Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#291146
Vreme napisal/-a:
tae napisal/-a:To je prav noro. Vsako leto ista pesem. Odpre se prava borza za štartnine. Eni prodajajo, drugi kupujejo. Jaz sem prijavljen na 21 km in grem, razen če bi si kdo tako močno želel iti, da bi bil pripravljen dati za štartnino 100,00 EUR. Za stotaka bi se jaz brez težav odpovedal ljubljanskemu maratonu.


Si prepričan? :D


Itak, saj sem Gorenjcelj. :D Zame je ljubljanski maraton samo še ena tekma izmed mnogih, za večino pa je edina letno.
#291151
tae napisal/-a:To je prav noro. Vsako leto ista pesem. Odpre se prava borza za štartnine. Eni prodajajo, drugi kupujejo. Jaz sem prijavljen na 21 km in grem, razen če bi si kdo tako močno želel iti, da bi bil pripravljen dati za štartnino 100,00 EUR. Za stotaka bi se jaz brez težav odpovedal ljubljanskemu maratonu.


A nisi ravno ti že nekajkrat tik pred tekmo kupoval prijavo po prvotni, nižji ceni?
#291158
spela* napisal/-a:A nisi ravno ti že nekajkrat tik pred tekmo kupoval prijavo po prvotni, nižji ceni?


Seveda. Ampak, če kupujem, kupujem po nižji ceni kot je uradno najcenejša, če prodajam pa po dražji od najdražje. Če mi je zadeva predraga pa nikakor ne grem ne glede na prireditev.
#291162
tae napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
tae napisal/-a:To je prav noro. Vsako leto ista pesem. Odpre se prava borza za štartnine. Eni prodajajo, drugi kupujejo. Jaz sem prijavljen na 21 km in grem, razen če bi si kdo tako močno želel iti, da bi bil pripravljen dati za štartnino 100,00 EUR. Za stotaka bi se jaz brez težav odpovedal ljubljanskemu maratonu.


Si prepričan? :D


Itak, saj sem Gorenjcelj. :D Zame je ljubljanski maraton samo še ena tekma izmed mnogih, za večino pa je edina letno.


ok, upam,da to ne velja tudi za Sladkih6 :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA