takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo hitrejši na Ljubljanskem polmaratonu 2009?

luzr
23
38%
spela*
37
62%
 luzr
#194859
Ti bom že dal galamo s salamo čez hrbet. :mrgreen:
Jaz pač ne potrebujem pomoči vlečne službe na štadionu. Moja lokomotiva se zaenkrat še giblje samostojno in ni zakuhala. Res pa je da nisem neka "brižitka" (;) bo Classix razložil), ki se požene v dir, če pritisneš na knof.
Nekatere pač rabijo premikalke, sovprego in podobno, drugi tečemo zase in sami. :--
:lol: Turisti s šerpami in kisikom prilezejo kamorkoli tudi na streho sveta... Solo pa... :--(
Uporabniški avatar
 Classix
#194865
No ja...tokrat sem bil direktno izzvan da pokomentiram in hkrati svoj glas oddam. Naj bo...moj glas je šel Luzr-ju. Ne toliko vsled tega, da bi bil on kot ''brižitka'', katere najbolša lastnost je ta, da brez pardona vleče 1400 ton v ''kucle'' proti Primorski, pač pa vsled tega, da pri imenovanem ne vidim težav v kontiuniteti zadanega tempa vseh 21 + K. Špela mi je povsem simpatična deklina in zavedam se njenih fizičnih sposobnostih. Jaz bi že sedaj dal ''roko v ogenj'', da je sposobna preteči tudi maraton v recimo ''under'' 4:35:00. Toda...psiha jo bo tukaj izdala. Definitivno. Špela je ''naša živka''...ko ji bo zadrsalo, bo potrebovala pomoč. Za razliko od ''brižitke''...ona se spusti in gnete, gnete, gnete...

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Classix
#194867
Uroš Sobočan napisal/-a:Kaj pa če dobi enega fajn zajca ha? :twisted:



Če misliš tistega zajca kateri je po Radencih letos plesal na ''pod 3:15:00''...ta zajec ne zna iti tako počasi...bi ''zaribal''... :mrgreen:

LP
Matjaž
 spela*
#194883
Razyju se vidi srednješolsko poreklo. :D Ampak saj veš, kako je z verjetnostjo v resničnem življenju ... :?

bernarda napisal/-a:Nevem, nevem? Imam občutek, da ta dva zavajata tudi nas.Na LM pa bosta naredila eksplozijo moči, hitrosti in rezultat, da bomo kar obnemeli.

Ja, bernarda, itak. :lol:

No ja, se nagibam na eno stran , pa ne povem naglas,

Lahko pa samo meni zaupaš. :D

Luzr in Classix:
O kakšnih "brižitkah" je tu govora? A to je zdaj neka nova taktika? :lol: Ampak a ne bomo mi to po cesti tekli? :shock:

Uroš, ne vem, če mi bo luzr sploh dovolil zajčka.
Se bojim, da bo hotel startati z ramo ob rami in da bo potem prvih 10 km (pač dokler bo zmogel :mrgreen: ) govoril neumnosti. Bo treba še živce natrenirati. :D
#194886
spela* napisal/-a:Uroš, ne vem, če mi bo luzr sploh dovolil zajčka.
Se bojim, da bo hotel startati z ramo ob rami in da bo potem prvih 10 km (pač dokler bo zmogel :mrgreen: ) govoril neumnosti. Bo treba še živce natrenirati. :D


To bo tihi dogovor :mrgreen:
:lol: tu se bo pa res pokazalo keri je iz tapravega testa :lol:
 luzr
#198757
Spela* trenira skrivaj, bojda zelo uspešno. In ne želi poročati,... o nazad..., hooočem reči..., o napredku svojih treningov.
Jaz se trenutno, glede na trenutno stanje, raje pripravljam za cici tek.
Uporabniški avatar
 tae
#198766
Glavna igralca, oprostita mi, če je slednje že dogovorjeno, ni se mi dalo ponovno brati vseh 8 strani. Imam en predlog za vaju:

Glede na to, da bosta imela vsak svoj čip, sploh ni potrebno, da štartata skupaj z ramo ob rami. Poleg tega je popolnoma vseeno ali na sredini ali na koncu. Skratka želel sem predlagati, da namenoma štartata ločeno. Tako drug za drugega ne bosta vedela kje se kdo nahaja in kdo je v resnici boljši. Tako vidva, kot tudi mi, bomo o zmagovalcu zvedeli šele na uradnih rezultatih. Smiselno je, da je zmagovalec tisti z boljšim oziroma nižjim neto časom ne glede na uvstitev. (zaporedni prihod skozi cilj).
 spela*
#198772
Tae, o štartu in o bruto/neto časih je bilo veliko debate, ampak nič dogovorjeno. Jaz sem za tvoj predlog. :D

Ampak - a se bo luzr strinjal? S tem bo izgubil enega asa v rokavu ("bom vseh 21 km (ali vsaj dokler bom zmogel) klepetal in šel speli* na živce, na koncu pa pospešil in jo prehitel v zadnjih 100 metrih"), drug problem pa je povezan s čipi ("nekateri" jih namreč radi pozabljajo doma :mrgreen: ).

Luzr, kdaj pa je cici tek? A to boš šel za ogrevanje ali za iztek? Kakšen je tvoj planiran čas na tem teku? Je tam tudi kakšna stava v igri?
 luzr
#198773
Ćip, ćip, je rekla ptičica. Kakšen ćip?

Kdaj je cici moram še preveriti. Mogoče se mu reče po novem zjokijev tek.
 luzr
#198963
Tae, ne vem kaj te je pičilo? Predvidevam da bi rad popestril temo... ;)

Tri variante imam v glavi in jih bom počasi iztipkal... :mrgreen:

Spela* si tisto pospeševanje v zadnjih sto metrih predstavlja preveč filmsko. Res je letošnja varabilna trasa zastavljena za tak fiktivno filmični scenarij, ampak... Zaenkrat nimam take rezerve moči.
Mimo nje bi v zadnjih metrčkih tako spektakularno špricnil zlahka tae in odtekel še en častni krogec. Če bi šel letos dva kroga...

O bruto-neto teži bomo še kaj rekli... :--
Uporabniški avatar
 tae
#198965
luzr napisal/-a:Tae, ne vem kaj te je pičilo? Predvidevam da bi rad popestril temo... ;)


1. predlog se meni osebno ne zdi tako grozen in nesprejemljiv. Po drugi strani pa se ne bom več vtikal, se bosta že sama zmenila.
2. ja, tudi temo bi rad malo popestril
3. en mesec pred dogodkom se že spodobi, da se zadevo privleče malo na plan, glede na to, da se že celo leto pripravljata na to.

Drugače še vedno svojega glasu nisem namenil nikomur. :)

Na koncu bosta zmagala oba, tako ali drugače.
 luzr
#198968
K točki drugi; popestritev....

Ups, spela* se pripravlja celo leto!? Udeležbe na tekmah, trening poškodb, vadba po različnih programih, vpijanje znanja sotekačev dasiravno nekaterih stvari ne želi slišati, dokler jih ne izkusi.

Jaz samo sprehajam psička in se potem sesedem. Včasih klecnem kar sredi sprehoda, ko se mrcina igraje zaleti z desetmetrskim pospeševanjem v moje desničarsko koleno z namenom lomljenja.

Jej, jej, iz tega fanta nič ne bo....
Uporabniški avatar
 Sončka
#199157
spela* napisal/-a:Razyju se vidi srednješolsko poreklo. :D Ampak saj veš, kako je z verjetnostjo v resničnem življenju ... :?


Po čem že to sklepaš. Lahko zatrdim, da včasih to poreklo ni bilo tako imenitnega imena kot dan današnji. Iz njegovega pisanja bi lahko sklepala tudi na njegovo posrednješolsko poreklo, kot tudi na njegovo poposrednješolsko poreklo, ki je povsem drugačno od tvojega, tako da... :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA