dragim prijateljem v spomin...
Uporabniški avatar
 5rca
#59851
šokirana sem ... solze tečejo, sploh ne morm pisat

iskreno sožalje njegovim
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#59852
Saj to ni res prekleto življenje smotano.Pobira samo dobre ljudi.Ta zajebani pa ostanejo na tem svetu in se škodoželjno smejejo in brijejo norca.Ampak dobrota se ne da vem da na koncu vedno zmaga tako je.
Ampak v tem primeru RUNNERU moj je zatajila prekleta naj bo vsaj zdaj.
Zmeraj sem se veselil srečanja s teboj.Nismo se velikokrat videli, ampak kadar sva se sem se ti pa nasmejal od srca.Tista iskrivost ko si nas fotografiral ko smo naredili tek k slapu peričnik.In smo potem hiteli v bližnjo pizzerijo in si nas slikal med pitjem.Resnično zemlja je izgubila človeka, ki je znal ceniti življenje, ampak življenje je premalo cenilo njega.
:cry: :cry: :cry: :cry:
Ne morem verjeti.Prejšni teden smo pokopali med drugimi tudi mojega bivšega trenerja Dobrivoje Vučkota - Vuka znanega trenerja kranjske atletike katerega je pobrala izsta bolezen kot pa Filipida.
Lepo je Aleš rekel prisluhnite telesu in občutkom že sedaj ne potem ko bo slučajno prepozno.
Imejte se radi pa čeprav mogoče živite skromno ali pa razkošno življenje.
Največje razkošje je ljubezen v srcih in nasmeh na ustih in pa zdravje.
Moje sožalje vsem bližnjim in družini.
Ponavadi sem zmeraj napisal veselo besedo na koncu pozdrav danes ne morem, danes lahko samo :cry: :cry: :cry: :cry:
Sedaj boš lahko tekel po svojih stezicah, kjer ti bo zmeraj lepo!
:cry: :cry:
Uporabniški avatar
 Gregaj
#59854
Spoštovani prijatelji zdravja,

dajem pobudo, da organiziramo en tek v spomin Holetu.
Kaj poveste ?

Grega Jesih
Uporabniški avatar
 lucija
#59855
Holik,

vedno bomo s teboj v mislih. Samo en Holik je bil na tem svetu. Samo enega takega sem poznala. Takega ni več.

Vsi smo s teboj in zmeraj bomo!

Lucija
Uporabniški avatar
 bojanu
#59856
Prekmalu si odšel, a tvoj spomin bo vedno z nami.
Iskreno sožalje vsem bližnjim

Mojca in Bojan
 gibson
#59857
sedaj lahko tudi letiš
 Jožko
#59858
Pozdravljeni
Poznal sem ga le bežno, pa vendar vem kdo je!
Iskreno sožalje vsem njegovim Jožko in ekipa iz Baške grape
Uporabniški avatar
 Manika
#59859
Zgodnjejutranji klic NatašeB ni obetal nič dobrega, ampak da pa bo tako slaba novica :( ,...

Res žalostno.

Sožalje vsem bližnjim.
Uporabniški avatar
 TANJAO
#59861
Pretresena, najino iskreno sožalje družini!
Prah si in v prah se povrneš- reš škoda ,da tako kmalu.Ostal boš z nami in našimi teki.
Tanja in Mirč
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#59862
Iskreno sozalje vsem njegovim.

oranzni slon :-((

p.s.: Runner, LiveStrong zapestnica je zame sla s teboj na pot.
@}-----
Uporabniški avatar
 lucija
#59865
Holik,

bil si in še vedno si številka 1.
Tvoji širokosrčnosti na svetu ni bilo para.
Bil si gentleman z velim G,v vsakem trenutku brez primere. Bil si plemenit in pokončen kot kip zmage. Velik vizionar in vedno si bil poln načrtov.
Vse svoje načrte si uresničeval vdano, temeljito, z veliko vnemo in energijo. Bil si vztrajen in edinstven.
Vsem si nam vlil pozitivizma. Vedno si verjel v vsakega izmed nas, ne glede na to kaj se je zgodilo.
Tvoja izredno pozitivna samopodoba je izražala vse tisto, kar ljudje lahko dosežemo pa se včasih bojimo.
Bil si najbolj nesebičen, radodaren, odprt človek kar jih poznam. Ljubil si ljudi z vsem srcem in z vso dušo. In nikoli te ni bilo sram tega pokazati.S svojim humorjem si nas spravil vedno v smeh do solza.
Ljubil si svojega sina, ki ti je bil največje veselje, svojo malo sonce Vito in globoko ljubil svojo ženo. Bil si srečen človek, ker si imel tako lepe in nadarjene otroke.
Bil si občutljiv za naše težave in vedno si znal najti pravo besedo, ki je pozdravila naše srce. Znal si videti notranjo lepoto in res gledati s srcem.
Bil si in si še vedno vse kar je lahko na tem svetu plemenitega, prihaja iz srca in iz duše sveta.
Kdor v svojem življenju ni imel možnosti poznati Holeta je veliko zamudil. Zato smo mi vsi lahko zelo srečni, ker smo ga poznali.
Vedno boš HOLE, THE GREATEST.
Nazadnje spremenil lucija, dne 02 Feb 2006, 17:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lucija
#59867
Gregaj napisal/-a:Spoštovani prijatelji zdravja,

dajem pobudo, da organiziramo en tek v spomin Holetu.
Kaj poveste ?

Grega Jesih


Na ta tek pa pridem tudi jaz!

L.
 bojanm
#59868
Tekel si z nami in tekel boš z nami
in teci tam kjer si
nažalost mnogo prezgodaj


Sožalje vsem njegovim
Uporabniški avatar
 mare
#59872
Zbogom, prijatelj!
Očitno nama skupen tek po Mostah ni bil usojen.
Uporabniški avatar
 Bor
#59873
šokiran sem, šokiran .... pa glih on ......gledam v ekran in ne morem verjet....cmok v grlu ......

Runner, car si bil in car boš ostal !

Hvala ti za vse !

.....cmok pa kar ostaja....

Iskreno sožalje njegovi družini, za katero je živel in katero je oboževal z vsako besedo in dejanjem......

Borut, Mateja, Patricija in Bor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA