tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#31149
Helou!
V počastitev 37. obletnice Bajsijevega prihoda na kruti svet boste odrajali 16 ali 33 km okoli njegovega gradu.
Dobimo se nekaj pred 9.00 pred Fužinskim gradom, 13.02.2005
Nadvojvoda Pegaz, prosim za organizacijo in koordinacijo.
mast in olje v obilnih količinah press
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#31172
Ja vaš prevzvišena masnoča :lol: :lol: , zaenkrat se javljam kot kanditat pod brojem, kojem ga boste vi odredili prečastiti.
Okej, sedaj pa zares, če ne bo kake tekme takrat in če bo moj hart dovoljeval absolutno pridem na 33km špilongo.
ČAO!
#31180
Bajsi napisal/-a:.....mast in olje v obilnih količinah press.....


:-(( :-(( :-(( :-(( :cry: :cry: :cry: :cry:

Pies:
Tik pred štartom pošlji po podjetju "DCL" kakšno klobaso pa deci cvička v Čatežke..... :wink:

Pies Pies:

Staša :wink: , tokrat pa nimaš šans, da bi me pregovorila :!:
#31183
Bajsi napisal/-a:Helou!
V počastitev 37. obletnice Bajsijevega prihoda na kruti svet boste odrajali 16 ali 33 km okoli njegovega gradu.
Dobimo se nekaj pred 9.00 pred Fužinskim gradom, 13.02.2005
Nadvojvoda Pegaz, prosim za organizacijo in koordinacijo.
mast in olje v obilnih količinah press

Ja, komanda je komanda. Ampak se bova morala malo drugače zmenit.
Najprej, kje je uradni dekret, ki me pooblašča za urejanje vseh finančnih zadev v vašem imenu? Ključ od vaše zakladnice? Pa eskadron vojščakov, ki bo varoval mene z denarjem na poti do Fužinskega gradu?

Drugo, nisva se še zmenila o moji apanaži in tudi o ozemljih, ki mi z novim naslovom pripadajo. Žal po komandi niti ptič ne poje, kaj šele Pegaz kaj organizira. Po prehodu v privatni sektor mojo motivacijo za globoko klanjanje Vaši Veličini spodbudi le žvenket cekinov. Storite kaj, Vaša Mastnost!
:)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Staša
#31186
"IF <torta> THEN <stasa comes>"

a sem tole zgoraj kaj zadela? skratka, bajsi, tortolina je obvezna sestavina rojstnega dne, zato se pripravi. poskrbi za eno ogromno čokoladno torto!

kdaj pa se exactly postaraš? ker jaz se pa potem čez 4 dni. ampak jih bo 10 manj. :) a je varianta pol, da se tale tek posveti večim? jest pol poskrbim recimo za skutino lahko torto. pa mojcej77 za sadno...

17 km.

SELECT FROM
<vsi rojeni okrog 14. februarja>



... Vlajko, ne bom te prepričevala, da pridi... te pa morda lahko prepričam, da me pooblastiš za tvoje kose torte...? :roll:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#31202
Staša napisal/-a:... Vlajko, ne bom te prepričevala, da pridi... te pa morda lahko prepričam, da me pooblastiš za tvoje kose torte...? :roll:


Staša :wink: , od tega trenutka dalje te pooblaščam za upravljalko z vsemi morebitnimi kosi torte, ki bi pripadali meni. :wink: Pa, malo dobrega srca le bodi.... Saj veš, mlada dekleta, občutljiva na postavo ... in slaščice... :wink:

PS: A si ti mogoče programerka ali pa ti je slučajno "v naročje"padla kakšna knjiga o SQL ukazih :?: :wink:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#31205
Pridem tud jest :D Bomo tekl kr celga a ne MihaPr :?:

Lp
Uporabniški avatar
 MihaPR
#31208
hm, tale datum je zlo kritičen, ker sm 12ga ze zmenen nekje :)
Uporabniški avatar
 mihaperme
#31209
MihaPR napisal/-a:hm, tale datum je zlo kritičen, ker sm 12ga ze zmenen nekje :)

Sej unih 32 km pa boš že preteku :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#31211
ce bom ze nazaj do 9ih :)
Uporabniški avatar
 GaGa
#31245
MihaPR napisal/-a:ce bom ze nazaj do 9ih :)


A to moraš pa kao mene vprašat :?: , k spet vozim :roll: :!:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#31246
mnya, ce bos ti tud nazaj do takrt ze :)
Uporabniški avatar
 Manika
#31374
Načeloma pridem tudi jaz, ampak bom najbrž spet štartala in končala v Kosezah pri bajerju. Bom pa potem lahko peljala kakšnega "polovičkarja" do Fužin.

Priseljenka, spet te vabim na eno dolgo počasno turo do Drnovškove rezidence in nazaj.
Uporabniški avatar
 klaudi
#31462
Živijo!

Jest tud pridem. Če me ne pokosi kakšen virus.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#31475
Helou!
Nadvojvoda Pegaz, ne kompliciraj!
NM Bajsi ti podeljuje vse pravice razpolaganja z njegovim bogastvom, vključno z umivanjem njegovih mastnih nog.
Denar ni problem. Mastne talarje (z župe) sem ti nakazal že pred časom na tvoj zasebni račun na Kajmanskih otokih.

Kar se tiče torte, draga Staša, mislim da ne bo nič. Naša familija je zadnje čase tako prezasedena, da si časa za torto ne more privoščiti. Zato vas tudi vabim, da rajate okrog mojega gradu. Obljubil pa sem vam samo mast in olje. Tekel bo predvsem samo švic.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA