Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 MihaPR
#52030
Za začetek:
pohvalno, samostojni naslov brez timinga :)
Uporabniški avatar
 Speedy
#52047
Pogrešam "zgodovino" - rezultate vseh devetih LJ maratonov... :cry:
Celo na novih straneh Timinga zgodovina sega le do leta 2001, pa še ti linki meni ne delujejo, torej zgodovine sploh ni... :shock:

Je to problem dejstava, da LM nima lastne www strani, kot je omenjeno v zapisniku sestanka s TF :?:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#52055
Današnji polet v celoti namenjen 10. LM, skupaj s tehničnimi navodili.
Pripombe kasneje :)
Uporabniški avatar
 kustus
#53130
LP

No danes sem se spravil na bicikl in prekolesaril progo 10,5 km maratona.

KM si sledijo tako nekako:

START
1. Ko gre Dunajska pod progo.
2. Pri štadionu.
3. Pri AMZS.
4. Malo žez Ljubljansko obvoznico.
5. Ko zaviješ na Slovenčevo.
6. Malo naprej od Mercatorja proti Mlekarnam.
7. Nekje pri podjetju Varnost in Timing malo prej.
8. Takoj za križiščem na Parmovi ko se zavija za Bežigrad.
9. Malo pred kavarno Evropa.
10. Pri križišču z Šubičevo malo prej.
CILJ

To je približno kajti vozil sem se po kolesarski progi , ki pa ni čisto identična tekaški saj zavija malo sem ter tja.
 legionar
#53139
čudno... a Hervis ni med letošnjimi sponzorji maratona?
Uporabniški avatar
 kustus
#53140
lp

mislim da ne.
 biker
#54383
pozdravljeni

ali so razdalje kilometri na maratonu označeni - vsak kilometer to bi mi bilo v veliko psihično pomoč



Lp Biker
 biker
#54384
ali so kilometri označeni na poti- vsak

Lp Biker
 kovit
#54414
biker napisal/-a:ali so kilometri označeni na poti- vsak

Lp Biker



Kolr jest vem so km označeni, sam je problem ker prejšna leta baje niso bile oznake na točnih mestih; upam da bo letos bolš in da se bomo lahko zanesl na čase na naših urah.
Jest pa premišljujem kam bom posadu moje vodonoše, na katero mesto, pa škoda ker načrt na uradni straniLM nima označenih km :( (al pa je pa jest ne vem zanga), tko da se bom zgleda kr sam mal mogu pošpilat, škoda ker na načrtu teka niso označena mesta okrepčevalnic.

l.p.Tomaž
Uporabniški avatar
 rainbow
#54415
js pa jih raje ne bi imela....al pa recimo samo vsakih 5 km, ker me te oznake psihično ubijajo :)

raje tečem bolj po svoje, ne da me oznake stalno "opozarjajo" kje sem in koliko časa sem že na poti...
 kovit
#54419
rainbow napisal/-a:js pa jih raje ne bi imela....al pa recimo samo vsakih 5 km, ker me te oznake psihično ubijajo :)

raje tečem bolj po svoje, ne da me oznake stalno "opozarjajo" kje sem in koliko časa sem že na poti...

ko boš tekla na robu svojih zmogljivosti al pa še mal čez jih boš pa pogrešala.Škoda ker niso na vsake pol km :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#54439
Oznake so na en km in je kar prav da so :) Menda naj bi se prejšnja leta pojavljal problem, ko so bile oznake premaknjene ali celo ukradene, predvsem v drugem krogu. To je verjetno posledica objestnežev, saj v drugem krogu ni več gledalcev v takem številu, da bi imeli težaki kakšne težave pri odstranitvi oznak.
Uporabniški avatar
 kustus
#54466
Tudi meni se zdi vredu da so oznake sem vsaj na tekočem koliko še do cilja.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA