hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 Vreme
#169900
Alo a ti misliš kar vse planinske poti po Sloveniji pretečt ali kaj :?: :wink: Super! Sicer pa bi bilo bolje, da bi tisti dve slikici na everytrailu dal dol, ker le tako lahko tudi vidiš prečni prerez proge - predlog pač!!
Uporabniški avatar
 INOT
#169902
Prelaufali bomo vse in še več v naslednji epizodi hrabrega miška (psa no ok :D )
Glede tvoje želje mi pa ni najbolj jasno. Če želiš profil poti enostavno klikneš na besedo stats , ki se nahaja nad zemljevidom. Upam, da si mislil na to ali kaj drugega?
Uporabniški avatar
 Vreme
#169905
INOT napisal/-a:Prelaufali bomo vse in še več v naslednji epizodi hrabrega miška (psa no ok :D )


:rol: :cast1:


INOT napisal/-a:Glede tvoje želje mi pa ni najbolj jasno. Če želiš profil poti enostavno klikneš na besedo stats , ki se nahaja nad zemljevidom. Upam, da si mislil na to ali kaj drugega?

Ha tega pa nisem opazil, čeprav ta program uporabljam že nekaj časa :bum:
 NeMiran
#169909
Po slikah sodeč imte ponekod že pomlad, medtem ko je pri nas še vedno Sibirija in tečemo samo po asfaltu.

Bo že držela ti sta stara modrost: Boj se kuge, lakote in logaških zim.

Lepo tecite!
 AinE
#169941
Še ena ravno prav dolga krožna pot, za katero prvič slišim. Pa še tako daleč od nas ni. Ob prvi priliki jo grem na izi od blizu pogledat 8).

Hvala za idejo in lp E.
 AinE
#170175
Sem že nazaj :D .
Luštna pot, vredna obiska. Ravno prav razgibana. Bolj obljudena okoli gore Oljke, manj od Velikega vrha proti sv. Antonu in naprej. Zdi se mi, da je na tem delu poti tudi oznak manj, zato sva malo zašla. Naredila sem prek 100 fotk. Nekaj jih je tukaj:

http://picasaweb.google.si/AinEfoto/Mar ... directlink

Lp E.
Uporabniški avatar
 INOT
#170178
AinE napisal/-a:Sem že nazaj :D .
Luštna pot, vredna obiska. Ravno prav razgibana. Bolj obljudena okoli gore Oljke, manj od Velikega vrha proti sv. Antonu in naprej. Zdi se mi, da je na tem delu poti tudi oznak manj, zato sva malo zašla. Naredila sem prek 100 fotk. Nekaj jih je tukaj:

http://picasaweb.google.si/AinEfoto/Mar ... directlink

Lp E.


Lepo, da sta se potrudila in ponovila pot. Pujs se je pa meni nekam skril, ko sem šel mimo :D Je že vedel zakaj :lol:
Uporabniški avatar
 INOT
#170381
semjul napisal/-a::D

čedalje bliže se mi potepaš Inot, tu v bližini je tudi pot okrog Vinske gore,
za ene 5-6 urc, krožna.
Sam sem jo delal 2leti nazaj.

Počasi se ti bližam ja :D
Za pot okrog Vinske gore je kot vidim tudi podroben opis, se bi pa z veseljem tudi pustil voditi :D
V toplejši prihodnosti pa si vsekakor vabljen na Badjurovo pot oz. veliki zasavski treking. 90-95 km. Zate mala malica :wink:
http://www.gea-on.net/clanek.asp?ID=600
Uporabniški avatar
 semjul
#170392
:D

kolikor vem, poteka Badjurjeva čez Zasavsko sveto goro, Vače pa vse tja do Dolskega pred Ljubljano in mislim, da sem jo večinoma že predelal.
Če boš potegnil ročno za kak zob, se ti z veseljem pridružim v prihodnje, le nekaj kondicije, ki mi jo je požrla bolezen pridobim nazaj.
Veliki Zasavski treking poteka od Bizeljskega do Jevnice in nazaj do Kuma
cca 190 km.Badjurjeva je samo ogrevanje. :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#170520
Semjulova transferzala
Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA