tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pegaz
#30499
Bajsi napisal/-a:Velika zahvala gre njegovemu podaniku Vojvodi Pegazu, ki ga ob tej priliki povišuje v Nadvojvodo in mu s tem podeljuje še dodatno pravico, da enkrat tedensko umije noge svojemu monarhu.
Lahko pa tudi ne, važno da ostaja dober izvršni organizator.

Oh, Vaša Mastnost, preplavila me je popolna hvaležnost!
Za naslov, namreč. Vse ostalo, kar se vam plete po glavi, boste pa morali kar sami, na roko, opraviti. ;)

Z upanjem na še mnogo prijetnih uric v supergah in v družbi tekočih somišljenikov vas pozdravljam, vaš
Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30506
Pegaz :wink: ,
Bajsi ti je podelil naslov NADVOJVODA :!: Torej prevzemi ta lik, ne pa lik sicilskega botra. :wink: :roll: :wink:
 Nataša
#30510
Sej to ni siciljanski boter, to je THE CLEANER :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#30511
Nataša napisal/-a:Sej to ni siciljanski boter, to je THE CLEANER :wink:

SHE IS BACK AGAIN :P :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#30513
Barb napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Sej to ni siciljanski boter, to je THE CLEANER :wink:

SHE IS BACK AGAIN :P :wink:


ANOTHER "SHE IS BACK AGAIN".
Uelkam bout.
:wink: :wink: :D :D
Uporabniški avatar
 5rca
#30516
Barb napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Sej to ni siciljanski boter, to je THE CLEANER :wink:

SHE IS BACK AGAIN :P :wink:


jaaa .. sem mislila že jaz napisati pa si me prehitela ... samo JUHUHUUU lahko še napišem :wink: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30545
Obadva Miha, absolutno sem zato, da ponovimo akcijo tega tedna.


Alora, atencione cez dva tedna ma da sta nacrtana, narisana in seveda potem odtecemo en tek Bajsiju v osječanje, ker ni mogel pretečti tako legendarnega teka kot je bil sedanji v nedeljo, ko nas je bilo kot ščurkov :lol: :lol: :lol: .
Ja jaz sem definitivno za ponovitev akcije, ker sem že pozabil kako izgleda PST pot jo bom moral stokrat ponoviti, da se jo bom zapomnil he, he.
:lol: :lol: :wink: .
No zdaj pa čisto resno, če sta resnično za ponovitev akcije, sem definitivno Za!
Za vso zadevo pa me kontaktirajta na ZS.
Seveda razen če ne bo vmes posegla višja sila.Drugače sem za akcijo.
ČAO!
Nazadnje spremenil tomaz.zupancic, dne 18 Jan 2005, 22:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 GaGa
#30549
tomaz ny napisal/-a:Gaga upam, da si prišla do svojega cilja.


Glede nato, da je bil to en mojih najmučnejših treningov, sem se še kr daleč :lol: privlekla. Zneslo mi je skor do konca Novih jarš (21,2km).
Manika še enkrat HVALA za transportne usluge!!! Si bla moja odrešilna bilka :wink:

Računam, da bom v 3 tednih nazaj v prvotnem stanju, in da bodo teli kilometri mal lažje stekli... do takrat bom pa še mal grizla, pa garala :?

Se vidimo naslednjič
Uporabniški avatar
 pementos
#30568
S nedeljskim tekom sem se ze cetrtic udelezil na tek po PST-ju, enkrat do Kosez, enkrat brez Golovca in dvakrat cel krog. Zame je bil tokrat najtezji od vseh tekov, ceprav ni bilo hitro (5min/km), verjetno, ker smo na zacetku sezone. Ko sem se ustavil, so me zaceli bolec noge kot nikoli prej. Po malo pocivanjem in malo vrocem caju (hvala maraton) je bilo vse v redu. Hvala tudi Klaudi in mami za odlicen strudel :). V ponedeljek so me sicer se malo bolele noge ampak ni bilo hudo.

Danes je vse v redu. Se vidimo cez dva tedna.
Uporabniški avatar
 ben
#30569
Ker nisem prepričan, če je moje pisanje šlo v eter, zato pišem še enkrat. Bilo je super in nadvse zabavno. Pa ne samo zato, ker smo začeli na mojem domačem terenu, temveč zaradi tistega težko razložljivega kolektivnega tekaškega duha, ki nas je ponesel tja čez Golovec, mimo Murgel, pa vse do polovičke v Kosezah in za nekatere junake vse naokrog. Čestitke vsem...se vidimo na nasledjem preiskusu telesa in duha...

Ben
Uporabniški avatar
 primus
#30763
Hvala !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA