tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Dule
#11332
Tudi jaz vam čestitam za tek v res slabih razmerah :P . Vidim da ste se zbrali res tapravi pogumni TF-jevci, ki jim tudi dež in mraz ne more do živega :wink: !!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#11349
Glede na to, da ponavadi obljuba dela dolg, in sem se prav lepo zarekel, in neprišel zjutraj v Ljubljano, si nisem mogel kaj, da ne bi svoje morale vsaj malo potešil.
Ko je ura kazala okrog 17.00 sem se prenahal kregati sam s sabo, navlekal nase opremo, in gasa smer Brdo.
Sicer sem po celonočnem obilnem deževju pričakoval nekaj aktivnosti, v stilu Boštjana Buča, a na veliko presenečanje ni bilo potrebe po podaljševanju korakov.
Nekako sem si današnji tek zamislil kot moško varianto petkovega ženskega teka ( brez omejevanja časa ), oz. jutranji Bubin krog - počasi in z užitkom. Z željenim sem bil več kot zadovoljen - prednost tovrstnega teka pa vidim tudi v "čiščenju" lastne glave. Časa sem imel na pretek, miru pa kot že dolgo ne. Imel sem lepo možnost, da si razčistim nekatere stvari, ki se zdijo včasih precej obrobne, ko pa se le malce bolj zamisliš ugotoviš, da ni morda vse tako, kot se zdi na prvi pogled. Na 10 km dolgi progi je časa za tovrstne aktivnosti prehitro zmanjkalo.
Čeprav Bube nisem poznal, sem mu zaželel, da bi mu bilo na onostranstvu še lepše, kot pa mu je bilo tukaj. Tradicijo tovrstnih tekov je vsekakor potrebno obdržati, kajti prijateljstvo je ena večjih vrednot, ki se je vse premalo zavedamo.
Ob zaključku kroga sem bil tudi malo moker, a ob misli na dopoldanske zagreteže, mi je bilo malce lažje, sicer pa prav prijetno, kajti tek v dežju doslej ni bil moja tema stalnica. Ob tem pa sem se tudi spomnil na zadovoljne obraze na nekaterih tekaških prireditvah, ki so se končale s padavinami - ljudje pa so prav uživali na dežju.
Niti slutil nisem, da bom tako užival v današnjem popoldnevu, ko pa takoke delim svoje misli z vami, mi je še malce topleje pri srcu.

Še na veliko tekaških užitkov - samostojno ali skupinsko :D :D


2x LP
Uporabniški avatar
 mare
#11352
Jaz sem prvič tekel v takih razmerah in moram reči, da je bil tek kljub vodi in mrazu pravi užitek. Žal mi je edino dveh stvari. Najprej, da smo med potjo izgubili Fotra in Pantareia. Ne vem kako je to mogoče, saj smo čakali pri vsakem razcepu, onadva pa sta se nam vseeno izmuznila. Druga neprijetnost je moja lepa majčka TF. Ko sem jo slekel je dejansko povsem razpadla, kot kakšen razmočen toaletni papir. pojma nimam kako je to mogoče.

Še enkrat hvala Darku za okrepčevalnico in Barb za logistiko in moralno podporo in srečno Buba, kjerkoli že si!
Uporabniški avatar
 Matevz
#11358
Jaz sem tudi imel namen biti zraven čeprav tega nisem oglašal. Celo pripravil sem si rukzak, kot ga bom imel na adventure race v Velenju (10kg) da bi malo stestiral, kje me bo ožulil.

Potem pa sem zjutraj ob 6h celih 20 min stal pred oknom in razmišljal: bi, ne bi, bi, ne bi........ Zmagalo je drugo in sem spet smuknil pod tuhno. Situacija zunaj je bila namreč grozovita. Kot bi iz škafa zlivali. In sem si mislil da tri ure po takem mi bo pa res vso voljo do teka vzelo.

Ko pa sem končno vstal ob kakšnih 8h (ker so doma vsi mislili, da me ni, me ni nihče zbudil), je zunaj le še malo pršelo in mi je bilo takoj žal za mojo odločitev.

In potem sem bil cel dan bolj slabe volje.
Uporabniški avatar
 Barb
#11359
tini napisal/-a:[

Drugace pa vse OK, ste tude ze vse povedal. Le v Kosezah smo zaman iskali Lojzetovo vozilce z gorenjskim krepcilom. Le kam ga je mozakar skril ? :) :)

.

Tini


Tini veš kaj bo-glede na to, da je Lojze Gorenc, vrjetn ni hotu plačat parkinga, pa mu je pajk avto odpelu :rol:
Kaj praviš :?:
Uporabniški avatar
 matjaz
#11360
cestitke vsem ki ste odgarali BUBIN krog. zal se zares nisem mogel udeleziti. Namrec vceraj smo ostali brez psicke Lare, in ...
Uporabniški avatar
 Barb
#11361
Matjaž to pa že je opravičljiv razlog.
Vem da Lare ne more nadomestiti nihče,ampak upam,da kljub temu kmalu dobiš novo psičko, ki bo nadomestila sedanjo izgubo. :cry:
Veš kaj, pa še z nami Forumovci bo skoraj od samega začetka. :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11366
Helou!
Vsi ste že vse napisali, tako da mi ostane le še zahvala, da ste se navkljub izbornemu vremenu odzvali.
Posebna zahvala gre dpop-ovi mami, ki je poskrbela za okrepčilo. Dpop, prosim, da se ji zahvališ v našem imenu ter, da se priporočamo za naslednjič!!
Ostali neudeleženci brez opravičljivega izostanka pa upam, da ste dodobra izkoristili jutranjo erekcijo!
Ker v oštariji Pr' balinčku za pice nočejo slišati do 12h, sem se doma podprl s toliko boljšim kosilom. Več v vaši najbolj priljubljeni temi. Upam, da še danes.
Naslednji tek po PST bo 11.07.2004 z istim programom in odlična priložnost, da se tisti, ki vas ni bilo, odolžite za včeraj. Upam, da nam bo tokrat le uspelo izpeljat program s Sončkom!
Uporabniški avatar
 Barb
#11371
Zjutraj,ko sem vstala je sicer lilo kot iz škafa.Bila sem sicer optimist in sem si rekla,to se lahko še zlije.Ja ampak sam v sanjah tistih,ki so ostali doma pod odejami.
Nato semže skoraj odhitela v Koseze,da preverim,al bo Lojze parkiral avto na pravo mesto in ga transportiram do Fužin,pa me je še pravi čas ujel pri vratih,in nas tokrat pustil na cedilu.
Ker pa sem bila,kljub dežju in odločitvi,da ne smem raskirati in si privoščiti kakšne bolezni, vsa naspidirana,da prečekiram,kdo na forumu je najbolj vztrajen :bum: ,sem smuknila v mojo petko in se odpeljala na Fužine.
Ja in s kom se istočasno pripeljeva na parking :?: ,folk,a se še sprašujete,s Fotrom ,seveda.On,kot predsednik :wink: ,pa že ne sme manjkat.
No pol so pa začel prihajat-Tini,pa seveda :bum: Bor :bum: :wink: ,pa ejga član,ki ga še nisem poznala B&B, pa Mare-to je tisti,ki je prejšnji dan treniral, pa še Pantha Rei,kje bil pa itak tolk naspidiran,da me je že skor zamikal,da bi se še jst preoblekla. :roll:
Pol smo pa začel žalostno pogledovat kdaj se bo prikazal še kdo.Nič!Nič!....Ja Barb a maš številko erota,al pa Matjaž :?: ,je blo družno rečeno.Seveda imam fantje-kaj pa ženske nimajo v svojih torbah :P Pa smo klical,klical,....dobil pa...:FO:
No naredl smo še obvezne fotke,čeprav se nisem ravo čutila,da spadam na fotko,ker pač nisem tekla,ampak pač ne smem manjkat nikjer!
Fantje so mi dal svoje energijske stvarce in nekaj vode,jaz pa sm jim obljubila, da jih pričakam v Kosezah.Tini je reku cirka eno urco in pol.Torej ob devetih.
Medtem sem odbezljala domov,skuhala čaj in že sem brzela naprej.
Folk da ne boste misl :!: :arrow: ob 9:02 sta se Bajsi in Tini prikazala na poti-mislm,se vid,da imata fanta že izkušnje :cast: ,za njima pa še Bor in MAre.Ampak kaj hujšega-ko sta prišla sta mi povedla:zgubl smo Fotra in Mateja.Oooooo,jezus,sm si misla.Pa ne ravno Fotra,fantje.In že so mi misli blodile,kako bo v Nedelu pisal o našem fotru,k' se je zgubu v Ljubljan :P .
No v Kosezah sem naložila Mareta,s katerim sva na poti k njemu domov že skovala načrt iskanja pogrešanih.
Ja ampak vmes se je zgodla še ena katastrofa :shock: Maretova forumova majčka se je trgala pred mojimi očmi.Je rekla njegova žena-pa kaj sej je sam majca.Je Mare kr z belim pogledal :shock: ,že majčka,sam a ti veš da je to majčka Foruma.Hudoooo :!:
Mare me je odpelu nazaj pred fužinski grad kjer sem se vsedla v svoj avto,Mare pa je že odbrzel proti Viču.Ko sm že hotela spljati s parkinga,zagledam da se na parking pelje policijska marica. :shock: :shock: .No zdej smo pa tam,sm si rekla.Prva misel:fotr je padu in se mu je neki zgodl-neeee,baba trapasta,kje je tvoj optimizem.Druga misel:Fotr se je znajdu,ko se je zgubu in poklical policaje-neee :!: Torej kaj pol.Gledala sem policaje,ki so stopal iz avta in čakala,......kdo bo še iztopil.Oni pa nič-bulijo vame.Raje nisem upala nič prašat in sem zato hitro spizdila s parkinga,da ne bi mene slučajno odpeljal,ko bi rekla,da moji fnatje s Foruma tečejo-ker bi itak misl,da se je men um poslabšal :!:
Hitela sem proti Žalom,ker smo bili dogovorjeni,da jih tam počakam,v kolikor bodo še kaj potrebovali.Na tavelikem parkingu,veš Barb,je reku Bajsi.No ja,bil je parking,.... :P :P ,pa tud jst sem čakala,...... :P :P ,sam fantje so tekl drugje.....Sorči fantje,zamočila.Kaj češ,tud najboljšim se kdaj zgodi. :wink:
Zaradi moje blodnje po Žalah in nato še po Šmartinki,so fantje v cilj prišli pred mano in mojo petko.Fantje svaka čast,boljši ste tud od moje petke. :P
No za Tinija in Bajsija sem že slišala,da dobita včasih preblisk,ampak zdej se jima je pridružil pa še Bor :bum: :bum: -ampak,sej je prou fantje.
Na cilju me je že čakal tako omenjeni striptiz-ne,ne podrobnosti ne bom pisala,kaj vas pa ni blo,kr naj se vam cedijo sline. :P :P
K sreči so bili na cilju VSI!
takrat smo tudi v živo poročali s terena,saj je ero poskrbu,da vas je preko foruma obvestil o dogajanju.
Ampak,ker nam je reku,da mormo it hitro na suho,smo ga seveda kot vodjo tud takoj ubogal.
V prijetnem lokalu smo se zelo hitro segreli-jst še posebej:1:6-kaj ne bi :P :P
Po izčrpni ana-lizi smo vsi zadovoljni,da smo kljub takemu vremenu izpeljali tek v spomin na našega prijatelja Bubo,odpujsali domov.

Uuuuuuu spet sm bla dolgo.
Uporabniški avatar
 Matevz
#11372
Bajsi napisal/-a:Naslednji tek po PST bo 11.07.2004 ...


To bo pa v počastitev mojega rojstnega dne. :laola

Ampak ker sem Gorenc (in to priučen, kar je še hujše) me ne bo zraven (to je pri Gorencih itak že navada - a ne Lojze?)

Je ravno Ironman v Celovcu in to pa moram enkrat videt (do sedaj sem štirikrat dirkal, letos bom pa samo gledal) :piti: :juhuhu: :piti:
Uporabniški avatar
 H2O
#11400
kot prvo, si bom spremenila nick v *odpadnica*. se mi zdi, da mi bo nekak bolje pristajal :?
kot drugo, sem imela (spet) trden namen laufat z vami. tega sicer nisem razglašala, pa kljub vsemu... :?
v soboto zvečer naročila mamo k sebi domov, da bo špilala družabnico mojemu fantiču, ki je sicer tulil, da nas bo spremljal z biciklom, ampak glede na njegovo nedavno prebolelo salmonelo, sem bla zlo zlo skeptična, če je sposoben takega fizičnega napora :?
torej, z mojo mamo sva v soboto zvečer gledali vremensko, gledali v nebo, gledali druga drugo in se družno strinjali, da bo naslednje jutro dež... :?
mama, kot vse gospe v poznih letih, ki najraje spijo v svojih posteljah, je sklenila, da bo kljub vsemu odromala nazaj domov, da je jaz pač v nedeljo zjutraj ne rabim in mrmrajoč, da jo imam kot *pajaca na špagci*, odpeketala domov.
sama sem razmišljala v to smer; če ne bo v nedeljo zjutraj dežja, vržem otroka iz postelje in se vam pridruživa. kolikor bi midva zmogla bi pač zmogla :?
nedelja, 6.00. dež lije kot 500 vragov, fante spi s pouštrom na glavi, jaz pa scagam, zaprem oči in v upanju, da boste bubin tek prestavili na naslednji vikend padem nazaj v komo.
evo, tko je to z mano :? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11407
Barb napisal/-a: ,pa ejga član,ki ga še nisem poznala B&B,


Helou!
Mislim, da je prišlo do pomote.
Ko sva se predstavljala, nisem izgovoril B&B (biendbi)in se tudi nisem tako predstavil. Predstavil sem se kot Bajsi, zate pa sem rekel: BMB (biembi)!
A ugotoviš kaj ta kratica pomeni?!?
Če ugotoviš v treh poskusih, te častim na prvi analizi!
Uporabniški avatar
 Barb
#11410
Bajsi napisal/-a:[.
Ko sva se predstavljala, nisem izgovoril B&B (biendbi)in se tudi nisem tako predstavil. Predstavil sem se kot Bajsi, zate pa sem rekel: BMB (biembi)!
A ugotoviš kaj ta kratica pomeni?!?
Če ugotoviš v treh poskusih, te častim na prvi analizi!



BMB=BOD' MOJA BARB :P :P :rol: :rol:
Uporabniški avatar
 Staša
#11412
Be My Baby?

PS: Aja, a jest logk ugibam?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11414
Barb napisal/-a:BMB=BOD' MOJA BARB :P :P :rol: :rol:


Helou!
Nak, ne bo držal!
Zadnji B si zadela, prva dva sta nekaj v zvezi z dejstvom, da si na forumu šele dober mesec, prispevkov pa že skoraj za prvo deseterico!!??!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA