hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#97456
Ja kaj naj rečem.Bilo je fenomenalno.Vrh sva osvojila v enem zamahu iz koče tete Rose do vrha Mont Blanca in potem nazaj v dolino do postaje Beluveu do doline kjer smo imeli tudi avtomobil.
Še en sotrpin pa je odstopil ko smo se vzpenjali proti Mont Blancu od tete Rose dalje.
Na vrhu je tako pihalo, da sem mislil da me bo odpihnilo.
Na moje veselje pa nisem čutil nobene slabosti ali slabosti v glavi.Bilo je tako kot če bi šel na Triglav zelo zanimivo.
Seveda sem imel pomisleke kako bo glede vsega tega, ampak je šlo.
Sedaj razmišljam o solo vzponu na Mont Blanc seveda v malce hitrejšem tempu v kar sem prepričan da se da.Pa seveda še prej trening vzpon na Gran
Paradiso tudi na čas :lol: .
Podrobnejše poročilo še sledi.
ČAO!
Uporabniški avatar
 dannae
#97460
:clap: Čestitke obema. Bravo...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#97462
Čestitkam se pridružujem tudi jaz. :cast1: :D
Uporabniški avatar
 še1PR
#97464
Bravo fanta! :clap:
Uporabniški avatar
 jcerni
#98040
Pretočni video Tomaža Zupančiča & Company o vzponu in osvojitvi Mont Blanca, 2007.
Kliknite tukaj. Obiščite tudi hišo pohodništva v Second life. Kako priti v Second life? Navodila dobite tukaj.

Slika
Nazadnje spremenil jcerni, dne 12 Avg 2007, 09:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 adrian
#98050
Vzpon na Mont Blanc je predstavljen tukaj http://montblanc2007.com

Na žalost še nisem dobil vsega slikovnega in filmskega materiala od vseh članov ekipe.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#98055
adrian napisal/-a:Vzpon na Mont Blanc je predstavljen tukaj http://montblanc2007.com

Na žalost še nisem dobil vsega slikovnega in filmskega materiala od vseh članov ekipe.

Ja stvar je takale da sem šele včeraj uspel dobiti ven film, ker sem imel kamero izposojeno.Bo pa objavljena objava tukaj in na spletni strani, na kateri je adrian povedal.Najlepše šele sledi :lol: :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 vizi
#98076
Fanta, čestitke za vzpon! Lepo je bilo pogledat izbruh otroškega veselja na vrhu gore, hehe. :D :P
Uporabniški avatar
 andreya
#98078
:cast: Čestitke, super sta. :cast:
Uporabniški avatar
 športnik
#98079
Prijatelje je z Monte Rose odgnalo izredno slabo vreme in več kot pol metra novega snega... :? Naslednji poskus v zimi 2008. :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#108243
Se popolnoma strinjam totalna norost če ne neumnost.Zaradi odnosa do narave in gora.No ja zanimivo je, ampak?Kmalu se bodo spomnili da bodo hoteli nevem kaj kakega psa poslati na vrh ali kaj podobnega!
Skratka norost!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#132337
Hojla!
Fantje letos načrtujem okoli 19.julija ponoven vzpon na Mont Blanc s še dvema sotrpinoma.Sem sicer mislil malo solo, ampak so prišle druge stvari vmes.No tudi solo vzpona nisem še opustil.Ob prvi priliki se ga bom lotil čimhitreje gor in seveda čimhitreje dol.Pol pa v horizontalo na pirček :lol: !
No šalo na stran!
Nek francoz je iz Chamonixa pa do vrha mont blanca porabil 4 ure pa še nekaj. noro kajne!
Skratka če ima kdo namen letos iti na Mont Blanc naj se javi da si bomo izmenjali koristne informacije o tem in onem.Čeprav sem že bil lansko leto.
Pa kakih novih informacij ni nikoli preveč.
Uživajte ljudje!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#132339
A ja še ta malenkos na naši spletni strani
AD OLIMPIK
www.adolimpik.eu
pa pripravljamo malce obsežnejše od Mont Blanca slikovno gradivo in še kaj podobnega tako da bo dodatna zanimivost kar se tiče alpinizma, gorništva in vse kar je povezanega s tem!
ČAO!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA