tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#32212
(Sem si dovolila spremenit naziv teka, upam, da ne bo Bajsi jezen.
:wink:)

Hja, razmišljam, od doma sem šla ob 7 45 in prišla nazaj 14 45. Ceu šiht! Ampak prijetneje od tistega ta pravega. Se nas je zbralo kar presenetljivo veliko - sem mislila, da nas bo manj, nekaj novih obrazov, med drugim Benov bratranec Edo, ki ga je Ben predstavil cirka šestkrat, tako da s tole izpostavitvijo želim samo povedat, da sem si zapomnila. No, pa še en nov obraz, ampak je tko pozno za mano pritekel, da se je potem na analizi vsedel čisto na drugi konec in ne vem imena (aja, tekel je celo:)).

Sicer so zaznamovale balinizo 3 torte, dve sadni in ena čokoladna.Ena je bila domača od Barb - hvala, in na njej je pisalo: Bajsiju, Klaudi, Staši. Bila je dobra, sadna, v njej pa je bilo menda 8 jajc (to je zanimalo fante). Hvala, Barb.

Za darilce smo dobili še pesmico Vse najboljše.

Mmm, aja, Tini je bil danes spet zelo priseben in je odstopil na polovički, ko je začutil,da ne gre naprej. Bravo Tini, tako je treba, dobro si začel sezono, le tako naprej! :wink:
:laola :laola :wink: :wink:

Mmm, kaj še... aja, Aleš ni šel zadnji. Hecno ne? Verjetno je bil torek naporen in je bil še danes zmatran in je šel raje prej domov:)

Pogrešali smo Ninočko na analizi, po moje to ni dobra ideja, da tečeš od začetka do doma! Boš razmislila, a ne? Fantje so pogrešali še Joli! (pa sej jest tut, k ona je taka faca)

Skratka, en res luštn šiht, sploh ker mi je kar šlo, kljub 14 dnevnem poležavanju... Le na koncu sva z Vitom drug drugega dobesedno vlekla v zadnjem kilometru.

Se kmal vidmo spet, a ne?

:cmok:

Nekaj malega fotk pa v galeriji.
Nazadnje spremenil Staša, dne 13 Feb 2005, 15:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Veggie
#32214
Vse najboljse, slavljenci!

Bi kdo prisepnil, kaj pomeni kratica PST? :oops:

Lahko bi kaksen taksen rojstnodnevni tek priredili enkrat na Stajerskem? V kaksnem tempu pa tecete?
Uporabniški avatar
 Bor
#32215
Veggie napisal/-a:Vse najboljse, slavljenci!

Bi kdo prisepnil, kaj pomeni kratica PST? :oops:

Lahko bi kaksen taksen rojstnodnevni tek priredili enkrat na Stajerskem? V kaksnem tempu pa tecete?


Pot Spominov Tovarištva ( pot ob okupirani ljubljani, tam kjer je šla med 2.sv.vojno žica)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#32216
Ja Staša, če bi vedel da imaš tudi ti rojstni dan in Klaudi ti bi pa čestital tako osebno :lol: :wink: .Jaz pa mislil, da smo peli kar tako zraven poleg Bajsijevega rojstnega dne.No ja samo da je bilo fletno kaneda.
Resnično smo napravili en manjši šiht samo da je takle šiht veliko lepši kot pa tisti med tednom :lol: :lol: .
Hvala TomažNY-ju, da me je vlekel da sem tekel še hitreje kot pa zadnjič z Bigfrikom.Še Bigfrik je manjkal, pa recimo Matevž, MatjažV ki upam da bo saniral to ahilovo tetivo in se nam čimprej pridružil tod naokoli.
Tort pa toliko, da bi lahko odprli slaščičarno tekaški forum :lol: :wink: .
Pegaz je kakor v njegovi navadi zelo dobro vse speljal to zadevo, tako nismo imeli skoraj nobenih problemov.Ero je poskrbel za štartne številke, ki so obelodanile Bajsijev tek.
Bilo je skratka pestro kot že dolgo časa ne.Kljub temu, da smo komaj prišli domov že z nestrpnostjo čakam naslednji tek po PST-ju.
Če je sedaj padel čas na 2h 34minut, potem mora letos 100% pod 2h 25min.
Pol bomo pa naspidirani kot modri dirkač :lol: .
Bilo je fino fajn, dan je bil lep kljub vremenskim napovedim da nas bo obiskal gospod dež pa nas na naše veselje ni.
ČAO!
Uporabniški avatar
 GaGa
#32221
Najprej smo se mal matral, pol smo se pa na veliko sladkal :lol:, torta od Barbike je bla res dobra...
Še enkrat vse naj naj vsem trem ... bi blo zanimivo seštet kolk ste stari vsi trije skupaj...verjetno mal čez 90 :shock:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#32223
Veggie napisal/-a:Vse najboljse, slavljenci!

Bi kdo prisepnil, kaj pomeni kratica PST? :oops:

Lahko bi kaksen taksen rojstnodnevni tek priredili enkrat na Stajerskem? V kaksnem tempu pa tecete?


Na izbiro so različne dolžine in različen tempo, tako, da se pač uvrstiš v skupino katere tempo ti ustreza. Recimo, da je tempo od 4:30 pa počasneje.
Uporabniški avatar
 tini
#32224
Hoyla!

Evo, pa smo odtekli se tretji letosnji PST. Glede na to, da sem tokrat (prvic letos in drugic v karieri) odtekel "le" polovicko (no o tem ze veselo govorijo zlobni jeziki :) ) je bilo vseeno fenomenalno.
Soliden tempo, lepo vreme in seveda odlicna druzba so seveda odtehtali svoje. Da ne govorim o afterju v Balincku-TF girls so sicer mal pretiravale z sladkisi, al nema veze. Drugic brez zadrzkov se kaksno janje ali prasence na mizo!

Trojki Klaudi-Stasa-Bajsi pa se enkrat vse naj naj...

No uzivajte, pa se vidmo na naslednji tekih..

lptini
Nazadnje spremenil tini, dne 13 Feb 2005, 18:15, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 ales
#32225
Današnji tek je bil tko mal čudn. Najprej nas je Kristina potegnila tja čez Golovec; ej, za njo pa prov ne moreš tečt-poskakuje tudi še v Kosezah tko, vsaj za ene 7 cm, prav vidi se ji da teče z lahkoto(mislm, hitr in lepo, da ne bo pomote). Mi se pa ne znamo zadržat in za njo. No, rešila nas je, k je po 17km zavila vstran... Smo tekli mi potem tko lepo, tja do Bežigrada, k že čist blizu zagledamo Tino, pa se Jos zmisli in reče, da mormo še mal naprej, k gre PST po naslednji ulci. Z njo bi pa lahko tekli. No, sam še od daleč smo si pomahal... Zadnje štiri kilometre sem mal trpel, še bolj pa Gorazd in Jos, smo se šli ene take na 500 m trojke. Hvala fanta, da sta me prenašala. Seveda pol ni bilo nč z napovedanim časom, ampak saj tudi 2.44 ni tko grozn, sploh k mi Garmin od zadnje nedelje do danes kaže 110 km...saj sam še ta teden, pol pa Malta. Še dobr, da je bilo v balinčku že takoj na mizi dovolj načetih tort, dve mi je uspel zbasat(res je bla Barbina mal boljša), pojest pol pice(odlična ideja Staška, tole s tatarsko), sam kaj k mi je un dan Matevž v uri resnice ob pivu kr naravnost rekel, da s takim bojlerjem spredaj pa definitivno ne bom šel pod 1.20! Mogoče bom pa ta prvi TFjevec, k bo šel tak cajt z nad 80 kg?! Alenka je ful zadovoljna kadar gre Gorazd z menoj, po moje bom hodil v prihodnje sam z njim na teke...Ampak ma to tudi svojo prednost-vedno greva domov, k je najbl lušn.
Zahvale Pegazu za organizacijo, Bajsiju za idejo, Tini za gele, mojima sotekačema za popito vodo in čestitke vsem leto starejšim.

p.s. Tina, odgovor lahko najdeš v imenu teme
Uporabniški avatar
 miro
#32226
Vsem trem, še veliko zdravja in pretečenih km , ter "uspešnih" analiz!!
Miro
Uporabniški avatar
 ero
#32227
hoj,

res je bilo luštno.

čestitke rojstnodnevnikom in hvala za torte, bile su super! tudi tek je bil prav vredi in hvala Davorju, Boštjanu in Zoranu za družbo. mi smo se bolj zadaj držali in uživali v zmernem tempu za dolge teke, tam malo prek treh uric za PST.
Uporabniški avatar
 GaGa
#32229
ales napisal/-a:p.s. Tina, odgovor lahko najdeš v imenu teme


:oops: hvala, sem nepozorno prebrala... :oops:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#32230
Klavdi in Staša, vse najboljše vama želim ob vajinem rojstnem dnevu - da bosta še naprej med nami (TF) nasmejani, zdravi, veseli in čili kot do sedaj. Verjamem, da se z današnjim jutranjim tekom počutita eno leto mlajši in ne starejši, kakor kaže koledar :D .
Se vama opravičujem, da vama nisem čestital na licu mesta - nisem vedel, da praznujeta. Vsekakor bi to rade volje storil - kaj je lepšega kot objeti in poljubiti lepo žensko pa čeprav je to le čestitka za rojstni dan. :)
Lespo se (s)mejta, pa športa naj ne manjka - šport pomlajuje človeka :!: :D
Uporabniški avatar
 mihaperme
#32231
Še moje poročilo. Tko k je že omenil Aleš nas je Kristina zlo dobr vlekla. Moj najhitrejši PST doslej (2h 45min), čeprav šele tretji. Do Bežigrada mi je kr šlo, sam pol pa sam še čist matr. Res pa je da mi je takrat pošla že vsa zaloga napitkov :( . Drugač je bila pa ta analiza v Balinčku najsladkejša doslej vsaj zame :wink: Še enkrat vse čestitke vsem slavljencem.

Lp
Uporabniški avatar
 Barb
#32233
Ja tko kot je Pegaz reku,ko sem pritekla nazaj k Fužinskemu gradu(mare zadovoljeno je bilo tudi tvoji želji-jaz sem tekla kontra smer :wink: ):
"Že dolgo te nismo videli v tekaški opremi in tako nasmejano :P :wink: ."
Res je dobr občutek.
Malo mi je bilo sicer žal,da nisem tekla z vami, vendar vem,da bi me potegnilo, kar pa trenutno ni pametno.

Aleš, ti kar mirno papcaj, midva z Bigfrikom itak dobiva v vsakem primeru :wink:

Pogrešanih pa je bilo kar nekaj:
kolegica ministrica-ne morem sama zastopati interesov MZŽ-ja in obračati jezika za obe :cry: ,
po novem nezemljan (Bor PRESS)-pri meni imaš Tshirt,ki ti ga vrača Kristina,
Dpop- veš kaj,temperature so ble že dovolj visoke,pa še sonček, pa še torta je bla za pofotkat
.....no ja, pa osebno sem pogrešala še koga :wink: , za katerega smo pa tudi poskrbeli,saj ima doma sedaj poln hladilnik tort.

Staša napisal/-a:v njej pa je bilo menda 8 jajc

...Staša,bilo je deset jajc :wink:

Pa še enkrat vsem:
VSE NAJBOLJŠE IN ŠE VELIKO PRETEČENIH KILOMETROV
Nazadnje spremenil Barb, dne 13 Feb 2005, 19:54, skupaj popravljeno 1 krat.
 Ninocka
#32235
VSE NAJBOLJŠE KLAVDI, STAŠA IN BAJSI!

Mi je osebno uspelo uloviti (žal celo prevečkrat :? ) samo Bajsija :lol: , vajina rojstna dneva pa sta mi skočila iz glave...No, tako je, če je človek ni dobro informiran oz. je pozabljiv :oops: , potem pa šprica še analizo :evil: :wink: .

Drugače pa super tek. :P Z vključenim drsalnim vložkom, čofotanjem po lužah, blatenjem čevljev, pogrezanjem nog v pesek...Skratka tek po skoraj vseh možnih podlagah. V sicer malce manj čvekalnem dnevu sva s Primusom vseeno našla obilo energije za kritično pretresanje sprememb v do/podiplomsem študiju. Leteči koniček je delal družbo v nekaj sončnih predkoseških kilometrih.
Bilo je pretoplo za zimsko kolesarsko-tekaško jakno. Juhu, pomlad je tu!

Kar nekaj novih obrazov: ena gazela (mislim, da ji je ime Kristina), Edo, pa še dva, trije katerih imen pa mi ni uspelo uloviti.
Nazadnje spremenil Ninocka, dne 13 Feb 2005, 20:04, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA