takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#129122
Očitno bo za vse poskrbljeno. Folk hvala za pomoč.

Kaj če bi se kar tu javno začeli preštevati koliko vas bo prisotno na tečaju samoobramb.
Uporabniški avatar
 tae
#129124
ROSI64 napisal/-a:Zelo zanimivo, :) mogoče pridem še jaz po kako modrico. :ignore:


Rosi ti le pridi. Namen tečaja je, da ne prideš do modrice. :D
Uporabniški avatar
 tae
#129125
luzr napisal/-a:Priskrbim jeklenko, gorilnik ipd.
Pogreješ jih lahko tudi v mikrovalovki, če bodo v muzeju posodili malo elektrike.
Sicer pa na agregat. (Izgovorov ni. :) )

Če bo tae dovolil ;) in me ne bo preveč nalomil :bum: , bi prišel na ogled :mrgreen: .


Luzr, ponudil si se, držal te bom za besedo, THANKS.

Veš, da te ne bom nalomil, sicer pa lahko že preučuješ tist dvd in ti presenetiš mene :shock: :D . Ti le pridi (Izgovorov ni. .) )
Uporabniški avatar
 tae
#129126
Cvalenti, ti si res fejst dečko. Si mi dal pa s tem snemanjem še eno idejo. Dejansko bi lahko na tem dogodku posneli en zabavni dvd. Jaz imam kamero, bi kdo snemal, ko bom jaz počel kaj drugega ?
 luzr
#129137
Za potrebno opremo povej pravočasno. Ta bo na voljo, četudi jaz ne bom.
Če bom lahko prišel, in vsekakor se bom potrudil, z veseljem snemam.
Uporabniški avatar
 bobr
#129160
Jaz pridem na ta dogodek. Če rabiš še kako pomoč samo povej.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#129162
Ta datum sem tudi jaz že podčrtal v svojem koledarju in bom tega dne vajin gost. :D

Upam le, da me Tae ne bo izbral za boksarsko vrečo. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 cvalenti
#129168
TAE,mislim,da nas ima po večini že otroke in ne bi bilo slabo če bi "mularija" prišla zdraven,saj nekateri bi pomoje prišli ,pa nimajo varstva in to bi vsekakor lahko organiziral.Jaz poskrbim za žoge,babinton,pikado,za malo večje streljanje z zračno puško itd,no samo predlog.
Uporabniški avatar
 tae
#129202
cvalenti napisal/-a:TAE,mislim,da nas ima po večini že otroke in ne bi bilo slabo če bi "mularija" prišla zdraven,saj nekateri bi pomoje prišli ,pa nimajo varstva in to bi vsekakor lahko organiziral.Jaz poskrbim za žoge,babinton,pikado,za malo večje streljanje z zračno puško itd,no samo predlog.


Seveda, ni problema.

TOREJ, ČE KDO ŽELI, LAHKO SABO PRIPELJE TUDI OTROKE. ZA VARSTVO BO OČITNO POSKRBLJENO (ne bodo pa ravno vzgojiteljice s strokovno izobrazbo)
Uporabniški avatar
 tae
#129206
Trenutna situacija prijavljenih sledeča (? zraven pomeni, da je kandidat načeloma že odločen, ni pa še čisto prepričan, da mu bo časovno zneslo)

1. ROSI64 :?:
2. Obivankenobi :?:
3. luzr :?:
4. bobr
5. Vlajko
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#129207
6. Razy
Uporabniški avatar
 Sončka
#129235
9. Sončka.

Že ves čas stave se sprašujem, kako bo izvedena peka palačink??? Ker je to dolgotrajen in dolgočasen postopek. :roll: Ampak pustimo se presenetiti. :D
Uporabniški avatar
 tae
#129242
Verjemi, da bo v TF družbi tudi peka palačink zelo zabavna.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA