Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 asvi
#290674
Zanima me če je možno se odjaviti od ljubljanskega maratona da ti vrnejo kupnino (kako?). Prišlo je namreč do poškodbe (pokostnica) in žal ne morem iti.
Lahko pa tudi komu prodam če želi.
Uporabniški avatar
 Loni
#290675
Kar prodaj, ker če je možno vračilo (posplošujem), imaš navadno ob prijavi vse navedeno, pa tudi datume, do katerih je vračilo možno, nekje pa vplačaš tudi neke vrste zavarovalno premijo ravno za takšne in drugačne primere.
 spela*
#290676
asvi napisal/-a:Zanima me če je možno se odjaviti od ljubljanskega maratona da ti vrnejo kupnino (kako?). Prišlo je namreč do poškodbe (pokostnica) in žal ne morem iti.
Lahko pa tudi komu prodam če želi.


Kako pa si se sploh prijavil na maraton?
V razpisu namreč vse to piše:

"Opozorilo: Do maratona je vračilo prijavnine možno, vendar se zaračunajo administrativni stroški v višini 2,5 EUR. Po maratonu prijavnine, zaradi neudeležbe ne vračamo oz. je vračilo mogoče le z zdravniškim potrdilom. Poleg tega zaračunamo administrativne stroške v višini 5 EUR."

Da sem prišla do te informacije in jo skopirala sem, sem potrebovala manj kot minuto. :D
 grljk
#291886
pozdravljeni!

s težkim srcem se zaradi napovedi slabega vremena ne bom udeležil 10km teka. v mrazu imam namreč hude probleme z dihali.

mogoče kdo ve, če se je na prevzemu številk še možno odjavit, ker so vsi pogoji udeležbe magično izginili iz spletne strani?
#292254
sem se gladko odjavil na prevzemnem mestu...poveš svojo številko in čao...naslednji teden nakažejo štartnino minus 2,5 evra ki jih obdržijo za stroške....
Uporabniški avatar
 vencelj
#292260
Sploh ne štekam v čem je fora tega kompliciranja okrog prodaj prijavnine, spreminjanja podatkov, pa odjave in vračila štartnine itd.,... :shock:
Če si prijavljen, greš po vrečko, dobiš kar ti pripada, na tekmo pa pač ne greš...pa kaj potem :?:
Razen za nekoga, ki živi res daleč stran in je problem pot v LJ samo zaradi majice.
#292288
nedeljski tekači se odjavljajo in prodajajo štartnine,pravi tekači pa gasa v LJ na štart ;) aja pa zadnji teden pred Lj maratonu lahko vsak drugi ki ima tekaške copate(vsaj v omari) deli nasvete kaj jesti,kaj obleči,koliko piti....in oh in sploh,nevem ki je problem če tečemo dec.jan.febr. ko je vzunaj minus bomo pa še pr +5 ;)
 grljk
#292310
letos sem že 2x tekel 21ko pod 1:20 tako da prosim ta komentar o nedeljskem tekaču zadrži zase. nekateri nismo tok neumni, da bi se gnali v nehumanih razmerah, ko pa lahko kondicijo pozimi nabiramo na treadmillu v zavetju fitnesa ob gledanju svojih najljubših serij.
prijeten deževni nedeljski tek ti želim! pa da te ne bo že pri čakanju na štartu premočilo, ker se zlepa ne boš ogrel.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA