Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#291851
Čau,
Ker sem zmešala datume se maratona ne morem udeležiti :( . Imam skupinsko prijavo na 21 km preko AADS; imam tudi svoj čip, tako da je štartnina stala 24 EUR
Če bi kdo rad tekel pa se še ni prijavil - do srede je čas.
Daj telefon pa te pokličem.
LP
lea
#292018
Loni napisal/-a:
Drobni tisk; število članov TF se je v teh dnevih močno povečalo ravno na račun trgovanja s startninami za LM. Vse je za nekaj dobro.



To je zaradi neumnosti, da se moraš 2 meseca prej prijavit če hočeš dobit štartnino še po neki normalni ceni.

Nekaterim rekreativcem pač ne pašejo slabe razmere. Jih čisto razumem. Saj niso profiči da jim je "treba" glih takrat. Mnogim pa je vseeno. Veseli so in radi tečejo v vsaki situaciji. Tudi te čisto razumem. Za njih je tek način življenja in slabe razmere so del tega. Tem je tudi vseeno če so prijave toliko prej. Jaz sem nekje "vmes". ;) Razmere me preveč ne motijo, čeprav čisto v vsakem pa morda tudi ne bi šel :)
#292020
Se je pač treba temu prilagoditi, jutri npr. odprejo startnine za Berlin, za UTMB in CCC enkrat decembra, pa bom za zadnjo plačala, kaj mi ostane drugega, ob dejstvu, da prav nič ne vem, v kakšnem stanju bom avgusta naslednje leto, vremena raje sploh ne omenjam...
Tako pač je, vzemi ali pusti...

Bolj zanimivo mi je pač to, da velika večina malce ne spusti cene, sama sem jih že nekaj oddala gratis, tako da je šel vsaj kdo tečt, če že sama nisem mogla.

Pa brez zamere...
#292039
lea.valja napisal/-a:Čau,
Ker sem zmešala datume se maratona ne morem udeležiti :( . Imam skupinsko prijavo na 21 km preko AADS; imam tudi svoj čip, tako da je štartnina stala 24 EUR
Če bi kdo rad tekel pa se še ni prijavil - do srede je čas.
Daj telefon pa te pokličem.
LP
lea

če še nisi prodala pokliči na tel 041 229 397
lp
#292109
Loni napisal/-a:Se je pač treba temu prilagoditi, jutri npr. odprejo startnine za Berlin, za UTMB in CCC enkrat decembra, pa bom za zadnjo plačala, kaj mi ostane drugega, ob dejstvu, da prav nič ne vem, v kakšnem stanju bom avgusta naslednje leto, vremena raje sploh ne omenjam...
Tako pač je, vzemi ali pusti...

Bolj zanimivo mi je pač to, da velika večina malce ne spusti cene, sama sem jih že nekaj oddala gratis, tako da je šel vsaj kdo tečt, če že sama nisem mogla.

Pa brez zamere...


no, jaz se bom jutri zjutraj šel pozanimat, če se še da odjavit, drugače bom startnino nekomu poklonu:-) tko da interesenti bodte jutr okol 10e tukaj v pripravljenosti, da se čimprej zmenmo.
#292235
Loni napisal/-a:Se je pač treba temu prilagoditi, jutri npr. odprejo startnine za Berlin, za UTMB in CCC enkrat decembra, pa bom za zadnjo plačala, kaj mi ostane drugega, ob dejstvu, da prav nič ne vem, v kakšnem stanju bom avgusta naslednje leto, vremena raje sploh ne omenjam...
Tako pač je, vzemi ali pusti...

Bolj zanimivo mi je pač to, da velika večina malce ne spusti cene, sama sem jih že nekaj oddala gratis, tako da je šel vsaj kdo tečt, če že sama nisem mogla.

Pa brez zamere...

Loni, a ni zanimivo tudi to, da je število poškodb in neodložljivih nepričakovanih opravkov sorazmerno z vremensko napovedjo?
#292249
grljk napisal/-a:
no, jaz se bom jutri zjutraj šel pozanimat, če se še da odjavit, drugače bom startnino nekomu poklonu:-) tko da interesenti bodte jutr okol 10e tukaj v pripravljenosti, da se čimprej zmenmo.


A je problem vzet majco in iti domov :?: :shock:
#292252
Morda pa bo treba ceno malo spustit, glede na to, da je ponudba večja od povpraševanja :-) Če so se prijavili samo za prodajo, me niti ne moti, morda bi se pa v kakšnih drugih razmerah tepli za številke ... Ampak, bi si pa želela, da je za prodajo štartnine odprta ena tema in ne deset ....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA