Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 ROSI64
#202131
Začel bom z zajčkom MiroR in poskušal držati njegov tempo, :) če pa zaradi poškodbe ne bo šlo, :roll: pa računam da me ZdravkoC sprejme v njegovo družbo in me popelje skozi cilj. :lol:
Uporabniški avatar
 Pina
#202133
sej veste da nism bla še nikoli na kakšni tekmi....dajte mi povedat prosim, kaj pa če zajc več ne more?
Uporabniški avatar
 ROSI64
#202136
Pina napisal/-a:sej veste da nism bla še nikoli na kakšni tekmi....dajte mi povedat prosim, kaj pa če zajc več ne more?

Ne boj se za zajce, da ne bi zmogli, saj zajci tečejo na teh tekih 50-60% zmogljivosti in za njimi so dolgoletne izkušnje, to so stari mački, od njih se učimo. :)
Uporabniški avatar
 vencelj
#202139
Če pa vendarle "zariba", ne vznemirjaj se, se pač zanašaš nase in nadaljuješ v svojem tempu naprej. Okoli je itak še množica drugih tekačev, ki te "ponesejo" do cilja. Tisti, ki tečejo z uro tako vedo, kakšen tempo (min/km) imajo in ga vzdržujejo še naprej.

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Zajec
#202149
GTA napisal/-a:Ker sem malce potarnal, da zaradi utrujenosti od tekme prejšnji teden, nisem najbolj siguren, da bom v Lj. pretekel maraton enakomerno na 4.15/km, ne bi pa rad, da zaradi mene kdo ne doseže zastavljenega cilja, se me je usmilil Boštjan P., ki mi bo delal družbo kot zajček na 3.00. Skupaj bo lažje!
Dobro se spočijte in dober tek v nedeljo!

:arrow: Še jaz bi se prijavil za :lauf: v vašem tempu, samo, če se na štartu ne boste postavili preveč zadaj (cona 2) :?:

Štartni prostor bo narejen v conah. Tekmovalci se morajo javiti v štartni prostor najmanj 20 minut pred štartom. Tekmovalci bodo v cone razvrščeni po prijavljenih časih:
cona 1 / vabljeni tekmovalci in tekmovalke na maraton,
cona 2 / tekmovalci in tekmovalke s prijavljenim rezultatom 2:30 do 3:00 maraton in 1:15 do 1:40 polmaraton,
cona 3 / tekmovalci in tekmovalke s prijavljenim rezultatom 3:00 do 3:40 maraton in 1:40 do 2:00 polmaraton,
cona 4 / vsi ostali tekmovalci in tekmovalke.
Uporabniški avatar
 Medicius
#202153
Zajec, a misliš, da bodo ljudje to upoštevali in se pravilno razvrstili po conah?
 nana
#202154
ROSI64 napisal/-a:
Pina napisal/-a:sej veste da nism bla še nikoli na kakšni tekmi....dajte mi povedat prosim, kaj pa če zajc več ne more?

Ne boj se za zajce, da ne bi zmogli, saj zajci tečejo na teh tekih 50-60% zmogljivosti in za njimi so dolgoletne izkušnje, to so stari mački, od njih se učimo. :)

Hehehe, na Gardi jih je kar nekaj pobralo :) Z našimi seveda ne bo tako :D
Ampak na biciklu je lahko bit pameten :oops:
Nazadnje spremenil nana, dne 18 Okt 2009, 17:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vreme
#202157
Medicius napisal/-a:Zajec, a misliš, da bodo ljudje to upoštevali in se pravilno razvrstili po conah?



Ja malo zmede so naredili sami organizatorji z limitom prvega kroga na 2:15 verjetno bruto. Torej se bo kljub ciljnemu časi 4:45 potrebno prerivati naprej!! :oops:
Uporabniški avatar
 Pina
#202168
ROSI64 napisal/-a:
Pina napisal/-a:sej veste da nism bla še nikoli na kakšni tekmi....dajte mi povedat prosim, kaj pa če zajc več ne more?

Ne boj se za zajce, da ne bi zmogli, saj zajci tečejo na teh tekih 50-60% zmogljivosti in za njimi so dolgoletne izkušnje, to so stari mački, od njih se učimo. :)


matr 60%? Vsaka jim čast :laola
Uporabniški avatar
 bernarda
#202203
Pina napisal/-a:
ROSI64 napisal/-a:
Pina napisal/-a:sej veste da nism bla še nikoli na kakšni tekmi....dajte mi povedat prosim, kaj pa če zajc več ne more?

Ne boj se za zajce, da ne bi zmogli, saj zajci tečejo na teh tekih 50-60% zmogljivosti in za njimi so dolgoletne izkušnje, to so stari mački, od njih se učimo. :)


matr 60%? Vsaka jim čast :laola


Pa še sami s..... mački so :laola
Uporabniški avatar
 tae
#202214
Zajec napisal/-a:
cona 2 / tekmovalci in tekmovalke s prijavljenim rezultatom 2:30 do 3:00 maraton in 1:15 do 1:40 polmaraton,


Kaj pa vsi mi pod skupinsko prijavo, ki predvidevam Nani nismo pisali naših željenih časov ?
 nana
#202216
tae napisal/-a:Kaj pa vsi mi pod skupinsko prijavo, ki predvidevam Nani nismo pisali naših željenih časov ?

Tudi individualna prijavnica nima rubrike o predvidenem času. To je mišljeno tako, da se vsak postavi tja, kamor misli, da paše. Samo eni se očitno precenjujejo, potem je pa cirkus :)
 dragons
#202217
tae napisal/-a:
Zajec napisal/-a:
cona 2 / tekmovalci in tekmovalke s prijavljenim rezultatom 2:30 do 3:00 maraton in 1:15 do 1:40 polmaraton,


Kaj pa vsi mi pod skupinsko prijavo, ki predvidevam Nani nismo pisali naših željenih časov ?




Tae,
to z boksi je pri nas ena velka klobasa.Gre se na poštenje tekača, ki pa ga marsikateri izkoriščajo.
Na koncu pa je vedno ista tema na račun počasnih tekačev ki se postavijo v prve vrste.

Lp
Uporabniški avatar
 tae
#202219
Aha, predvideval sem, da bodo imeli v ta namen postavljene ljudi, ki nas bodo razvrščali po boksih. Torej ni panike.
Uporabniški avatar
 Pina
#202222
Lahko bi jih postavljali na predhodne dosežke. Sam pol je verjetno še večji šmorn kokr če se jih ene par preceni :roll: al?
A so to kdaj že kje probali?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA