tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 milkec
#4565
Matevz napisal/-a:BTW - če bom našel varuško grem tudi jaz zraven (cel krog) :D :D


No če ne bom mogel laufati, bom pa varuška :)

Ampak kako naj Bajsiju rečem ne, ko me bo potem po celi Suhi Krajni lovil! Bom pa prišel zraven pa kar bo pa bo! Če bom pa prepočasen za družbo, bom pa mogoče poskusil najti prostor zraven Tobija pri Erotu! :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#4567
Bajsi napisal/-a:pies: Milkec, ti ga pa ne serji in se lepo priključi. Ker nič ne laufaš boš tedaj toliko bolj spočit. Tekli bomo pa precej počasi, da ne bo kakšnih poškodb. Trasa je pa nogam povsem prijazna. Kakor sem že pisal, trening je predvsem količinski in socialne narave.


Da nas ne bodo imeli za kake aktiviste ali kaj podobnega. Ne srečaš vsak dan kopico norcev, ki se "sprehaja" po PST in nosi rdeče pike na hrbtu! Da nas ne bodo na polovici proge spremljale že kamere na koncu pa vojska in italijanska letala!!
Uporabniški avatar
 H2O
#4572
joj, milkec, če jaz to prav zastopim, kar sem prebrala, se nam moraš nujno ampak čist nujno pridružit! vsaj tisti del brdo-koseze! prepočasen za družbo? jaz še zlo premišljujem, če se bom fantom in dekletom sploh razkrila...če le ne bi čist incognito za njimi drobenclala.... :? :? :?
sej se me bodo tako al tako po parih metrih odpovedal :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 H2O
#4573
pa to, da bi medtem nosila majco z rdečo piko gor ni govora! da še to sramoto celmu forumu delam... :? :? majčko bom že kupila, samo bom salamensk premislila, kdaj jo oblečem :?
 Nataša
#4575
[quote="H2O"]jaz še zlo premišljujem, če se bom fantom in dekletom sploh razkrila...quote]

a dej no ne ga srat!!! :!: :!: :!:
james brown je reku say it loud, I'm black and I'm proud, mi bomo pa black po želji zamenjal z slow, fast, forum, runner,...

maš da prideš, že zarad sladoleda!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 simi
#4577
Voda, tako pa res ne gre. Spomni se na slogan 'vsi drugačni vsi enakopravni' :wink:

Pa še eno vprašanje; če prav razumem je od bajerja do zaključka 35-12=cca 23km?
Potem pa še logistični problem, boste vsi imeli prevoz nazaj domov? Bi se našel kdo, ki bi me (pa morda še koga) zapeljal nazaj do Kosez, če me slučajno noge ne zdržijo do izhodišča? Ker ne vem (siher ne), če bom lahko odlafala še nazaj :oops: :lol:


LP,
S
Uporabniški avatar
 H2O
#4579
nataša, sej pridem, sej pridem...s polžjo hišco na hrbtišču :shock: :shock: :shock:
simi, mogoče bi se nekak lahko zmenili, jaz bom sicer do bajerja pribiciklirala, odtekla tja do stopnic in nazaj (z vami ali za vami kakor koli že) do bajerja potem pa hop nazaj na bicikel in domov. kjer se lahko mirno vsedem v avto pa grem na cilj in tebe in še koga odpeljem nazaj do kosez. časovno bi se po mojem izteklo...če tko na uč računam...
Uporabniški avatar
 matjaz
#4580
Bajsi napisal/-a:Helou!
Vidim, da sem povzrocˇil pravo mrzlico.
Torej, vse je jasno.
Glavno zbirno mesto je Fuzˇinski most (piramida) v ponedeljek, 12.04.2004 ob 10.00 zjutraj. Sˇtart je 1/4 do 1/2 ure kasneje in gre v smeri proti Golovcu. Ker bomo tekli pocˇasi bomo pri Kosezˇkemu bajerju verjetno sˇele po zelo dobrih dveh urah, cˇe malo sˇpekuliram. Kaj menisˇ, Matjazˇ?!?
S seboj bom imel mobi, tako, da me bo lahko vsak poklical, da izve kdaj priblizˇno bomo pri tisti tocˇki, kjer se bo zˇelel prikljucˇiti. Vsekakor pa priporocˇam Kosezˇki bajer (pri krizˇisˇcˇu:desno Mostec, levo Koseze), ker lahko skupaj zakljucˇimo pri sˇtaru in vas potem zapeljemo nazaj. Sˇtevilko GSM bom poslal po "zs" vsakemu, ki se je zˇe potrdil, ali vsaj verjetno prisotnost. Cˇe pa kdo drug zˇeli, naj se javi in mu jo posˇljem.
In kdo vse namerava biti zraven:
Cela trasa:
matjazˇ, milkec, Bajsi, PR, bigfrik??, dragons??, tini, matevzˇ??
del trase:
ero, simi, voda, sale66??, Natasˇa, LojzeP??, mark, mirans
Jest bom imel s seboj mali ruzak in v njem nekaj malega vode in kaksˇen snack, npr. pleska v lepinji. :o
pies: Milkec, ti ga pa ne serji in se lepo prikljucˇi. Ker nicˇ ne laufasˇ bosˇ tedaj toliko bolj spocˇit. Tekli bomo pa precej pocˇasi, da ne bo kaksˇnih posˇkodb. Trasa je pa nogam povsem prijazna. Kakor sem zˇe pisal, trening je predvsem kolicˇinski in socialne narave.


:D :D :D tako bajsi bomo pa videli, tudi ce gremo se pocasneje ne bo problem, bo pa zagotovo zabavno :D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#4581
H2O napisal/-a:pa to, da bi medtem nosila majco z rdecˇo piko gor ni govora! da sˇe to sramoto celmu forumu delam... :? :? majcˇko bom zˇe kupila, samo bom salamensk premislila, kdaj jo oblecˇem :?


:D :D :D VODICA, ne seri, sramota bo ce se nam ne pridruzis. Ali mislis da smo ze kar prvic vsi norel kot atleti. Torej ne delaj sramote za grmom, ampak se pridruzi. :D :D :D
Uporabniški avatar
 H2O
#4587
matjaž, sej nisem mislila delat sramote za grmom :shock: :? :oops: tko sem imela namen se delat kot da regrat nabiram :? :D :D :D
pridem, pridem, pa tečem vštric z vami pa če izdihnem :D :?
 Nataša
#4588
simi napisal/-a:Pa še eno vprašanje; če prav razumem je od bajerja do zaključka 35-12=cca 23km?


a tok kilometrov? preveč za mene? :cry: kje naj se pa priključim, da bom tekla enih 12 do max.15 do zaključka??
:roll:
 Nataša
#4589
Matjaž je pa zmer bliži..... 8)
Uporabniški avatar
 ero
#4595
glede logistike in Kosez ni blema, ker bo en avto tam čakal name. lahko se nekateri že prej dogovorimo v Kosezah in v avtu pustimo vodo, doping, ...

za razvoz po analizi pa tudi nič skrbet. nas bo dovolj in se bomo že zmenili!

še povezava na lansko debato
Nazadnje spremenil ero, dne 06 Apr 2004, 12:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#4597
Helou!
12km je približna razdalja čez klanec Golovca. Potem je še čez Morost in Vič cel fuk kilometraže do Kosez. Verjetno je od bajerja do Fužin cca. 12-15km. Tu negde!
 dragons
#4601
Nataša napisal/-a:
simi napisal/-a:Pa še eno vprašanje; če prav razumem je od bajerja do zaključka 35-12=cca 23km?


a tok kilometrov? preveč za mene? :cry: kje naj se pa priključim, da bom tekla enih 12 do max.15 do zaključka??
:roll:


Mislim da jih je od bajerja pa do Fužin cca 17- 20km.Tako da jo kar mahn od bajerja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA