tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#61053
CIAO

Čeprav se nisem udeležila tega teka sem bila vsaj organizator ene okrepčevalnice in to v Murglah. Že po pripetijah z datumom, ko sva z kustus-om čakala tekače že dan prej sva tudi ta dan bila na punktu.
Ko so tekači/ce prihajali do naju je bilo smeha veliko , vsi po vrsti so naju spraševali če je bilo ponoči zelo mrzlo(češ da sva prebila noč na punktu).
A vse za TF tudi to da sva jih čakala kar dva dni je bilo vredno tistih pogledov Super voda, ............................
Uporabniški avatar
 mihaperme
#61057
Je bilo prav luštno danes. :D Se nas je zbralo kar veliko število tekačev. Golovec nam glede podlage ni delal težav (moškim je malo ego trpel, sej vemo zakaj :wink: ). Pretekli smo po svojih najboljših močeh, čeprav se je na koncu že pošteno vleklo. Hvala Matjažu za držanje tempa, tako da je bila zadnja polovica hitrejša kot prva :D . Na koncu smo dobili beljakovinski napitek, a ne Matej :lol: :lol: :lol: :?: . Se vidimo drugo nedeljo. :D

Ps: Nada, na krožniku ni ostalo nič :shock: :wink:

Lp, Miha
Uporabniški avatar
 milkec
#61059
Ja ful hvala za okrepčilo, bilo je prijetno presenečnje. Drugače pa je Bajsi izbral ful fobetr datum, saj je bil tek čez barje prav sproščujoč ob sončku in nekaj cm novozapadlega snega.
Uporabniški avatar
 Staša
#61060
No, moja logistična komplikacija* se je končala srečno. Skupinski štart točen, nekje čez 200 m sem se edinole spomnila, da sem pozabila v avtu garmina, gat demit! Prvih nekaj sto metrov nam je moralo dvigoval Matjaž - v stilu svojim pripomb. Hehe, najboljša je bila, da ima Nada perverzno faco :D V klanček je šlo počasi in sigurno, punce smo bile ponosne na Kristino, ki je bila v ospredju - kot gazelica. :D

Po nekaj kilometrih Golovca sem ugotovila, da sem izgubila Simona, in ga šla iskat nazaj. Me je pač skrbelo... Ker kar precej nazaj ni bilo nikogar, sem se zopet obrnila in šla naprej, kjer sem ju s Klaudi zaslišala, kako me iščeta onadva. Menda obstajajo manj strme bljižnice :shock:

Tako smo pometali daleč za vsemi počasi dalje po južnem obrobju Ljubljane, proti Murgljam, kjer sta nas pričakala Kusus in Nadja. Sok, piškotki, tablice, voda... Super oskrba! Se priporočamo. Hvala.

Takoj je bilo lažje. En dva tri smo prišli do Agrotehnike Gruda 8) , kjer je prišel v cilj Simon. Midve s Klaudi pa po drugem okrepčilu dalje. Do kosez nekoliko tišje. V kosezah ponovna okrepčevalnica, Milkec in Bojan. Isostar, čokolada, voda, robčki... :D

Nov zalet za naslendjih 8 km. V tem delu ni bil toliko problem sam tek kot orientacija. Klaudi me je rešila, da nisem zašla v Koseške garaže, jaz njo, da ni zavila na obvoznico, ona mene, da sem videla Mercatorjevo poslovno stavbo in tako dalje počasi spet mimo onih njiv v BS3, kjer sva s Simonom dobri dve leti nazaj nabirala prve tekaške metre. Meni je bil največji car takrat Simon, ki je v enem šusu takrat pretekel okrog njive (cca 500 m). Pa potem mu je uspelo že dvakrat. pa magično mejo 8 km sem pretekla po tej poti (po totalnem sporu v službi)...:D

Dvignil se je ego. Sem dobila dodatne energije... Ob pripovedovanju teh zgodb Klaudi, ki je bila krasna sogovornica (aha, aja?, a res?, aha, mmm, ja, vem, ja...) sva pritekli v cilj. Simon je vmes že razšofiral ostale softiče na cilj v Fužine... :D

Zgodba se pa tu še ne konča. V cilju je imel svojo posebno okrepčevalnico premraženi Matej. "Na, poskusi!" "Ne, bom , hvala, Matej, saj imam svojo vodo." "Ma ne, to moraš probat, je od prosporta neka nova pijača v bidonu!!" In če probaš, probaš orng! Sem bidonček pošteno stisnila. Za kakšno sekundo mi ni bilo nekaj jasno, potem sem definirala, da nekaj ne štima. No, tudi tu je bil konec dokaj srečen (tudi za mateja) :twisted:

Analiza v enem majhnem kotičku v Napoliju. Pizza OK, dobri zgledali tudi čevapi. Precej smeha, nekaj novih tračev :roll: , precej veleumnih debat :roll: :roll: , potem pa se je ura bližala drugi in odpujsati je bilo potrebno domoL. Na hockey! Dejmo, Finska!

(eh, iz dnevne sobe se ravno sliši "jebemti")... Švedska. :?

Skratka, en luštn dan spet. Fuuuuul dobr! Komi vas spet čakam!!!




*meni se ni zdelo, da kompliciram, me je pa MatjazP obdolžil, da sem jaz zbegala Kususa in Nadjo, čeprav sem jaz pisala potem, ko sta onadva že čakala :D
Uporabniški avatar
 Matej
#61063
Sem danes že preveč govoril, zato bom bolj kratek.

Super zabavna družba in tek v lepih pogojih. Čeprav sem nameraval preteči cel krog, sem moral priznati, da sem bolj za med softiče. Na Žalah je bil Simonov avto preveč vabljiv in sem kar prisedel. Seveda sem pozabil, da imajo ključ od mojega avta hardiči in sem potem na parkirišču prosjačil, če mi kdo posodi kakšen kos suhih oblačil. Stvari so se za silo uredile šele s super power napitkom (44%), dokončno pa kasneje v Napoliju, kjer smo še enkrat ugotovili, da smo forumovci najpametnejši, najhitrejši, najlepši,...

Eh, kaj češ.

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Dule
#61064
Matej napisal/-a:Sem danes že preveč govoril, zato bom bolj kratek.



Ker sem bil že med tekom tiho (po novem opravljam dve deli : tečem pa še muziko poslušam :) ), bom tudi sedaj kratek :D .
Tudi sam sem bil presenečen nad številčno udeležbo, bilo nas je recmo 30 :shock:

Do Kosez je šlo brez problema, tekli smo v strnjeni skupini kakšnih 10 hardičev, nato pa so profiji potegnili in takoj sem ostal sam. K sreči me je dohitel Primus s katerim sva družno nadaljevala do Žal. No Primus ravno zgovorna družba ti nisem bil, ene parkrat sem se ti opravičil ker sem se zaletel vate (me je zanašalo še od pusta :lol: )..
Od žal do cilja pa tekel sam in korak je postajal vedno težji tako, da sem z vriskom odrešenja dočakal prihod do Fužinskega gradu. Sedaj pa že regeneriran, sit in nič siten.. :D Ja vredno je bit TF-jevc zaradi najboljše družbe :!:

Hvala Kustusu in Nadji za okrepčevalnico :P

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 mihaperme
#61065
Čist pozabil, :oops: Hvala Kustus in Nadja za okrepčevalnico :D :D :D
Uporabniški avatar
 kustus
#61069
LP

No je pa blo vredno čakati saj sedaj vsi hvalite.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#61070
CIAO

Kdo bi si mislil da vas bo toliko, na koncu sva bila že v strahu da nama bo vode zmanjkalo.

Se vidimo v nedeljo.
Uporabniški avatar
 kustus
#61071
Staša napisal/-a:Tako smo pometali daleč za vsemi počasi dalje po južnem obrobju Ljubljane, proti Murgljam, kjer sta nas pričakala Kusus in Nadja. Sok, piškotki, tablice, voda... Super oskrba! Se priporočamo. Hvala.



LP

No staša jest ponavadi kakšno črko narobe napišem ti pa si me tokrat preimenovala saj si eno črko pozabila.

Mal heca pa mora bit botra.
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#61072
Ola!
Srečal Bigfrik-a pred Novimi Jaršami in z njim odtekel slab kilometer-sam sem šel na trening in se računal, da boste okrog 11:10 prvi pricurljali mimo Žal. Naslednji vikend se bom pridružil, če bo le možno. Da bom Kristini malo družbo delal :wink: .
Uporabniški avatar
 primus
#61080
Neverjetno kako se na začetku sezone noge upirajo dolgim tekom. Sem se že na začetku odločil, da grem samo do Žal, pa je bilo več kot dovolj.
Tečt je bilo drugače prav fino - hladno, malo sonca, pa kakšen cm svežega snega. Lepo.
Že na začetku nas je malo izzivala Kristina, k sreči smo imeli Bigfrika... Eh, kako smo mi to včasih... :D :D
Hvala Nadji in Kustusu za vztrajnost pri postavljanju okrpečevalnice, Simonu (in seveda organizatorki :D ) za prevoz do Fužin, Mateju za neumorno komentiranje :D , Duletu za nepregalsno družbo :D, pa Klaudi za kratek notranjepolitični komentar :D , itd. itd. :D :D

drugič pa spet !

primus
Uporabniški avatar
 Bajsi
#61090
Helou!
Bilo je lepo!
Kot vedno!
Tudi tokrat!

pies: Na fotkah pa "some cute asses"!
Hvala tudi vztrajnima okrep(č)evalcema, Nadji in Kus(t)usu!
Uporabniški avatar
 nada
#61104
Se podpišem pod Bajsijevo poročilo, pa seveda fantje so najpametnejši, najlepši, najhitrejši.....PA VEEEEELIKO POJEDO (tiste porcije so za cel teden :wink: ).....

Brez Fuksija, bi bilo pa DOOOOLGČAS :lol:
Uporabniški avatar
 klaudi
#61106
Pravzaprav smo mel veliko srečo z vremenom. Tud temperatura je bla taprava. Ampak vseeno kar ni in ni šlo. Po moje je blo Staši prav dolgcajt z mano. Tko k je napisala, moji komentarji so bli: mhm, aja, hm... No, vsaj zaletavala se nisem vanjo, tko k je napisal Dule :D
Sem pa vseeno postavila svoj dolžinski rekord.
Okrepčevalnico Kustusa in Nadje sem videla že na 500 metrov in kolk sem jo bla vesela. Hvala.
Analiza je bila kratka in sladka. Naslednji teden pa še enkrat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA