tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Bajsi
#22944
Helou!
Trenutno smo 4 + eden, ki bi šel počasneje. Torej nas je pet.
Kje je še ostalih pet?
Tečemo v vsakem vremenu. Tudi, če lije. Bomo pa počakali toliko, da se najhujše izlije!
Se vidimo v nedeljo vsaj nekaj sekund pred 9.00!
Uporabniški avatar
 Matej
#22945
Jaz bom tudi prišel in sicer tudi jaz polovičko.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#22985
Pozdrav!

V koliksnem casu boste opravili z Golovcem? Racunam, da bi imel od Dolenjske ceste do Kosez povsem dovolj treninga. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 GaGa
#22988
Lahko, da se bova pridružila še dva: MihaPR in moja malenkost. Vendar pa bova upoštevala nasvet dr. Škofa, da je treba počivat. Tko, da prideva samo na analizo :D , pa enih 8 km, zelo zelo počasnih bi probala skupi spravit.
Ni pa še čist 100%, ker moram še pridet iz Strunjana :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#22990
Mnya, zgleda grem tud jest :) GaGa pa prpele se kolegici sabo, tko da Ana pa Liza tud prideta :mrgreen:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#22997
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

V koliksnem casu boste opravili z Golovcem? Racunam, da bi imel od Dolenjske ceste do Kosez povsem dovolj treninga. :)

lp, oranzni slon


Zdravo slon the orange. Jaz bi se tudi pridružil tam nekje, kje točno bi ti čakal me zanima, da bi tudi jaz prišel tja in pa seveda kdaj?
pozdrav :D
Uporabniški avatar
 tini
#23012
tomaz ny napisal/-a:Zdravo slon the orange. Jaz bi se tudi pridružil tam nekje, kje točno bi ti čakal me zanima, da bi tudi jaz prišel tja in pa seveda kdaj?
pozdrav :D


Mislim, da smo ponavadi imeli do tam cca. 40min (morda se motim - samo 2 PSTja imam na grbi).
Bom jutri se strokovnjake malce povprasal o tem, pa se slismo - ok!

lptini
Uporabniški avatar
 marathon95
#23019
I ja vam se pridružim, ali u mislima samo na 15-icu, ali ravnu i bez ane i lize, možda samo goga
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23047
tini napisal/-a:
tomaz ny napisal/-a:Zdravo slon the orange. Jaz bi se tudi pridružil tam nekje, kje točno bi ti čakal me zanima, da bi tudi jaz prišel tja in pa seveda kdaj?
pozdrav :D


Mislim, da smo ponavadi imeli do tam cca. 40min (morda se motim - samo 2 PSTja imam na grbi).
Bom jutri se strokovnjake malce povprasal o tem, pa se slismo - ok!

lptini


Hvala :D A ti tudi prideš na lauf :?:
Uporabniški avatar
 tini
#23048
oranzni_slon napisal/-a:V koliksnem casu boste opravili z Golovcem? Racunam, da bi imel od Dolenjske ceste do Kosez povsem dovolj treninga. :)


Tam naj bi bili okrog 9:30 (+-5 min),ce ne bo spet izgubljenih ovcic :) .
Se vidmo.
lptini
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#23080
Pozdrav!
:( Sprememba planov. :( Jutri bom moral delat. Zal. :(
Srecno vsem udelezencem.

lp, oranzni slon
 Lučko
#23089
Priden slonček, ti kr deli pa tolarčke služ, sej si vidu kolk ljudi se bo na najin planinsk ruksak prklopl, kolk frišnih žemelc bova mogla kupt. Nama bo vsak tolarček prav pršu. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 GaGa
#23092
Ne vem kako je pri vas v lj, samo tukaj lije kot iz škafa. Pa mraz je, pa vse je mokro... kolk vas misli štartat ob 9:00?
Uporabniški avatar
 Barb
#23093
V Ljubljani trenutno ne ščije več
Tako,da lahko prideš tečt.Ti se samo toplo obleci.To,pa to :!:
Uporabniški avatar
 pementos
#23096
Jaz pa bom kljub temu, da v Ljubljani veliko dezuje. Tekel bi samo do Kosez, ce se da. A bo nekdo pustil avto tam? Po planu pa imam 2 uri teka in do Ljubljanskega gradu se me zdi prevec, posebej zaradi asfalta v zadnjih 10 kilometrih.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA