Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#314288
A mora res vsak, ki bi "kupil startnino", odpreti novo temo? Dajte, no, malo poglejte na forum, pa pišite v že odprte teme.
Sploh pa, prijave so bile odprte zelo dolgo časa, a se je res tako težko prijaviti v roku?
#314291
Draga Spela! A se ti res zdi, da so bile prijave odprte zelo dolgo? Niti ne. Zaključili so jih cca. mesec pred maratonom!! Slovenci smo res nekaj posebnega. V Grazu, kjer 14. oktobra poteka prav tako maraton, so prijave odrpte še DANES, pa je maraton čez en teden. Ljubljana je pač nekaj posebnega, a ne? Ne vidim potrebe, da se prijavim na maraton dva meseca naprej. Ljudje imajo tudi življenje, družino, otroke. Pomiri se.
#314292
ursuljeta napisal/-a:Draga Spela! A se ti res zdi, da so bile prijave odprte zelo dolgo? Niti ne. Zaključili so jih cca. mesec pred maratonom!! Slovenci smo res nekaj posebnega. V Grazu, kjer 14. oktobra poteka prav tako maraton, so prijave odrpte še DANES, pa je maraton čez en teden. Ljubljana je pač nekaj posebnega, a ne? Ne vidim potrebe, da se prijavim na maraton dva meseca naprej. Ljudje imajo tudi življenje, družino, otroke. Pomiri se.



V Berlinu so jih za maraton, ki je bil pred enim tednom, zaključili pred enim letom. :wink:

Sicer pa je Ljubljana res nekaj posebnega, v dobrem smislu seveda, to se strinjam. :D

In ne, ne moti me preprodaja prijavnic. Moti me svinjanje po forumu, to je, da vsak, ki prodaja/kupuje prijavo, za to odpre novo temo. Malo uvidevnosti do tistih, ki forum uporabljamo tudi za druge stvari, prosim, draga Uršula (ali kdor koli pač si).
#314293
Če te zmoti na forumu nova tema in jo imenuješ svnijarija, potem pa ne morem sklepat drugače, kot da imaš absolutno preveč časa, da se ukvarjaš s takimi nepomembnimi rečmi. LJubljana ni Berlin.
#314301
ursuljeta napisal/-a:Če te zmoti na forumu nova tema in jo imenuješ svnijarija, potem pa ne morem sklepat drugače, kot da imaš absolutno preveč časa, da se ukvarjaš s takimi nepomembnimi rečmi. LJubljana ni Berlin.


Nimam ga. Zato pa me zmoti, ker forum na ta način postane čisto nepregleden.

Ljubljana ni Berlin, pa tudi gradec ne. :wink:
Ajde, srečno pri nakupu in na teku. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA