tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

9. tek po PST naj bi bil:

10.04.2005
21
68%
17.04.2005
10
32%
 Ninocka
#36247
meduza napisal/-a:24.Molniški tek ,Zadvor pri Ljubljani , 16.04.2005
to je 10 in 21 km moski in 10 km zenske.


Spet! :? :wink:

Drugače pa so Bajsijevi PST-ji zakon. Glede termina pa: meni (zaenkrat) okej oba.
Uporabniški avatar
 pegaz
#36248
alan napisal/-a:
pegaz napisal/-a: Sicer pa, kot vse kaže imaš že kandidata za plemiški naslov in seveda pomoč pri prihodnjem teku.

:?: :?: :shock: :?: :?:
Kaj so ze podlozniki v fevdalizmu naredili, ko se niso strinjali z gospodo??? A so grad zazgali... ali pa mogoce risalnih zebljickov v tekaske copate nasuli??? :twisted: :twisted:

Kaj je to zdej, a se slučajno braniš plemiškega naslova? Je vredno to vabilo žrtvovat za tisto eno ubogo požiganje gradu, plenjenje, popivanje... in potem spet življenje v bedni blatni mrzli koči...
Sori, Alan, nič ne pomagajo žebljički v copatih, kdor jezik stegne čez organizatorje se hitro sam javi in rata eden izmed njih. Zato pa smo organizatorji, tako mi kot tudi (kmalu) ti. :)
Moje čestitke!

Sploh je pa to velika čast. Sploh ne veš, kaj vse sem moral jest nardit, da sem lahko dobil to čast, da koordiniram organizacijo Teka Njegove Mastnosti... Ti dobiš pa zadevo na pladnju, se pa zmrduješ. Lepa reč!
(zdej si pa sam probej upat stisnit rep med noge in poniknit! Ni šans!) 8)

Lep let, N.J.Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36254
Fino. :D

Someone z dovolj visokimi privilegiji je dodal tudi anketo s predlaganimi datumi.

Ampak, ne oziraje se na to, bom upošteval predvsem "obrazložene" glasove. :twisted: :wink:

Ninočka, ta tvoj "vseeno" mi prav nič ne pomaga pri odločitvi.... :?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36285
OBVESTILO!
Prihaja do pomembnega odstopanja, pravzaprav do "anomalije", med javnim in anonimnim glasovanjem. :roll:

1. Javno glasovanje (jasno je razvidno ime ter željena razdalja):
Tu zaenkrat vodi Bajsijev predlog!!!! :!: (Terenutni rezultat 5 : 3) :D

2. Anonimno glasovanje:
Tu vodi Bigfrikov predlog. (Trenutni rezultat 4 : 9) :x

Ker mi ta naknadno dodana anketa bolj otežkoča kot olajšuje odločanje o datumu, vas opozarjam, da bom do ponedeljka zjutraj upošteval samo s posti opredeljene glasove, torej vsi tisti, ki ste glasovali preko ankete, napišite post, kjer bo razviden željeni datum ter razdalja.

Zame ima ta anonimna anketa, z obzirom da je datum razpisa teka,ki je ravno pravšnji za 17.4. opazno (pre)pozen pa za 10.4., bistveno manjšo uporabno vrednost kot opredeljeni posti. Torej, če bo v ponedeljek zjutraj ostalo tako stanje, bo ostal prvotni datum!!!!! 8)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#36286
Če boste imeli 17.04.2005 tek po PST-ju vam bom poslal kak sms sporočilo iz toplejših krajev :lol: :lol: .
Da vas lepo pozdravim ob tem tekaškem dnevu!
ČAO!
Uporabniški avatar
 Barb
#36291
Vlajko, na stvar ne glej, kaj tebi,kot organizatorju bolj ustreza, ampak, kaj ustreza večini tekačem, ki se bodo teka po PST udeležili.
Bodi, prijazen do udeležencev :wink:
Zapomni si: Vse se da, če se hoče :!: :roll: Tudi v enem tednu, če je treba :!: Kaj pa je organizacija enega teka po PST :!:

Pa še neki:V čem je potem fora anket :roll: :idea:

Aja, pa Vlajko, :lol: glasovala sem za 10.4. :wink:
 SPRINTER400
#36292
Sem za 10.4.,ker je 16.4.molniški tek.
Uporabniški avatar
 Dule
#36313
tomaz.zupancic napisal/-a:Če boste imeli 17.04.2005 tek po PST-ju vam bom poslal kak sms sporočilo iz toplejših krajev :lol: :lol: .
Da vas lepo pozdravim ob tem tekaškem dnevu!
ČAO!



Tomaž želim ti da uživaš v toplih krajih ina da ti uspe dober rezultat in se vidimo zopet doma na domačih tekmah (doma je najlepše PRESS) :wink:


mimogrede sm za 10.04.
Uporabniški avatar
 pegaz
#36316
Barb, ne bit tko stroga :roll: , Baron Vlajko se še uči in dela po najboljših močeh!

Vlajko, tisto o rezervaciji pri Balinčku: tud, če jim poveš do četrtka, bodo v nedeljo nared. Zadnjič je bila izjemna situacija, ker je bila epidemija gripe, pa niso imeli dovolj natakarjev...

Sicer pa - to je samo tek, druženje, zabava, tako da samo brez stresa! :)

Aja, glasoval sem za 10.4.

Lep let, Pegaz :)
 Ninocka
#36322
Ninocka napisal/-a:Drugače pa so Bajsijevi PST-ji zakon. Glede termina pa: meni (zaenkrat) okej oba.


Sprememba: bolj bi mi ustrezal 10.4. :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#36326
Hello, :wink:

"Slika" postaja bistveno jasnejša in rezultat je očiten, saj ima Bigfrikov predlog že skoraj nedosegljivo prednost. :D Potrebe, da razpis "zavlačujem" do jutri zjutraj, ni več. :!:
Zato bom že zvečer objavil "nulto" verzijo razpisa (uporabil bom, seveda, Pegazove izkušnje ter priredil njegov odličen "template" :D :wink: ).

Torej, tek bo, skoraj zagotovo (> 90%), 10.4.2005. :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#36333
Ojla!

Tudi jaz bom izdal, da sem glasoval za 10.4.! ... glede datuma sedaj nobenega dvoma... ceprav me obhajajo 'crne' misli....

MihaPR: Jest pa mislim, da damo prednost oz. odločitev Bajsiju, kot "izumitelju" in upoštevamo njegov datum


... najtaglavni od najtaglavnejsih se ni povedal, ce mu ta nov datum ustreza... :?

Hmmm... Pegaz... tole zdaj malce rusi tvojo teorijo fevdalne ureditve organizacijskih aktivnosti :evil: :evil: Macchiavelli bi se v grobu obracal, ce bi za tole vedel :D :D Ha... a si predstavljas, da bi v tistih casih za teden dni datume prestavljali :roll: Vse bi nas na kole nataknili :!: :!: :!:

Jaz bom pocasi po arhivih PST teka pobrskal in zacel o logistiki razmisljat... :D :D :D

Cao
Uporabniški avatar
 Manika
#36342
Jaz bi pa raje 17.4.
Uporabniški avatar
 milkec
#36349
Ker na našem forumu še ni kralja Salomona, verjetno ni še nihče pomislil, da bi naredili tek kar obakrat? Itak je toliko kandidatov, da bi oba termina zapolnili, nekateri bi pa verjetno šli kar dvakrat...
 Lučko
#36354
milkec napisal/-a:Ker na našem forumu še ni kralja Salomona, verjetno ni še nihče pomislil, da bi naredili tek kar obakrat? Itak je toliko kandidatov, da bi oba termina zapolnili, nekateri bi pa verjetno šli kar dvakrat...

Ma kva bi mi brez tebe Milkec :roll: ...unle kralj Slalom al kako že, je vajenc zate :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA