tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 cebelica
#15050
dpop napisal/-a:Ma to je ta najboljši del... po mestu... tut če se zgubiš... ni panike
Greš pa na avtobus pa domov :lol: :lol:

Če bojo pa kakšne slike ratale na kritičnih točkah (Koseze, Celovška,
Litostroj, Brinje, BS3, BTC...) pa se priporočam...

P.S. Če se pa zgubite... ob petih popoldne je sonce na zahodu :twisted:


Ma za zgubit ni problema. Bolj me moti asfalt in bloki.
Če pa bojo slučajno v četrtek na tem območju kje tavale jokajoče štiri dekleta, pa smo se najbrž res zgubile..., po moji krivdi seveda. :wink:
 dpop
#15070
cebelica napisal/-a:Ma za zgubit ni problema. Bolj me moti asfalt in bloki.
Če pa bojo slučajno v četrtek na tem območju kje tavale jokajoče štiri dekleta, pa smo se najbrž res zgubile..., po moji krivdi seveda. :wink:


Kaj pa je narobe z asfaltom??? To z bloki mi pa SPLOH ni
jasno... pa sej se ni treba zaletavat v njih :twisted:

Hja, da se ne zgubite... organizirajte si en "Follow me"...
takšen rumeno-črn... ki ima na riti napisano "Catch me
if you can" :lol: :lol:

Če se vam pa v Ljubljani uspe izgubit.... pol pa ne vem....
:lol: :lol:

LP Darko

P.S. Za vsak slučaj imejte s seboj štiri žetone za avtobus :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#15098
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

8) Bajsi, mislim, da si tole tovarisko kritiko zasluzis. ;)
Ob branju porocil s teka po PST sem opazil, da si nekoliko zanemaril oznacbo proge ali pa opozorila na 'nevarne' odseke kjer se z lahkoto zatava. :evil: Zadnjic sta tavala Phanta Rei in Foter, danes pa Ales in kompanija. :( Malo me skrbi, da bo tole postal tek tavajocih TF-jevcev. :twisted:

lp, oranzni slon

p.s.: Naslednjic, ko bos objavil datum za Bubin tek, bom vedel, kdaj rabim dolge gate in bundo. :D (vremenkoti PRESS)


Helou!
Evo mene, Dunaj je za mano, še bolj pa tek po PST.
Tek je bil kot ponavadi uspešen. Hvala vsem udeležencem, še posebej pa organizatorjem okrepčevanja. Še sploh posebej pa zopet dpopov mami za okrepčevalnico na Barju.
Kritike pa ravno ne bi prevzemal nase.
To pa zato, ker čisto ponavadi tisti "tapočasni" med tekom jako veliko "gofljajo" in posledica je tu.
Mislim, da se tudi na Golovcu ne moreš ravno izgubiti, če gledaš na stezo in iščeš tisto pot, ki je širša od steze in ožja od ceste. In pa bit mora zgledno urejena, posuta s peskom. Table so zelo pogosto posejane, če je odtrgana, pa je sigurno vsaj še kovinski drog. Pa tudi kamnita obeležja nekaj štejejo.
Poleg tega sem pred štartom vprašal ali kdo ne pozna proge, in vse tiho je bilo.
Bo pa na naslednjih tekih sigurno bolje poskrbljeno, saj sem prepričan, da se bo nam zopet pridružil Matjaž (če ne drugače pa iz moralne obveznosti), ki po difoltu teče zadnji in usmerja izgubljene ovčice.
Čisto na koncu, še tole: vsi smo odrasli, z nekaj kilometrine in vsi tečemo na lastno odgovornost in po lastni pameti. Če si na progi prvič, to upoštevaj tako v smislu zmožnosti, kot možnosti izgubitve.
Zato prosim, da naslednjič vsi tisti, ki ne poznate proge in mislite teči počasen tempo, to poveste jasno in glasno. Po možnosti pocukate za rokav kar mene. Javno se obvežem, da bom tekel z vami in vas crkljal. Ali pa bomo našli koga, ki bo to "breme" prevzel nase.
Da bi pa lastnoročno označevali in mazali pot pa sem odločno proti. Še vse preveč so razne poti posvinjane z nekimi puščicami (Tek trojk!!!)
Imam pa zamisel, ki jo bom objavil v tej temi: http://www.sportosplet.net/viewtopic.php?p=14965#14965&sid=344f01955d33bb7c56a990c36aaa9c3c

pies: "Bubin krog" se je imenoval samo drugi tek po PST!!
Uporabniški avatar
 cebelica
#15163
Malo sem zafrknila :oops: :oops: :oops:, spet.

Danes sem obula nove čevlje, misleč, saj bom samo v avtu, potem pa na obisku. Pa se je zgodilo...težave z avtom...peš hoja...NADLEŽEN ŽULJ. :cry: :cry: :cry:

Res mi je žal, ampak jutri raje ne grem laufat. Vsekakor pa vas ne bom pustila na cedilu. Še vedno se javim za vodiča. Šla se bom malo peljat z biciklom, potem pa z mojim konjičkom pridem ob 17h v Koseze in vas spremljam s kolesom, pa fotografirala bom, pa kakšen hud tempo vam bom držala :wink:

Pa sploh se ne sekirat. Tisto z izgubljanjem je bila bolj šala, da me ne bo kdo resno jemal. Pripeljala vas bom do fužin, pa naj bo karkoli.

Ja pa res upam, da se ne bomo v kakšen blok zaletele, ne punce? Me tako drvimo, je včasih res problem kakšen ovinek zvozit :wink:
 dpop
#15168
cebelica napisal/-a:Malo sem zafrknila :oops: :oops: :oops:, spet.

Danes sem obula nove čevlje, misleč, saj bom samo v avtu, potem pa na obisku. Pa se je zgodilo...težave z avtom...peš hoja...NADLEŽEN ŽULJ. :cry: :cry: :cry:

Res mi je žal, ampak jutri raje ne grem laufat. Vsekakor pa vas ne bom pustila na cedilu. Še vedno se javim za vodiča. Šla se bom malo peljat z biciklom, potem pa z mojim konjičkom pridem ob 17h v Koseze in vas spremljam s kolesom, pa fotografirala bom, pa kakšen hud tempo vam bom držala :wink:

Pa sploh se ne sekirat. Tisto z izgubljanjem je bila bolj šala, da me ne bo kdo resno jemal. Pripeljala vas bom do fužin, pa naj bo karkoli.

Ja pa res upam, da se ne bomo v kakšen blok zaletele, ne punce? Me tako drvimo, je včasih res problem kakšen ovinek zvozit :wink:


Samo eno "tko... ful glupo pitanje"...
Teklo se bo od Kosez do Fužin... in?? nazaj... al kako??

No... mogoče se bom pa jaz pridružil (žena itak proti :wink: ) od Kosez
pa do Litostroja... potem pa nazaj... jaz sem bolj "dve leve" kar se tiče
hitrosti... več kot 10-12 pa tudi ne bi...

Skratka... prideva z mojo boljšo 2/5 (ma ne morem rečt "polovica", če je
nje 53 mene pa 80) ob 17 uri na Koseški bajer...

LP Darko

P.S. Se pravi bo za "slikanje poskrbljeno"?! :wink:
#15190
Dpop (Darko):

ker sem pobudnica tega teka, naj sporočim, da bomo tekle od Koseškega bajarja do Fužine in ne še enkrat nazaj. Ker stanujem v bližini Fužin, se bomo po teku (ki se lahko konča tudi pri mojem domu v Polju) preoblekle, okrepčale in odpeljale do Kosez z mojim avtom.

Zato so navodila naslednja: Klavdija: prosim pridi pome okoli 16.15 ure, Maja bo čakala pri Koseškem bajarju (na parkiriščih) okoli 16.45 ure s kolesom.

Tjaša: napiši, če rabiš obleko za preoblečt na Fužinah me pokliči na moj gsm 041/532-075. Ali pa ti bo Maja peljala nahrbtnik na kolesu?

Darko: tudi zate bo prostor v avtu, če se nam pridužiš pri teku od Kosez do Fužin (ni se ti treba obrnit pri Litostroju).
:D

Lp
janika
#15198
janika napisal/-a:Tjaša: napiši, če rabiš obleko za preoblečt na Fužinah me pokliči na moj gsm 041/532-075. Ali pa ti bo Maja peljala nahrbtnik na kolesu?

Darko: tudi zate bo prostor v avtu, če se nam pridužiš pri teku od Kosez do Fužin (ni se ti treba obrnit pri Litostroju).
:D
Lp
janika


Hja, žal lahko pri nama s Tjašo teče samo eden naenkrat
(Mala deca PRESS), tako da se bom jaz "za obče dobro"
(beri: mir pri hiši) odpovedal teku... pridem pa vsaj
štart pogledat... sej na štartu je najbolj zanimivo (sploh
strečing pred štartom je zelo "vznemirljiv") :wink:

Kakorkoli... uživajte v teku po (asfaltni) džungli... pa
ne se preveč v bloke "zaletavat" :lol:

LP Darko

P.S. Čisto tako... btw... tisto parkirišče pri Koseškem
bajerju je verjetno mišljeno pri motelu... ker na strani
PST še za bicikl pustit ni prostora :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 janika
#15231
Darko,

da bi vedeli točno, kje se dobimo, bi priložila zemljevid, pa ne vem kako.
Lokacija, kjer se mislimo dobit se nahaja na Kmečki poti pri Koseškem bajarju. Upam, da sem zadnjič prav orientirala in sem tam videla ena parkirišča.

Pošljem ti še zemljevid po privat e-mailu.

lp
Janika
 dpop
#15245
janika napisal/-a:Darko,

da bi vedeli točno, kje se dobimo, bi priložila zemljevid, pa ne vem kako.
Lokacija, kjer se mislimo dobit se nahaja na Kmečki poti pri Koseškem bajarju. Upam, da sem zadnjič prav orientirala in sem tam videla ena parkirišča.

Pošljem ti še zemljevid po privat e-mailu.

lp
Janika


Hvala, hvala...
Samo da vem na katrei strani bajerja boste... :wink:

LP Darko

P.S. Samo tam ravno ni parkirišč v izobilju... je bolj
"pločnik varianta"
Uporabniški avatar
 cebelica
#15280
No, pa smo.

Eni pretekli, drugi prekolesarili in eni poslikali del PST-ja od Koseškega bajerja, do Polja.

Fotografij je 56.

Prva polovica je presenetljivo dobra :D , glede na to, da je bila večina slikanih kar med vožnjo na kolesu. Zame je bil to predvsem trening spretnostne vožnje in fotografiranja hkrati. Tekači so imeli hud tempo in če bi se jaz stalno ustavljala, bi ma lahko v Polju še čakali.

Druga polovica pa :cry: :evil: .
Nenamenoma sem pritisnila na gumb na katerega ne bi smela, tako da je druga polovica fotografij malo zamegljena. Med adrenalinsko vožnjo pa žal tega nisem opazila. Vseeno se iz slik lepo vidi bistvo in če kdo ne bo imel bolj uporabnih, bodo že OK.

V glavnem, imela sem se lepo.

Še fotografija z začetka.

Slika
Uporabniški avatar
 janika
#15440
dpop in Tjaša,

slike s PST od Maje so že cel dan pri meni in jih lahko prideta iskat kam na Kotnikovo. Ker je Tjaša nedosegljiva na telefonu, bi ti rada samo sporočila, da sem danes še do 18. ure v LJubljani (lahko Cd pošljem tudi po pošti do 15. ure?)

Napišta naslov!

p
Janika
Uporabniški avatar
 cebelica
#15491
Ja, sem kar vse na cd zapekla, pa še dodala wordov dokument z opombami, da si bo tisti, ki bo vse skupaj rihtal, lahko z njimi kaj pomagal. Po mojem so slike kar ok. Še posebej, ker so mi tekači in Tjaša tako lepo pozirali.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA