tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 Barb
#49099
alan napisal/-a: Tek se bo zgodil 17.04.2005

Tole pa ne bo v redu :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 alan
#49101
Grrrrr :evil:

A mi daste 5, PET!!!, five, ot, minut, da dokoncam stran!? :evil:

(amateur PRESS :wink: )

....zdaj pa se izbrisat ne morem zadnje strani, ki je dvojna... :x
Uporabniški avatar
 alan
#49105
@MajdaPR
Alan razmislja o tem, da ga hrbet manj boli med tekom kot pri sedenju pred racunalnikom... in bo mogoce odtekel cel krog ??? Odvisno od razpolozenja... :D

Zacasna organizacijska stran je nastala (hvala za pripombe :twisted: :wink: ) in bo sproti obnovljena... povezava
Uporabniški avatar
 Vlajko
#49110
Barb napisal/-a:.... Kaludi ....

Zanimivo bo videti, koliko bom zaostal za tem Maročanom. :oops: Me pa vsekakor veseli, da bo udeležba tokrat mednarodna. :D

Alan, prosim te za en "booking" polovičke Fužine - Koseze. 8)
Avto bi pustil na Kosezah (šofer) , torej potrebujem jutranji prevoz na štart. :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#49116
[quote="alan"]Filipidu v spomin ali 11. tek po PST, 11.09.2005

INFO
Tek se bo zgodil 11.09.2005 s štartom ob 9.00 na parkirišču pred Fužinskim gradom (povezava). Tekači se dobimo pred gradom ob 8.45!

Informacije o TRASI in PPEVOZIH najdete pod temle linkom... povezava.

OKREPČEVALNICA:
Meduza je nadvse velikodušno ponudil vodeno osvežitev v Murglah!

ANALIZA
Lokacija še ni izbrana... V primeru lepega vremena zaželjena zunaj... Za predloge se priporočam!

PRIJAVLJENI TEKAČI

Cel PST:

1. MajdaPR
2. Alan ?

Polovička:

1. Bajsi
2. Milkec ???
3. Snežinka
4. Staša
5. Runner
6. Dedič
7. Kustus
8. Nadj@ ???
9. Xrock ???
10. Bojanm
11. Klaudi
12. LojzeP
13. Barb
14. Tomaz.Zupancic
15. Vlajko

PREVOZ na relaciji Koseze - Fužine:

1. Klaudi
2. Snežinka (pusti avto v kosezah)
3. LojzeP (pusti avto v kosezah)
4. Bajsi
:!: Klaudi in Bajsi se zmenita, kdo od njiju pelje zjutraj na Fužine :argue:

Klaudi pelj 'samo' 3 kandidate :wink: ampak se je prej javila kot Bajsi,
ki sicer pelje 5 kandidatov :shock:[/quote

Alan ne ti men od polovičke :lol: :wink: :rol: :rol: :rol: , če upoštevam glas ljudsva pardon glas mojega notranjega duha ( GORAZD PRESS - VIŠJA DUHOVNA RAVEN ). :lol: :lol:
Potem ti mene daj kar na cel šus, al ornk ali pa nč :lol: :wink: .
Seveda odvisno je tudi od tega, kaj bodo nogice rekle, to jutro!
ČAO!
Uporabniški avatar
 pegaz
#49118
To, Alan!

Take rabmo. Organizacijsko stran vidim si že postavil.
Izkušnje od prejšnjih organizacijskih visokosti si tudi že ponucal.
Poskrbeli bomo, da ti ne bo žal, da si se lotil organizacije (Aneda, Njegova Mastnost Bajsi in Baron von Vlajko?)

Aja, tud jaz se prijavljm za polovičko. Sicer imam potem pred sabo težko noč (1000 km s kombijem do Sofije), a pridem. Lahko tudi pustim avto v Fužinah/Kosezah, kar bolj rabite.

Lep let,
Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pettr
#49120
Bi morda kdo odtekel od dolenjke do Kosez? 8)

12 km je zame dovolj-imam rešpekt do 16km in še golovec povrhu... čeprav me rajca za probat
:oops:

Z veseljem ponudim prevoz iz Kosez do dolenjke (če me iz Kosez kdo potegne nazaj na dolenjko) ali pa prevoz Koseze-fužine, če me le lahko kdo potegne do dolenjke.

Še kakšen kandidat? :lol:
Uporabniški avatar
 alan
#49131
Pettr napisal/-a:12 km je zame dovolj-imam rešpekt do 16km in še golovec povrhu


He, he, Pettr.... zal Golovec ni samo povrhu ampak je treba tudi gor in dol priti! :wink: A toliko imas respekta do Golovca, da ga z malo zacetnico napises? :roll:

pegaz napisal/-a:Poskrbeli bomo, da ti ne bo žal, da si se lotil organizacije (Aneda, Njegova Mastnost Bajsi in Baron von Vlajko?)


A bom dobil se en naziv zraven 'von'-a!? :twisted: :wink: Juhhuuu! :?

tomaz.zupancic napisal/-a:...Alan ne ti men od polovičke...


Se najbolj globoko opravicujem, da sem te toliko podcenjeval...
:oops: :? Obljubim, da napake ne bom vec ponovil :wink:

Organizacijska stran je obnovljena... (povezava)
Nazadnje spremenil alan, dne 25 Avg 2005, 13:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#49134
alan napisal/-a:
Pettr napisal/-a:12 km je zame dovolj-imam rešpekt do 16km in še golovec povrhu


He, he, Pettr.... zal Golovec ni samo povrhu ampak je treba tudi gor in dol priti! :wink: A toliko imas respekta do Golovca, da ga z malo zacetnico napises? :roll:

pegaz napisal/-a:Poskrbeli bomo, da ti ne bo žal, da si se lotil organizacije (Aneda, Njegova Mastnost Bajsi in Baron von Vlajko?)


A bom dobil se en naziv zraven 'von'-a!? :twisted: :wink: Juhhuuu! :?

tomaz.zupancic napisal/-a:...Alan ne ti men od polovičke...


Se najbolj globoko opravicujem, da sem te toliko podcenjeval...
:oops: :? Obljubim, da napake ne bom vec ponovil :wink:

Organizacijska stran je obnovljena... (povezava)
[/quote]


Saj nisem bil čist nč hud, bova šla na kišto pira pa se bo vse poglihal :lol: :wink: !
Ma saj veš kako pravijo ženske ornk al pa nč, celga al pa nč, mislim teka :lol: :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 pegaz
#49189
alan napisal/-a:
pegaz napisal/-a:Poskrbeli bomo, da ti ne bo žal, da si se lotil organizacije (Aneda, Njegova Mastnost Bajsi in Baron von Vlajko?)


A bom dobil se en naziv zraven 'von'-a!? :twisted: :wink: Juhhuuu! :?

he he
nekako nisem uspel dognati, kakšen plemiški naziv imaš... Edino NM Bajsi te je povišal v pribočnika. No, saj to je tudi nekaj, vendar ti tokrat sleduje večja povišica.

Njegova Mastnost Bajsi, predlagam, da za njegove zasluge (že 2. PST organizira!) podeliš Alanu en tak dober naziv, recimo Markiz Alan!
(no, je to OK? Lahko predlagaš tud kaj drugega - bodi kreativen! - samo hitro, preden te Bajsi požegna!) :)

Edina načelna omejitev je, da lahko naziv uporabljaš le v Kr neki in pri organizaciji teh prireditev, kjer si naziv zaslužil. :)

Lep let, vaš najljubši
Nadvojvoda :)
Uporabniški avatar
 alan
#49224
Hja Pegaz... kako pa naj bi ti vedel za moj naziv, ce sem ga se jaz pozabil! :?

Aja... sicer pa sem ga dobil tukaj

... ampak sem ga delno dobil tudi za enega izmed PST-jev! :D Torej velja!

N'c ne bom kompliciral z nazivi... zadovoljen sem s tem, kar imam! :wink:

Zaenkrat sem zelo zadovoljen z odzivom! :D
Uporabniški avatar
 Xrock
#49241
Hmm kam se je zgubu moj odgovor? :)

No kakorkoli - pridem če obljubite da bomo tekli počasi! :) :oops:

Bi pa rabil potem prevoz nazaj na Fužine.

cu
Uporabniški avatar
 alan
#49253
Xrock napisal/-a:Hmm kam se je zgubu moj odgovor?....


Odgovor se je zgubu??? Hmmm... sem mislil, da bos z napisanim ze zadovoljen... Kakorkoli.... najprej to, da je pocasi lahko zelo subjektivno! :wink:

Tomaz recimo bo tekel sportski zelo laganih 4 - 4.30 min/km in ga bomo lahko le v podplate gledali, pa se to samo do prvega ovinka... razen, ce bo hotel imeti druzbo pri teku! :wink:

MadaPR je napisala 6-7 min/km, kar je po mojem mnenju dovolj pocasi! Polovickarji gredo ponavadi malo hitreje, pa spet ne vsi skupaj ampak v skupinah z razlicnim tempom...

Skratka... ce bo kdo zaostajal, grem jaz na repu z njim... res pa je, da severnega dela PST se nisem tekel, sem pa ga prehodil in kolesaril...

Glede prevoza... ker bodo/bomo nekateri zaostajali, je najboljse, ce ze na startu v Fuzinah vprasas za enega prevoznika, ki te bo potem zagotovo v Kosezah pocakal... za dovoljsnje stevilo prostih mest se bomo ze zmenili...

Povprecen pricakovan tempo mislim da bo 5.30 - 6 min/km... :roll: res pa je tezko to tocno napovedati... Po obcutku.... :D
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#49258
Tudi jaz pridem, vsekakor nočem zamuditi PSTja v družbi TFja. Ne vem še ali grem tokrat prvič celo rundo ali pa le do Žal-pridem pa! :wink:
Potreboval bi prevoz od Bežigrada na start, če me kdo lahko pobere. Se vidimo! :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#49263
tomaz ny napisal/-a:Tudi jaz pridem, vsekakor nočem zamuditi PSTja v družbi TFja. Ne vem še ali grem tokrat prvič celo rundo ali pa le do Žal-pridem pa! :wink:
Potreboval bi prevoz od Bežigrada na start, če me kdo lahko pobere. Se vidimo! :D


Ja tole te bo pa TomažNY stačp veliko peklenskih intervalov!Ekola prevoz zagotovljen, samo še do Fužin je treba pridet! :lol:
Ja kdo nas bo pa pol od Fužinskega gradu celo turo naokol popeljal, al bomo mogli to mi fantje prelaufat :lol: :lol: :wink: :roll: !
ČAO!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA