današnjih plačanih prijav. Kot rečeno, bom seznam naslednjič ažurirala v ponedeljek. To je tudi zadnji dan za plačilo. Upoštevajte še uro, do katere vam dela e-banka.

ZEF - nisi poslal podatkov!

Lepo tekajte čez vikend :D
#199256
Pozdravljeni!

Končno padla odločitev o udeležbi na 14. LM, bom kar sopihal dva kroga, upam, da mi uspe prijadrati do cilja!

Uspešno Izvršeno plačilo in poslani podatki za skupinsko prijavo! Upam, da bo VSE pravočasno prispelo do ge. Nane!

Vsem prijavljenim želim uspešne priprave na LM! DAJMO :TF)

LP
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA