hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 vencelj
#278957
Verjetno bi kdo pomislil, da je zame to "domača gora" Ratitovec, a je sčasoma postal preveč "sveta gora" številnih obiskovalcev, zato so mi zadnje čase veliko ljubši hribi okrog Soriške planine (Možic, Slatnik...z možnostmi "priklopa" na traso GM40: Baško sedlo, planina Kovce, mulatjera s Kovc na sedlo med Slatnikom in Lajnarjem...) in veriga od Soriške proti Ratitovcu (Dajnarska planina- Kačji rob- Kremant...) s priključki. Čudovita narava, osamele poti in steze, krasni razgledi...pa še iz Danj veliko bližje ter bolj dostopno. In veliko možnosti kombiniranja :!:
:juhuhu:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 miciM
#278983
Moj srčni hrib ??????, bolj, ko razmišljam težje je :D . Najbolj "priročna" sta Šmarna gora in Toško čelo, zato sem tam največkrat. Drugače pa Ratitovec, Možic, Grintovec, Stol, Nanos,........no vsak iz katerega se daleč vidi, seveda ob lepem vremenu :lol: :lol: :lol: .
Najlepša gorska tura pa: GM40

:wink:
Uporabniški avatar
 miciM
#279000
semjul napisal/-a::D

Partizanski vrh - Planina po domače


miciM napisal/-a:
Najlepša gorska tura pa: GM40
:wink:


bo treba na Knapovsko pridit :D

Ja tudi to imam v načrtu, da te lepega dne pocukam za rokav in povprašam, kdaj se gre :lol: .

:wink:
Uporabniški avatar
 žine
#279002
Čisti vrh.
Kamor se najlepše teče. Od koder se najlepše smuča. Od kjer se najlepše vidi na najlepši zid v hribih: Lepo špičje. Koder bo morda nekoč šel najlepši treking do zdaj :)
Uporabniški avatar
 ZHAK
#279048
Osolnik kot moj "hišni" hrib, drugače pa Debeli vrh ali po domače Daulaghiri.
Uporabniški avatar
 oranžni
#279052
Pohorska strmina! Navečkrat se je lotim pozimi v okviru Zimskega pokala Peš na Pohorje. Poleti pa sta mi najbolj pri srcu pohodniška varianta: od doma po transverzali do Belvija ali Areha in nazaj in pa tekaška krožna varianta: od doma en kos po transverzali pa potem od Habakuka do trikotne jase po cesti in naprej po cesti do spodnje postaje pohorske vzpenjače pa mimo golf igrišča in ribnika spet domov.
Če kdo ne pozna poti se naj oglasi pa gremo skupaj :D več nas je bolj luštno je :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA