Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#203269
:laola :laola
Vsa čast in slava Vsem, ki nas ob progi spodbujajo, da pa je še glasbeno poudarjeno, je pa neprecenljivo , ker ko si z mislimi in pa močmi tudi v napačni smeri morda, te glasba predrami in poživi tisto malo energije, ki ti je morda še ostala nekje skrita, kar kocine mi pokonci postavi pa naprej me spravi. :-- :lol: :lol: :--

Lahko povem, da sem vseh 5 dni na koncu zadnjih 5 km si prižgal mobitel pa si muziko vrtel na TRANS SLOVENIJA, ko se ti vsemogoče že podi po glavi pa bolečina se predrami stalna spremljevalka zadnje kilometre. Sploh tale komad http://www.youtube.com/watch?v=LnREhphkhr0&feature=related se je vrtel zaporedno in pospešil tisti utrujeni boleči mi korak. Ko te dobesedno požene in da novo moč!!! :lauf: :juhuhu: :lauf: :juhuhu: Res, MUSKA JE ZAKON :clap: :cast1: :cast1: :cast1: :hello: :clap:

Se vidmo zutrej.
Samostojni :TF)

Godbeniki VI sam špilajte, smo Vam hvaležni, čeprav vsak tega ne pokaže na zunaj, saj ob progi stoječe je včasih tud treba jih malo spodbudit, da mal zaploskajo :clap: :clap: :clap: pa kakšen glas od sebe dajo :-- :-- :--
#203277
Bojan Ambrožič napisal/-a:Muska je super! To dela vzušje. Sploh tisti začetni ritmi skupine The Stroj so mi vedno všeč.

STROJMACHINE drugače, marsikdo ti skupini meša, se je pa ta skupina razvila iz prve, gre pa za malo drugačen stil igranja... ja en moj kolega celo pr strojmachinih igra, bo ju3 stiskal pesti... :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA