Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#286462
Živjo,

Tudi letos bo odprta skupinska TF prijava na Ljubljanski maraton. Sicer zelo kratek čas - natanko en teden - od 20.8. do 27.8.2012, zato pohitite s prijavo.

Prosim, da natančno preberete navodila in se jih držite.

Prijave za LM 2012 se zbirajo od 20.8.2012 do ponedeljka 27. 8. 2012. Do takrat mora biti izvedeno tudi plačilo, sicer prijava ne bo veljavna. Neplačanih prijav ne bomo upoštevali. Upoštevajte tudi dejstvo, da spletna banka zvečer in ponoči ne dela, tako da plačila po 27.8. ne bodo upoštevana.

POSTOPEK PRIJAVE:

Na mail klub@tekaskiforum.net pošljite spodnje podatke v točno takšnem vrstnem redu kot je napisano. Nepopolne prijave ne bodo sprejete. Prijav poslanih na ZS ali kam drugam ne bomo sprejemali.

Ime
Priimek
Spol
Leto rojstva
Naslov
Kraj
POštna številka
Email
GSM
Dolžina proge /42/21/10
Velikost majice /S/M/L/XL/XXL
Lastniški čip

POSTOPEK PLAČILA:

Plačilo izvršite na TRR SI56 0214 5133 9737 078
Karmen Jakob
Sojerjeva 6a
1000 Ljubljana

Referenca je lahko datum prijave. in koda plačila OTHR če jo vaša spletna banka zahteva.

Plačnik naj bo tisti, ki je prijavljen. V kolikor to ni tako morate OBVEZNO na mail klub@tekaskiforum.net poslati obvestilo kdo je plačal za koga!!!

Za vse teke je cena 27 EUR. V kolikor imate lasten ČIP in ste številko navedli potem plačate 3 EUR manj (24 EUR).

Na linku http://www.ljubljanskimaraton.si/sl/application/view lahko preverite kak dan po prijavi in plačilu če ste vnešeni v seznam in če so vaši podatki pravilni! Po zaključku prijav jih ne bomo mogli spreminjati!
#286709
Radolca napisal/-a:jaz, gorenc 8) (za prijavnino bom užival dva kroga), sem tudi včeraj prijavil sebe in mojo "boljšo tričetrtino" :?: :?: :?: in plačal :!:

Se mi je kar zdelo, da boš za ta denar hotel dalj časa tečt. Manj se ti sploh ne splača. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA