tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kdaj bi vam tanarbolj pasalu?

02.01.2005
Brez glasov
0%
16.01.2005
10
48%
23.01.2005
4
19%
30.01.2005
2
10%
09.01.2005
5
24%
Uporabniški avatar
 Manika
#30082
5rca napisal/-a:nekaj tekačic nas bo staralo v Kosezah pri bajerju. tekle vam bomo nasproti in ko se srečamo, se me obrnemo in oddivjamo skupaj z vami (že primerno upočasnjenimi :wink: ) nazaj do Kosez.


Včeraj smo se pogovarjale o dveh variantah za tiste, ki ne bi tekli niti od Fužin do Kosez, ampak manj:

1. Štart na Dolenjski cesti, kjer se pride dol z Golovca, pa potem do Kosez - cca. 12 km, ampak se je treba dogovoriti, kako pa kaj z avti

2. Štart in cilj v Kosezah, tečeš do Tržaške ceste ali pa še naprej do Murgel in nazaj; ni logističnih problemov.

Jaz sem bolj za 2. varianto.
#30091
Manika napisal/-a:
5rca napisal/-a:nekaj tekačic nas bo staralo v Kosezah pri bajerju. tekle vam bomo nasproti in ko se srečamo, se me obrnemo in oddivjamo skupaj z vami (že primerno upočasnjenimi :wink: ) nazaj do Kosez.


Včeraj smo se pogovarjale o dveh variantah za tiste, ki ne bi tekli niti od Fužin do Kosez, ampak manj:

1. Štart na Dolenjski cesti, kjer se pride dol z Golovca, pa potem do Kosez - cca. 12 km, ampak se je treba dogovoriti, kako pa kaj z avti

2. Štart in cilj v Kosezah, tečeš do Tržaške ceste ali pa še naprej do Murgel in nazaj; ni logističnih problemov.

Jaz sem bolj za 2. varianto.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#30094
marathon napisal/-a:Bajsi ti boš pa moral dobiti izredni orden za krasna ajdija za ta PST.


Helou!
Jest bi rajš en AUDIJA za ajdija! Mislim, če boste že kej talali!
pies: če ne audija, pa vsaj ORLOVA MUDA SA MAČEVIMA
prpl hart press
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 10 Jan 2005, 12:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30102
Manika napisal/-a:
5rca napisal/-a:nekaj tekačic nas bo staralo v Kosezah pri bajerju. tekle vam bomo nasproti in ko se srečamo, se me obrnemo in oddivjamo skupaj z vami (že primerno upočasnjenimi :wink: ) nazaj do Kosez.


Včeraj smo se pogovarjale o dveh variantah za tiste, ki ne bi tekli niti od Fužin do Kosez, ampak manj:

1. Štart na Dolenjski cesti, kjer se pride dol z Golovca, pa potem do Kosez - cca. 12 km, ampak se je treba dogovoriti, kako pa kaj z avti

2. Štart in cilj v Kosezah, tečeš do Tržaške ceste ali pa še naprej do Murgel in nazaj; ni logističnih problemov.

Jaz sem bolj za 2. varianto.

:?: :?: :?: :?:
Kot kaže me vsi(e) tisti(e), za katere sem upal, da jim bom lahko nekako sledil in delal družbo med tekom (in/ali hojo čez Golovec) "puščate na cedilu" in prepuščate v kremplje raznim "kenijcem" in "kejžarjem". Torej se bom moral sam izgubljati po PST, pa še kakšna golovška medvedka me lahko "pojuri". :-(( :-((
Kdo me bo pa sploh še čakal na cilju v Kosezah ali pa, kasneje, na ana-lizi. :hello:
Uporabniški avatar
 Manika
#30105
Vlajko napisal/-a:Kdo me bo pa sploh še čakal na cilju v Kosezah ali pa, kasneje, na ana-lizi. :hello:


Ja, vsi tisti, ki bodo končali v Kosezah, ne? :wink: Ne skrbi, preden se bodo ta prvi preoblekli in okrepčali za prvo silo, bomo tudi ostali počasi priracali do bajerja.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#30106
Helou!
Vlajko!
Z nami gre tudi njegova eminenca in starosta, mislim tekaška, Matjaž, ki je zelo dober poznavalec PST-ja in bo ravno tako štartal iz Fužin, ter odmendral cel krog. Bo pa definitivno metla, saj bo njegov tempo prilagojen vsem tapočasnim.
Zato nobene panike. Predvsem pa bodo zadnja prilagajanja in logistika dorečena tik pred štartom.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30107
Vlajko stvar bova dorekla in ti nekako obljubim, da ti bom šel nasproti, ko pridem naokoli nazaj v Fužine.Se na hitrico preoblečem in malce ga dam na zob potem bom pa odjuril nasproti tako, da ti ne bo dolgčas.
Dont vori bi hepi :wink: :wink: !
Me pa tudi veseli da se bo teka udeležil Matjaž saj ga že dolgo nisem videl.
Ja je ena velka faca!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30108
Bajsi napisal/-a:Helou!
Vlajko!
Z nami gre tudi njegova eminenca in starosta, mislim tekaška, Matjaž, ki je zelo dober poznavalec PST-ja in bo ravno tako štartal iz Fužin, ter odmendral cel krog. Bo pa definitivno metla, saj bo njegov tempo prilagojen vsem tapočasnim.
Zato nobene panike. Predvsem pa bodo zadnja prilagajanja in logistika dorečena tik pred štartom.


Holeu(*), Bajsi. :wink:

JU..HU...HUUUUUU....., metla bo tudi, fino, fino.... :D
Saj, drugače sem PST nekoč celo prehodil okoli in okoli, tako, da se izgubil vseeno ne bi. Je pa to bilo še v "Tinijevih zlatih časih", se pravi že kar nekaj let nazaj. :wink:

pies:
(*): namerna napaka v "tvojem stilu".
Uporabniški avatar
 meduza
#30116
Saj nas bo kar nekaj, ki se premikamo bolj po časi, predvsem pa bo hitrost padla po Dunajski cesti. Res, razburjanje je večje kot pri kakšnim uradnim tekom.

Spodbuda pri teku od gledalcev ali tistih, ki tečejo samo del poti je dobrodošla oz. zaželjena. Prosil bi, da nekdo z dobrim poznavanjem proge (razdalje) izračuna verjetni čas v katerem se bosta obe skupini (5 km/h, 6 km/h) na določenih mestih ob progi (Dolenjska cesta - kitajec, Murgle – Barjanska, Tržaška – semafor, Koseze – jezero, Celovška cesta – prehod, Dunajka cesta – prehod AMZS, Žale, Fužine – cilj). Predlago bi, da za bolj počasno skupino upošteva od kosez hitrost 6,5 do 7 km/h.
V tem primeru bi posamezniki z nami lahko tekli z najboljšimi tudi krajše razdalje in bi potem ob vrnitvi na svoje izhodišče teka spodbujali bolj počasne tekače.
Tudi tisti TF-jevci, ki ne morejo teči, prijatelji in firbci bi ob progi lahko spodbujali.
Uporabniški avatar
 Dule
#30209
V Kosezah se zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Mercatorjem. Zbor pred Fužinskim gradom: 8.45.


Pridem, tokrat kot kratkoprogaš (17). Upam, da najdem parkirišče pred mečkatorjem :roll:

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30215
marathon napisal/-a:Vlajko..... in ti nekako obljubim, da ti bom šel nasproti, ko pridem naokoli nazaj v Fužine........

Tomaž :D , hvala za tvojo nesebično ponudbo.... Mislim pa, da je tvoja "žrtev" nepotrebna, ker bom tekel :cast: :cast1: (malo pa tudi hodil :hello: :FO: ) le od Fužin do Kosez. To pa je več kot dvakrat manj kot tvoj celotni krog, vsaj upam, da je to res. :D

PS: PLIS HELP MI: Nekako nimam natančne slike (malo se mi sicer svetlika), kje je Mercator Koseze (Podutiška 30, mogoče???), predvsem pa, kako se najlažje pripeljem do tja iz smeri Kranja (Celovška ?, Vodnikova?, Kaj tretjega??...). Ker nimam TIS-a ali zemljevida Ljubljane, prosim za čimprejšnjo javno ali zasebno pomoč (sporočilo), GRACIE.
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#30217
Vlajko napisal/-a:
Kot kaže me vsi(e) tisti(e), za katere sem upal, da jim bom lahko nekako sledil in delal družbo med tekom (in/ali hojo čez Golovec) "puščate na cedilu" in prepuščate v kremplje raznim "kenijcem" in "kejžarjem". Torej se bom moral sam izgubljati po PST, pa še kakšna golovška medvedka me lahko "pojuri". :-(( :-((
Kdo me bo pa sploh še čakal na cilju v Kosezah ali pa, kasneje, na ana-lizi. :hello:


Vlajko, saj ni tako hudo. Tudi jaz grem polovičko. Glede na to, da se že cel teden borim z virozo, bom takrat po PSTi bolj pometala. Na Fužine me pripelje Mirko, iskat me pride v Koseze tako, da lahko še koga peljemo potem nazaj na Fužine.
Vreme pa imamo naročeno lepo :lol: .

Majda
Uporabniški avatar
 Bajsi
#30220
Helou!
Vlajko in ostali čakajoč pred Mečkatorjem!
Iz smeri Kranj!
Na obvoznici jo treščiš na odcep za Podutik. Po nadvozu čez obvoznico naravnost. Mimo PP še naravnost. Po kakih 500m na levi je jebačko parkirišče pred Mečkator centrom.
In to je to!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30223
Bajsi, živio: :wink:

Dao si mi kratak, tačan i jasan odgovor. Zahvaljujem ti se, puno. :D

PS: Kako tvoj svinjac. :?: .. Raste li moje prase :?:
 Lučko
#30232
MajdaPR napisal/-a:Na Fužine me pripelje Mirko, iskat me pride v Koseze tako, da lahko še koga peljemo potem nazaj na Fužine.

Majda, jaz bi bil eden izmed neizmerno hvaležnih za prevoz iz Kosez nazaj v "selo" Fužine. :lol:
Ker se že kar nekaj časa ubadam z neko poškodbo bom tudi jaz "na izi ubodel" samo polovičko PST-ja. :roll: :wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA